Śląsk

Mydełkowe prezenty na Święta!
Śląsk Warsztaty

Mydełkowe prezenty na Święta!

14 grudnia 2019
Wpis archiwalny

A gdyby tak do gotowania dodać więcej zapachów! Zupełnie nowe i odlotowo zapachowe warsztaty w Kids’ Kitchen!


To byłoby faux pas nie wziąć udziału w pełnych niebywałego aromatu warsztatach świątecznych. Dlaczego? Bo obok cudownie słodkich bożonarodzeniowych ciasteczek nasi uczestnicy wyczarują również nieziemsko pachnące własne mydełka. I w ten sposób stworzymy bardzo oryginalne i niepowtarzalne prezenty świąteczne.

 

Młodzi adepci zachwycą nimi najbliższych. Nie zwlekajcie więc! Już zaraz zarezerwujcie miejsce dla swoich pociech i w spokoju przygotowujcie się do świąt.

 

Dzieci starsze (7-12 lat)

 

Przygotują:

  • duże mydełko
  • świąteczne ciasteczka maślane

Szczegóły:

 

Dzieci młodsze (4-6 lat)

 

Przygotują:

  • duże mydełko
  • świąteczne ciasteczka maślane

Szczegóły:

 

Kids' Kitchen zaprasza dzieci w wieku 4-6 lat oraz 7-10 lat na różnorodne warsztaty kulinarne prowadzone wokół tematu głównego np. biało-czerwonych potraw, leśnych wspomnień czy morskich przygód. Warto przyjść do Kids' Kitchen. Podczas dwugodzinnych kulinarnych warsztatów zapewnimy Wam liczne atrakcje.  Nasze atuty to kameralne grupy, wysokie kwalifikacje naszych cicerone (prowadzących zajęcia), nowoczesne i przyjazne otoczenie.

 

Oprócz zajęć tematycznych Kids' Kitchen zaprasza na zajęcia cykliczne. Są one przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, odbywają się co tydzień w konkretne dni, w zależności od rodzaju zajęć. Cykl najczęściej obejmuje cztery kolejne cotygodniowe warsztaty kulinarne. Warto wziąć w nich udział, by umiejętności zdobyć i utrwalić, a potem zabłysnąć swoimi talentami w kuchni domowej.

 

Podczas zajęć regularnych, a także tych tematycznych odbywających się w weekendy, czy okolicznościowych (np. urodziny), nasi prowadzący będą przewodnikami dzieci podczas wędrówek po meandrach różnych kuchni świata czy tworzenia origami, jednocześnie wciągając je w konwersacje językowe, co przynosi naprawdę nadspodziewanie dobre efekty - po prostu dzieci uczą się języka (angielskiego i / lub hiszpańskiego) w działaniu, a nie w sztucznie stworzonej atmosferze. Poza tym warto przecież umieć sobie poradzić w zwykłych, codziennych sytuacjach i nauczyć się szyć czy przygotować obiad dla bliskich.
 
Każdy z nas, duży czy mały, ma swoje pasje. Jeden woli śpiewać, inny gotować, jeszcze ktoś szyć, czy biegać. Tyle pasji, ile osób. Młodzi ludzie chętnie zapalają się do nowych wyzwań. Dlatego też Kids' Kitchen jest szeroko otwarta na młodych adeptów sztuk wszelakich. 

 

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej: https://kidskitchen.pl/ oraz naszego profilu na FB. Z przyjemnością odpowiemy na pytania telefonicznie: 502 308 740 oraz mailowo kontakt@kidskitchen.pl

Miejsce wydarzenia:
Ul. Żwirki i Wigury 19/7
40-063 Katowice
Organizator:

Kids’ Kitchen Akademia Gotowania dla Dzieci

Ul. Żwirki i Wigury 19/7
40-063 Katowice
tel.: 502 308 740

Wydarzenia na Śląsku

Warto zobaczyć