Śląsk

Śląsk, Bytom Pod naszym patronatem

Mała Konferencja Tańca - mamay dla Was stypendia!

od 18 czerwca do 3 lipca

MAŁA KONFERENCJA TAŃCA

potrwa od 28 czerwca  do 9 lipca 2010.

Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego i Festiwal Sztuki Tanecznej, której towarzyszy Mała Konferencja,  to impreza już po raz 17 sty organizowana z ogromnym powodzeniem przez Śląski Teatr Tańca.  Przez dwa tygodnie miłośnicy sztuki tanecznej będą mogli uczestniczyć w warsztatach, zajęciach i projektach twórczych oraz oczywiście zobaczyć spektakle w wykonaniu teatrów i zespołów tańca z całego świata.

Więcej szczegółów na stronie: www.konferencja.stt.art.pl/

Podczas tanecznego święta najmłodsi amatorzy sztuki tanecznej znajdą ofertę skierowaną bezpośrednio do nich. W ramach Małej Konferencji dzieci zapoznają się z różnorodnymi technikami tańca - będzie improwizacja, Hip - Hop, taniec współczesny .

W związku z ogromnym zainteresowaniem młodych miłośników tańca współczesnego Śląski Teatr Tańca postanowił w tym roku prowadzić zajęcia aż przez dwa tygodnie, w okresie od 28 czerwca do 09 lipca.

Warsztaty zakończone zostaną pokazem z udziałem wszystkich uczestników. Zajęcia będą odbywały się w Szkole Podstawowej nr 6, w Bytomiu, przy ulicy Królowej Jadwigi 2.

UWAGA!!!Mamy dla Was dwa stypendia na Małą Konferencję ufundowane przez Śląski Teatr Tańca.

Wystarczy napisać maila ze swoim imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz adresem zamieszkania na adres: ewa.wahl@czasdzieci.pl

 

W ramach Konferencji dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z  tańca chińskiego, japońskiego, będzie też taniec współczesny, hip-hop i improwizacja.

pierwszy tydzień 28.06 – 02.07.2010

drugi tydzień 05 –09.07.2010

Zajęcia w godzinach od 10.00 do 14.00


Koszt:
Mała Konferencja tańca:
I tydzień (28 czerwca – 2 lipca 2010) – 100 zł.
II tydzień ( 5 – 09 lipca 2010) – 100 zł.
Całość – I tydzień + II tydzień ( 28 czerwca – 09 lipca 2010) – 200 zł.

 

 

Szczegółowe informacje oraz karta zgłoszeniowa na stronie organizatora:www.konferencja.stt.art.pl/

Wydarzenia na Śląsku

Warto zobaczyć