Jak spędzić czas z dzieckiem 19 maja 2010

Teatralny konkurs plastyczny
od do 12 listopada 2012

Teatralny konkurs plastyczny

Konkurs
Dzieci 3 - 14 lat
Teatr Dzieci Zagłębia organizuje konkurs na ilustracje do sztuki teatralnej. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci
od do 30 czerwca 2016

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci

Konkurs
Właśnie ruszył konkurs "Debiut u Dormana" na najlepszą sztukę dla dzieci, inspirowaną osobowością, twórczością i metodą pracy Jana Dormana, wybitnego patrona Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

od 20 marca 2010 do 4 października 2010

Portrety zatrzymanego czasu

Konkurs
Zapraszamy uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, osoby dorosłe, w tym osoby niepełnosprawne z terenu całego kraju do udziału w konkursie fotograficznym: Portrety zatrzymanego czasu! więcej »

organizator: Pałac Młodzieży im. J. Tuwima

od 14 kwietnia 2010 do 28 maja 2010

Kolorowy Świat 2010

Konkurs
Z pewnością podczas swoich wypraw odkryjesz coś ciekawego, niezwykłego i zaskoczysz nas swymi oryginalnymi obrazkami. Już się ich nie możemy doczekać! Zwycięskie prace we wszystkich kategoriach będą nagrodzone publikacją w kalendarzu KOLOROWY ŚWIAT 2011. Tradycyjnie laureaci będą zaproszeni na warsztaty artystyczne do Czeskiej Republiki. więcej »
od 5 maja 2010 do 19 maja 2010

Akademia Misia Haribo – przyjemna nauka dla wszystkich dzieci

Artykuł sponsorowany
Nie jest tajemnicą, że każde dziecko lubi spędzać czas na zabawie i przyjemnościach. Czy naukę można zaliczyć do tych kategorii? Oczywiście! Jeśli zaprosimy dzieci do Akademii Misia Haribo, będą się mogły uczyć, rozwijać swoją wyobraźnię, zdobywać nowe, ważne doświadczenia, a wszystko to poprzez zabawę... więcej »
od 5 maja 2010 do 21 maja 2010

III DYKTANDO DLA RODZIN

Pod naszym patronatem
Zachęcamy do udziału w trzeciej już edycji Dyktanda dla Rodzin. Impreza jest jednym z głównych punktów Kiermaszu Wydawców Katolickich, który odbędzie się w dniach 28-29 maja 2010 roku. więcej »

organizator: Księgarnia św. Jacka

od 6 maja 2010 do 20 maja 2010

"Księżniczka i Żaba" już na Blu-ray i DVD!

Artykuł sponsorowany
Twórcy „Małej Syrenki” oraz „Aladyna” przedstawiają nową, wyjątkową bajkę Disneya, w której tradycja łączy się z nowoczesnością. Dzięki zaskakującej wariacji na temat najsłynniejszego pocałunku świata dowiesz się, co tak naprawdę się stało, gdy księżniczka pocałowała żabę...

więcej »
od 10 maja 2010 do 24 maja 2010

Planszówki prezentem na Dzień Dziecka!

Artykuł sponsorowany
Gry planszowe to doskonała propozycja na miłe spędzenie czasu w gronie przyjaciół lub rodziny. Można w nie grać niemal wszędzie: w domu, w plenerze, na działce. Gry doskonale sprawdzą się na wspólnych wakacjach!
więcej »
od 10 maja 2010 do 24 maja 2010

Pulpet i Prudencja - podwójna dawka smoczego humoru

Pod naszym patronatem
Pompon, słynny smok przygarnięty przez rodzinę Fisiów, ożenił się i ma dwoje dzieci. Są to bliźniaki Pulpet i Prudencja. Chodzą do zwykłej szkoły z dziećmi, które je zaakceptowały i wcale się nie dziwią, że w ławce siedzą dwa bystre smoki w kolorze limonkowym... więcej »
od 10 maja 2010 do 24 maja 2010

Wydawnictwo Pasaże zaprasza na specjalną promocję książek wspomagających naukę języka angielskiego

