Śląsk

Na jesienną pluchę wspólnie gotujemy - warsztaty
Śląsk Warsztaty 4–10 lat

Na jesienną pluchę wspólnie gotujemy - warsztaty

17 listopada 2019
Wpis archiwalny

Czy jesień to plucha? Nie w Kids' Kitchen - bo u nas zagoszczą wspaniałe aromaty!

 

I szaruga odejdzie w niepamięć. A jak tego będzie mało, rozpalimy pod kociołkiem i wspólnie przygotujemy pyszne, rozgrzewające danie.

 

Kids' Kitchen zaprasza dzieci w wieku 4-6 lat oraz 7-10 lat na różnorodne warsztaty kulinarne prowadzone wokół tematu głównego np. biało-czerwonych potraw, leśnych wspomnień czy morskich przygód. Warto przyjść do Kids' Kitchen. Podczas dwugodzinnych kulinarnych warsztatów zapewnimy Wam liczne atrakcje.  Nasze atuty to kameralne grupy, wysokie kwalifikacje naszych cicerone (prowadzących zajęcia), nowoczesne i przyjazne otoczenie.

 

Dzieci młodsze przygotują:

  • pomarańczowe całuski
  • jesienny makaron 


Dzieci starsze przygotują:

  • jesienny kociołek z kluseczkami
  • placki ziemniaczane

 

Oprócz zajęć tematycznych Kids' Kitchen zaprasza na zajęcia cykliczne. Są one przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, odbywają się co tydzień w konkretne dni, w zależności od rodzaju zajęć. Cykl najczęściej obejmuje cztery kolejne cotygodniowe warsztaty kulinarne. Warto wziąć w nich udział, by umiejętności zdobyć i utrwalić, a potem zabłysnąć swoimi talentami w kuchni domowej.

 

Podczas zajęć regularnych, a także tych tematycznych odbywających się w weekendy, czy okolicznościowych (np. urodziny), nasi prowadzący będą przewodnikami dzieci podczas wędrówek po meandrach różnych kuchni świata czy tworzenia origami, jednocześnie wciągając je w konwersacje językowe, co przynosi naprawdę nadspodziewanie dobre efekty - po prostu dzieci uczą się języka (angielskiego i / lub hiszpańskiego) w działaniu, a nie w sztucznie stworzonej atmosferze. Poza tym warto przecież umieć sobie poradzić w zwykłych, codziennych sytuacjach i nauczyć się szyć czy przygotować obiad dla bliskich.
 
Każdy z nas, duży czy mały, ma swoje pasje. Jeden woli śpiewać, inny gotować, jeszcze ktoś szyć, czy biegać. Tyle pasji, ile osób. Młodzi ludzie chętnie zapalają się do nowych wyzwań. Dlatego też Kids' Kitchen jest szeroko otwarta na młodych adeptów sztuk wszelakich.

 

Termin: 17 listopada, godz. 10:30-12:30

Cena: 65 zł
Zapisyhttps://kidskitchen.pl/kalendarz-zajec#105

 

Miejsce wydarzenia:
Ul. Żwirki i Wigury 19/7
40-063 Katowice
Organizator:

Kids’ Kitchen Akademia Gotowania dla Dzieci

Ul. Żwirki i Wigury 19/7
40-063 Katowice
tel.: 502 308 740

Wydarzenia na Śląsku

Warto zobaczyć