Jak spędzić czas z dzieckiem 15 maja 2010

Teatralny konkurs plastyczny
od do 12 listopada 2012

Teatralny konkurs plastyczny

Konkurs
Dzieci 3 - 14 lat
Teatr Dzieci Zagłębia organizuje konkurs na ilustracje do sztuki teatralnej. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci
od do 30 czerwca 2016

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci

Konkurs
Właśnie ruszył konkurs "Debiut u Dormana" na najlepszą sztukę dla dzieci, inspirowaną osobowością, twórczością i metodą pracy Jana Dormana, wybitnego patrona Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

od 20 marca 2010 do 4 października 2010

Portrety zatrzymanego czasu

Konkurs
Zapraszamy uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, osoby dorosłe, w tym osoby niepełnosprawne z terenu całego kraju do udziału w konkursie fotograficznym: Portrety zatrzymanego czasu! więcej »

organizator: Pałac Młodzieży im. J. Tuwima

od 14 kwietnia 2010 do 28 maja 2010

Kolorowy Świat 2010

Konkurs
Z pewnością podczas swoich wypraw odkryjesz coś ciekawego, niezwykłego i zaskoczysz nas swymi oryginalnymi obrazkami. Już się ich nie możemy doczekać! Zwycięskie prace we wszystkich kategoriach będą nagrodzone publikacją w kalendarzu KOLOROWY ŚWIAT 2011. Tradycyjnie laureaci będą zaproszeni na warsztaty artystyczne do Czeskiej Republiki. więcej »
od 26 kwietnia 2010 do 17 maja 2010

Fantazjana biletem na fantazyjną wyspę!

Pod naszym patronatem
Poprzez Fantazjanę chcemy zachęcić do rodzinnego marzenia i czytania książek Michaela Ende oraz do wspólnego spędzania czasu. Udział w naszej zabawie daje szanse na spełnienie jednego z rodzinnych marzeń, czyli na wspólną wycieczkę na tropikalną wyspę... więcej »

organizator: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak

od 5 maja 2010 do 19 maja 2010

Akademia Misia Haribo – przyjemna nauka dla wszystkich dzieci

Artykuł sponsorowany
Nie jest tajemnicą, że każde dziecko lubi spędzać czas na zabawie i przyjemnościach. Czy naukę można zaliczyć do tych kategorii? Oczywiście! Jeśli zaprosimy dzieci do Akademii Misia Haribo, będą się mogły uczyć, rozwijać swoją wyobraźnię, zdobywać nowe, ważne doświadczenia, a wszystko to poprzez zabawę... więcej »
od 5 maja 2010 do 15 maja 2010

Tydzień Bibliotek w Siemianowicach Śląskich

Impreza okolicznościowa
W dniach 8-15 maja po raz kolejny w całym kraju obchodzimy Tydzień Bibliotek. Jest to cykl imprez mających na celu popularyzowanie działalności bibliotek. Z tej okazji Biblioteka w Siemianowicach przygotowała szereg atrakcji. więcej »

organizator: Miejska Biblioteka Publiczna - Siemianowice Śląskie

od 5 maja 2010 do 21 maja 2010

III DYKTANDO DLA RODZIN

Pod naszym patronatem
Zachęcamy do udziału w trzeciej już edycji Dyktanda dla Rodzin. Impreza jest jednym z głównych punktów Kiermaszu Wydawców Katolickich, który odbędzie się w dniach 28-29 maja 2010 roku. więcej »

organizator: Księgarnia św. Jacka

od 6 maja 2010 do 20 maja 2010

"Księżniczka i Żaba" już na Blu-ray i DVD!

Artykuł sponsorowany
Twórcy „Małej Syrenki” oraz „Aladyna” przedstawiają nową, wyjątkową bajkę Disneya, w której tradycja łączy się z nowoczesnością. Dzięki zaskakującej wariacji na temat najsłynniejszego pocałunku świata dowiesz się, co tak naprawdę się stało, gdy księżniczka pocałowała żabę...

więcej »
od 10 maja 2010 do 24 maja 2010

Planszówki prezentem na Dzień Dziecka!