Artykuł sponsorowany
Seria JAK TO POWIEDZIEĆ szczególnie polecana jest dzieciom w wieku 9-12 lat. Złożą się na nią książki poszerzające wiedzę związaną z tym, co w języku polskim ważne. Serię rozpoczynają „Idiomy polsko-angielskie w obrazkach” cz. I, które w ciekawy sposób wprowadzą dzieci w zawiłości języka i pokażą, jak sobie z nimi radzić. W zapamiętaniu idiomów pomogą zabawne rysunki więcej »
od 11 maja 2010 do 29 maja 2010

Uniwersytet Dzieci startuje w Olsztynie!

Inne
Już w maju olsztyńskie dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi studenci. Zasiądą na uniwersyteckiej sali wykładowej i wysłuchają pierwszego w życiu wykładu. Zapraszamy dzieci w wieku 7-11 lat na wykład inauguracyjny pt. "Fizyk na rowerze" - wstęp wolny.
więcej »

organizator: Uniwersytet dzieci

od 12 maja 2010 do 4 czerwca 2010

III Międzynarodowy Festiwal Czytania nad Olzą

Pod naszym patronatem
Już po raz trzeci zapraszamy na czerwcową imprezę adresowaną do najmłodszych mieszkańców powiatu cieszyńskiego i Zaolzia organizowaną przez Biblioteki Miejskie w Cieszynie i Czeskim Cieszynie więcej »

organizator: BIBLIOTEKA MIEJSKA W CIESZYNIE

od 12 maja 2010 do 22 maja 2010

Janosch dzieciom

Wystawa
Na wystawę słynnego autora ilustrowanych książek dla dzieci, przygotowana z myślą o najmłodszych, zapraszamy do Ronda Sztuki w Katowicach. więcej »

organizator: Rondo Sztuki

od 13 maja 2010 do 27 maja 2010

Majowe nowości wydawnictwa Literatura!

Pod naszym patronatem
Zobaczcie co nowego w Wydawnictwie Literatura... więcej »
od 14 maja 2010 do 4 czerwca 2010

Bajka-Pomagajka u doktora

Inne
Wszystkie dzieci lubią słuchać bajek, opowieści, mniej lub bardziej tajemniczych historii. Jak wykazały badania psychologów, czytając określone bajki, można dziecku pomóc w wielu trudnych dla niego sytuacjach emocjonalnych. Nie są to jednak zwykłe bajki…. więcej »
od 14 maja 2010 do 22 maja 2010

To jest taki dom zaklęty, w którym grają instrumenty, Bytom

Pod naszym patronatem
Śląskie Towarzystwo Muzycznezaprasza na kolejne spotkanie w zaklętym muzycznym domu. Tym razem zobaczymy koncert Muzyka przed wiekami w wykonaniu dziecięcego zespołu muzyki dawnej
pod dyrekcją Iwony Ewertowskiej -Mener

więcej »

organizator: Śląskie Towarzystwo Muzyczne

od 14 maja 2010 do 28 maja 2010

Toy Story 2 - Już 14 maja wydanie specjalne na Blu-ray oraz DVD!

Pod naszym patronatem
Kolejna dobra wiadomość dla wszystkich fanów animacji studia Pixar. Już 14 maja na rynku pojawi się Toy Story 2 – kontynuacja wielkiego hitu z 1995 roku. Film będzie można teraz obejrzeć w wersji high-definition na Blu-ray oraz DVD... więcej »
od 14 maja 2010 do 23 maja 2010

Weekendowa Akademia Rodzinna

Warsztaty
Do Zamku Sieleckiego w Sosnowcu zapraszamy na niedzielne warsztaty lalkarskie inspirowane bajka o Czerwonym Kapturku. więcej »

organizator: Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki

od 14 maja 2010 do 4 czerwca 2010

Przygody krowy Balbiny

Pod naszym patronatem
Ile razy Twoje dziecko nie mogło zasnąć? Czy potrafi słodko i spokojnie przespać całą noc? Oto prezentujemy zbiór niezwykłych opowiadań o sympatycznej krowie Balbinie, która z przyjaciółmi z podwórka, poznaje piękny świat, pełen magii i spokojnej harmonii. Ta wyjątkowa książka utuli do snu każdego maluszka. więcej »

