Śląsk

Dzień Babci i Dziadka w Kids' Kitchen
Śląsk Warsztaty 4–7 lat

Dzień Babci i Dziadka w Kids' Kitchen

18 stycznia 2020
Wpis archiwalny

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowa okazja, by obdarować Ich czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym.

 

W Kids’ Kitchen Państwa pociechy będą miały okazję podczas dwugodzinnych warsztatów przygotować oryginalne ciasteczkowe witrażyki oraz aromatyczne przyprawy w słoiczkach. Nie będą przy tym głodne, bo w cenie 65 zł wspólnie przygotują wraz z prowadzącym zajęciach pyszne mini posiłki. Grupa najwyżej 12 uczestników gwarantuje zabawę i naszą dbałość. Zapraszamy.


Dzieci przygotują:

  • ciasteczka - witrażowe serca
  • magiczny słoik
  • pizzerinki

 

Szczegóły:

  • termin: 18 stycznia (sobota), w godzinach: 10:30-12:30
  • cena: 65 zł
  • zapisy: tutaj

 

Kids' Kitchen zaprasza dzieci w wieku 4-6 lat oraz 7-10 lat na różnorodne warsztaty kulinarne prowadzone wokół tematu głównego np. biało-czerwonych potraw, leśnych wspomnień czy morskich przygód. Warto przyjść do Kids' Kitchen. Podczas dwugodzinnych kulinarnych warsztatów zapewnimy Wam liczne atrakcje.  Nasze atuty to kameralne grupy, wysokie kwalifikacje naszych cicerone (prowadzących zajęcia), nowoczesne i przyjazne otoczenie.

 

Oprócz zajęć tematycznych Kids' Kitchen zaprasza na zajęcia cykliczne. Są one przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, odbywają się co tydzień w konkretne dni, w zależności od rodzaju zajęć. Cykl najczęściej obejmuje cztery kolejne cotygodniowe warsztaty kulinarne. Warto wziąć w nich udział, by umiejętności zdobyć i utrwalić, a potem zabłysnąć swoimi talentami w kuchni domowej.

 

Podczas zajęć regularnych, a także tych tematycznych odbywających się w weekendy, czy okolicznościowych (np. urodziny), nasi prowadzący będą przewodnikami dzieci podczas wędrówek po meandrach różnych kuchni świata czy tworzenia origami, jednocześnie wciągając je w konwersacje językowe, co przynosi naprawdę nadspodziewanie dobre efekty - po prostu dzieci uczą się języka (angielskiego i / lub hiszpańskiego) w działaniu, a nie w sztucznie stworzonej atmosferze. Poza tym warto przecież umieć sobie poradzić w zwykłych, codziennych sytuacjach i nauczyć się szyć czy przygotować obiad dla bliskich.
 
Każdy z nas, duży czy mały, ma swoje pasje. Jeden woli śpiewać, inny gotować, jeszcze ktoś szyć, czy biegać. Tyle pasji, ile osób. Młodzi ludzie chętnie zapalają się do nowych wyzwań. Dlatego też Kids' Kitchen jest szeroko otwarta na młodych adeptów sztuk wszelakich. 

 

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej: https://kidskitchen.pl/ oraz naszego profilu na FB.


Z przyjemnością odpowiemy na pytania telefonicznie: 502 308 740 oraz mailowo kontakt@kidskitchen.pl


Kids' Kitchen mieści się w centrum Katowic przy ulicy Żwirki i Wigury 19.

Miejsce wydarzenia:
Ul. Żwirki i Wigury 19/7
40-063 Katowice
Organizator:

Kids’ Kitchen Akademia Gotowania dla Dzieci

Ul. Żwirki i Wigury 19/7
40-063 Katowice
tel.: 502 308 740

Wydarzenia na Śląsku

Warto zobaczyć