Artykuł sponsorowany
Gry planszowe to doskonała propozycja na miłe spędzenie czasu w gronie przyjaciół lub rodziny. Można w nie grać niemal wszędzie: w domu, w plenerze, na działce. Gry doskonale sprawdzą się na wspólnych wakacjach!
więcej »
od 10 maja 2010 do 24 maja 2010

Pulpet i Prudencja - podwójna dawka smoczego humoru

Pod naszym patronatem
Pompon, słynny smok przygarnięty przez rodzinę Fisiów, ożenił się i ma dwoje dzieci. Są to bliźniaki Pulpet i Prudencja. Chodzą do zwykłej szkoły z dziećmi, które je zaakceptowały i wcale się nie dziwią, że w ławce siedzą dwa bystre smoki w kolorze limonkowym... więcej »
od 10 maja 2010 do 24 maja 2010

Wydawnictwo Pasaże zaprasza na specjalną promocję książek wspomagających naukę języka angielskiego

Artykuł sponsorowany
Seria JAK TO POWIEDZIEĆ szczególnie polecana jest dzieciom w wieku 9-12 lat. Złożą się na nią książki poszerzające wiedzę związaną z tym, co w języku polskim ważne. Serię rozpoczynają „Idiomy polsko-angielskie w obrazkach” cz. I, które w ciekawy sposób wprowadzą dzieci w zawiłości języka i pokażą, jak sobie z nimi radzić. W zapamiętaniu idiomów pomogą zabawne rysunki więcej »
od 10 maja 2010 do 15 maja 2010

Tydzień Bibliotek, Katowice

Impreza okolicznościowa
Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach po raz kolejny zaprasza do udziału w Akcji TYDZIEŃ BIBLIOTEK. W tym roku pod hasłem
BIBLIOTEKA – SŁOWA, DŹWIĘKI, OBRAZY. więcej »

organizator: MBP w Katowicach

od 11 maja 2010 do 17 maja 2010

Zabawy fundaMentalne

Artykuł sponsorowany
Drodzy Rodzice, naszym dzieciom, chcemy zawsze dać to, co najlepsze, dlatego zachęcamy Państwa do sięgnięcia po Zabawy Fundamentalne, ponieważ dobra zabawa tworzy fundament rozwoju
dziecka! Podczas pierwszego roku życia dziecko uczy się setek umiejętności: rozwija i doskonali zmysł słuchu, wzroku, doskonali ruch i koordynację, trenuje równowagę i uczy się języka.
więcej »
od 11 maja 2010 do 18 maja 2010

Weekend Dzieci - Relacja z Maj Junior Festiwal

To był naprawdę udany weekend! Choć prognoza pogody nie była optymistyczna, przez trzy dni festiwalu nie zmokłyśmy ani razu, a w sobotę powitało nas wspaniałe majowe słońce. Park na katowickim Muchowcu zamienił się na trzy dni w bajkową, kolorowa krainę pełna radości i zabawy... więcej »
od 11 maja 2010 do 16 maja 2010

Szczęśliwe Dziecko

Konkurs
Za chwilę 1 czerwca i Dzień Dziecka, ulubione święto wszystkich dzieci ;). Zatrzymajcie się na chwilę, przejrzyjcie albumy i poszukajcie w nich zdjęć, które najlepiej oddają CZAR Szczęśliwego Dziecka. więcej »

organizator: parenting.pl

od 11 maja 2010 do 29 maja 2010

Uniwersytet Dzieci startuje w Olsztynie!

Inne
Już w maju olsztyńskie dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi studenci. Zasiądą na uniwersyteckiej sali wykładowej i wysłuchają pierwszego w życiu wykładu. Zapraszamy dzieci w wieku 7-11 lat na wykład inauguracyjny pt. "Fizyk na rowerze" - wstęp wolny.
więcej »

organizator: Uniwersytet dzieci

od 12 maja 2010 do 4 czerwca 2010

III Międzynarodowy Festiwal Czytania nad Olzą

Pod naszym patronatem
Już po raz trzeci zapraszamy na czerwcową imprezę adresowaną do najmłodszych mieszkańców powiatu cieszyńskiego i Zaolzia organizowaną przez Biblioteki Miejskie w Cieszynie i Czeskim Cieszynie więcej »

organizator: BIBLIOTEKA MIEJSKA W CIESZYNIE

od 12 maja 2010 do 22 maja 2010

Janosch dzieciom

Wystawa
Na wystawę słynnego autora ilustrowanych książek dla dzieci, przygotowana z myślą o najmłodszych, zapraszamy do Ronda Sztuki w Katowicach. więcej »

organizator: Rondo Sztuki

od 13 maja 2010 do 27 maja 2010

Majowe nowości wydawnictwa Literatura!