organizator: Wydawnictwo Skrzat

od 17 maja 2010 do 31 maja 2010

Obozy na Dzikim Zachodzie - lato 2010

Artykuł sponsorowany
"Ranczo w Dolinie" zaprasza dzieci i młodzież na wakacyjne obozy jeździecko - rekreacyjne. Na miejscu czekają konie i kowboje. Tu odpoczywamy i bawimy się w kowbojskim, wiejskim stylu osadników i farmerów. W tym roku nowość - wioska indiańska! więcej »
od 17 maja 2010 do 23 maja 2010

Kiermasz Wydawców Katolickich

Pod naszym patronatem
Jednym z interesujących punktów Kiermaszu Wydawców Katolickich, który odbędzie się w dniach 28-29 maja 2010 roku w Katowicach, będzie dzień poświęcony życiu i twórczości Fryderyka Chopina. Zapraszamy na przegląd filmów o tematyce Chopinowskiej, koncert fortepianowy oraz spotkanie z autorem książki „Duchowość Chopina” Jerzym Klechtą. więcej »

organizator: Księgarnia św. Jacka

od 17 maja 2010 do 2 czerwca 2010

9 Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek

Pod naszym patronatem
Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek „Katowice – Dzieciom”, organizowany od 2002 przez Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum” gościł podczas ośmiu dotychczasowych edycji teatry z Białorusi, Chin, Chorwacji, Czech, Japonii, Litwy, Niemiec, Rosji, Słowacji, Ukrainy i oczywiście Polski. Podczas tegorocznej edycji przyjrzymy się najbliższym sąsiadom – lalkarzom ze Słowacji. więcej »

organizator: ŚLĄSKI TEATR LALKI I AKTORA “ATENEUM”

od 17 maja 2010 do 29 maja 2010

Warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Warsztaty
Twój letni szal może być jedyny w swoim rodzaju, jeśli będzie wykonany własnoręcznie.
Poznaj technikę batiku, zaprojektuj i wykonaj letni szal. więcej »

organizator: Starochorzowski Dom Kultury

od 17 maja 2010 do 22 maja 2010

Festiwal Moli Książkowych

Impreza okolicznościowa
Festiwal Moli Książkowych to wyjątkowa propozycja dla zapalonych miłośników książek, którą w dniach 19 - 22 maja organizuje Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej. Przedsięwzięcie to będzie niecodzienną okazją by znaleźć ciekawą lekturę, poznać innych amatorów czytania, spotkać się z ulubionym pisarzem i poznać gusta literackie osób znanych z mediów.

więcej »

organizator: MBP w Dąbrowie Górniczej

od 18 maja 2010 do 31 maja 2010

Nimek.pl - lew zaprasza do swojego sklepu!

Artykuł sponsorowany
Nimek.pl to nowy i wyjątkowy na polskim rynku sklep internetowy prowadzony przez sympatycznego lwa. W ofercie znajdują się wyłącznie markowe zabawki dla dziewczynek i chłopców w wieku od 0 do 14 lat, w tym min. szeroki wybór marki Mattel. Proponujemy również zestawy dla dziewczynek w wieku 7-14 lat marki Style me Up. Klienci Nimka mogą również wybierać wśród wielu ciekawych zabawek kreatywnych min. marki Elf Market. więcej »
od 18 maja 2010 do 24 maja 2010

Jak postępować, aby zapewnić dziecku wszechstronny rozwój?