Pod naszym patronatem
Zobaczcie co nowego w Wydawnictwie Literatura... więcej »
od 14 maja 2010 do 4 czerwca 2010

Bajka-Pomagajka u doktora

Inne
Wszystkie dzieci lubią słuchać bajek, opowieści, mniej lub bardziej tajemniczych historii. Jak wykazały badania psychologów, czytając określone bajki, można dziecku pomóc w wielu trudnych dla niego sytuacjach emocjonalnych. Nie są to jednak zwykłe bajki…. więcej »
od 14 maja 2010 do 22 maja 2010

To jest taki dom zaklęty, w którym grają instrumenty, Bytom

Pod naszym patronatem
Śląskie Towarzystwo Muzycznezaprasza na kolejne spotkanie w zaklętym muzycznym domu. Tym razem zobaczymy koncert Muzyka przed wiekami w wykonaniu dziecięcego zespołu muzyki dawnej
pod dyrekcją Iwony Ewertowskiej -Mener

więcej »

organizator: Śląskie Towarzystwo Muzyczne

od 14 maja 2010 do 16 maja 2010

Filmowy poranek dla dzieci, Katowice

Seans filmowy
Kolejna porcja filmów animowanych dla najmłodszych! Zapraszamy na spotkanie z ulubionymi bohaterami nieśmiertelnych kreskówek, Bolkiem i Lolkiem! więcej »

organizator: Kino Kosmos Centrum Sztuki Filmowej

od 14 maja 2010 do 28 maja 2010

Toy Story 2 - Już 14 maja wydanie specjalne na Blu-ray oraz DVD!

Pod naszym patronatem
Kolejna dobra wiadomość dla wszystkich fanów animacji studia Pixar. Już 14 maja na rynku pojawi się Toy Story 2 – kontynuacja wielkiego hitu z 1995 roku. Film będzie można teraz obejrzeć w wersji high-definition na Blu-ray oraz DVD... więcej »
od 14 maja 2010 do 16 maja 2010

Noc Muzeum w Katowicach

Impreza okolicznościowa
Przed nami szósta edycja Nocy muzealnej, europejskiej imprezy, do której tradycyjnie przyłącza się Muzeum Śląskie w Katowicach. W tym roku nocne zwiedzanie muzeum odbędzie się pod hasłem: Śląska Noc więcej »

organizator: Muzeum Śląskie

od 14 maja 2010 do 15 maja 2010

Noc w Muzeum 2010, Bielsko-Biała

Impreza okolicznościowa
Lata 20-ste, lata 30-ste niech tej nocy będą pretekstem to temat kolejnej "Nocy w Muzeum", na którą zapraszamy do bielskiego Muzeum. więcej »

organizator: Muzeum w Bielsku- Białej - Zamek Sułkowskich

od 14 maja 2010 do 15 maja 2010

Noc Muzeum w Sosnowcu

Impreza okolicznościowa
Wśród wielu imprez zaplanowanych w jej ramach, największą atrakcją będzie otwarcie wystawy malarstwa Zdzisława Beksińskiego, wypożyczonej z Muzeum Historycznego w Sanoku. Dla dzieci atrakcje zapewni Teatr Gry i Ludzie z Katowic więcej »
od 14 maja 2010 do 23 maja 2010

Weekendowa Akademia Rodzinna

Warsztaty
Do Zamku Sieleckiego w Sosnowcu zapraszamy na niedzielne warsztaty lalkarskie inspirowane bajka o Czerwonym Kapturku. więcej »

organizator: Sosnowieckie Centrum Sztuki - Zamek Sielecki

od 14 maja 2010 do 16 maja 2010

Bajkowa Niedziela w Teatrze

Spotkanie
Teatr Nowy w Zabrzu zaprasza wszystkie dzieci na comiesięczne spotkanie z cyklu Bajkowa Niedziela. więcej »