Artykuł sponsorowany
Czy wiesz, że każdy dorosły człowiek ma indywidualny styl uczenia się? U dziecka ustala się on dopiero około 10 roku życia. Ale od wczesnego dzieciństwa dziecko przejawia indywidualne upodobania w zakresie poznawania świata. Nie narzucaj więc z góry własnego stylu uczenia się maluchowi – daj mu eksperymentować. Dodatkowo, aby przekonać się, w jaki sposób Ty chętniej się uczysz, przewróć
stronę i obejrzyj dwie prezentacje tego samego tematu: „Czego dziecko się może nauczyć podczas wspólnych zabaw?” Która do Ciebie lepiej przemawia? Którą lepiej zapamiętasz, a z której łatwiej skorzystać w praktyce?
więcej »
19 maja 2010

Tany... Tany dla mnie i mamy

Pod naszym patronatem
Zapraszamy na zajęcia taneczno - ruchowe dla dzieci w wieku 2 - 5 lat wraz z opiekunem - mamą, tatą, babcią, lub wujkiem! Zajęcia odbywają się w siedzibie Śląskiego Teatru Tańca. więcej »
od 19 maja 2010 do 23 maja 2010

Scena Familijna: Śpiąca królewna

Spektakl
W niedzielne popołudnie zapraszamy do Bytomskiego Centrum Kultury na spektakl w wykonaniu Teatru Dzieci Zagłębia więcej »

organizator: Bytomskie Centrum Kultury

od 19 maja 2010 do 23 maja 2010

Orientakcje w Willi Caro

Impreza okolicznościowa
Zapraszamy na spotkanie ze sztuka i kulturą Japonii do oddziału gliwickiego Muzeum. Najmłodszych zainteresować może czytanie bajek połączone z pokazem teatrzyku cieni. więcej »

organizator: Muzeum w Gliwicach- Willa Caro

od 19 maja 2010 do 22 maja 2010

Piccolo Coro dell' Antoniano w Zabrzu

Koncert
Znany włoski chór dziecięcy Piccolo Coro dell' Antoniano wystąpi w najbliższą sobotę w Zabrzu. więcej »

organizator: Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu

od 19 maja 2010 do 27 maja 2010

Dzieci malują poezję - konkurs

Konkurs
Zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w Akcji:Dzieci malują poezję powiązaną z wystawą Stanisława Dróżdża, którą można oglądać w Galerii Sztuki Współczesnej BWA oraz w Górnośląskim Centrum Kultury więcej »

organizator: MBP w Katowicach

Zobacz również

Kolorowanki do druku

Kolorowanki do druku

Portal Czas Dzieci poleca ogromny wybór kolorowanek i malowanek dla wszystkich dzieci. Znajdziesz tu kolorowanki sezonowe (święta, walentynki...) oraz postacie z Twoich ulubionych bajek. Drukuj i koloruj. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »
10 najlepszych wodnych zabaw na lato

10 najlepszych wodnych zabaw na lato

Mamy dla Was pomysły zabaw do wykorzystania w ogrodzie, na plaży, w lesie na działce. Z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi.  

Nowinki

2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

Rok 2017 w kinie zapowiada się co najmniej interesująco! Specjalnie dla Was wybraliśmy familijne filmy, które po prostu trzeba zobaczyć....  
Szkolny LOOZZ z Biedronką

Szkolny LOOZZ z Biedronką

Doskonale rozumiejąc potrzeby młodych odbiorców i wymagania rodziców, firma St. Majewski wprowadza na rynek nową markę artykułów tekstylnych...  

Konkurs na Czasie

Podzielcie się z nami swoimi sposobami na "rodzicielskie problemy" i weźcie udział w naszym konkursie "Złote rady dla młodych rodziców"! Do wygrania zestaw herbatek ziołowych Herbi Baby by Premium...  

Temat na Lato

Prawidłowe nawadnianie organizmu

Prawidłowe nawadnianie organizmu

Tegoroczne lato przywitało nas falą upałów. Piękna, słoneczna pogoda to idealne warunki do odpoczynku nad wodą lub w ogrodzie. Jednak wysokie temperatury zobowiązują do szczególnego zadbania...  

W domu z dzieckiem

Oglądaj, baw się i śmiej1 Świat Baśnioboru1 Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego powinno być więcej na portalu ?
Rozrywki dla dzieci on line
Rozrywki dla rodziców on line
Konkursów z nagrodami dla dzieci
Konkursów z nagrodami dla mam
Konkursów z nagrodami dla tatusiów
Inspiracji plastycznych dla dzieci
Żadne z powyższych mnie nie interesują. Szukam tu informacji nie rozrywki.


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019