organizator: Teatr Nowy w Zabrzu

od 14 maja 2010 do 4 czerwca 2010

Przygody krowy Balbiny

Pod naszym patronatem
Ile razy Twoje dziecko nie mogło zasnąć? Czy potrafi słodko i spokojnie przespać całą noc? Oto prezentujemy zbiór niezwykłych opowiadań o sympatycznej krowie Balbinie, która z przyjaciółmi z podwórka, poznaje piękny świat, pełen magii i spokojnej harmonii. Ta wyjątkowa książka utuli do snu każdego maluszka. więcej »

organizator: Wydawnictwo Skrzat

od 15 maja 2010 do 16 maja 2010

Brzuszek i Maluszek

Pod naszym patronatem
Pierwszy ogólnopolski cykl targów rodzinnych "Brzuszek i Maluszek" powstał z myślą o rodzicach, którzy poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące rozwoju, zdrowia, pielęgnacji i wychowania swoich dzieci. Imprezy targowe „Brzuszek i Maluszek” będą pierwszymi targami rodzinnymi w poszczególnych regionach Polski.Targi będą miały wysoką wartość poznawczą (możliwość zobaczenia w jednym miejscu oferty firm z różnych branż). więcej »
15 maja 2010

Mali i wielcy twórcy w Muzeum

Warsztaty
Zapraszamy do uczestnictwa w cyklu spotkań organizowanych przez Muzeum Śląskie. Sobotnie zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 7-9 lat. więcej »

organizator: Muzeum Śląskie

15 maja 2010

Future Artists

Warsztaty
Zachęcamy dzieciaki do udziału w zajęciach kształtujących przyszłych odbiorców sztuki organizowanych cyklicznie w Górnośląskim Centrum Kultury więcej »

organizator: Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek

15 maja 2010

Noc Muzeów na zamku

Impreza plenerowa
Muzeum Zamku w Chudowie oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Zamku w Chudowie "Castellum" serdecznie zapraszają na Noc Muzeów. więcej »
15 maja 2010

Świetlica sztuki

Warsztaty
Na cykliczne zajęcia skierowane do dzieci w wieku od 9 do 14 lat zapraszamy do bytomskiej galerii Kronika. W ramach spotkań odbywają się warsztaty aktywności twórczej, m.in. plastyczne, teatralne i filmowe, rozwijające dziecięcą wrażliwość i umiejętności więcej »

organizator: Kronika

15 maja 2010

Premiera w Teatrze

Spektakl
Zapraszamy na premierowy spektakl Pan Twardowski do Teatru Dzieci Zagłębia. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

Zobacz również

Kolorowanki do druku

Kolorowanki do druku

Portal Czas Dzieci poleca ogromny wybór kolorowanek i malowanek dla wszystkich dzieci. Znajdziesz tu kolorowanki sezonowe (święta, walentynki...) oraz postacie z Twoich ulubionych bajek. Drukuj i koloruj. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Słoneczniki 2019

ZGŁOŚ INICJATYWĘ!

ZGŁOŚ INICJATYWĘ!

Po raz kolejny oddajemy głos Wam, Rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym inicjatywy, które odbyły się na przełomie lat 2018/2019.  
5 porad jak nauczyć dziecko bezpiecznej zabawy z psem

5 porad jak nauczyć dziecko bezpiecznej zabawy z psem

Psy są najlepszymi przyjaciółmi naszych dzieci! Jednak by nawiązać przyjaźń ze zwierzakiem domowym, dzieci powinny nauczyć się jak bezpiecznie obchodzić się z czworonogami!  

Nowinki

Pacanów - miasto Koziołka Matołka

Pacanów - miasto Koziołka Matołka

W Europejskim Centrum Bajki spotkacie nie tylko Koziołka Matołka, ale także wielu innych bohaterów. Dzieci rozwiążą także bajkowe zagadki.  
Bydgoszcz na weekend

Bydgoszcz na weekend

Bydgoszcz to miasto, w którym nie sposób się nudzić! Obojętnie czy ma się 5 lat czy 50. Przekonajcie się sami.  

W domu z dzieckiem

Oglądaj, baw się i śmiej1 Świat Baśnioboru1 Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego poszukujesz ? :)
Powiedz nam które treści są dla ciebie ważne, będziemy zwracać na nie szczególną uwagę
Pomysłu na wspólne weekendowe wyjście w mieście
Pomysłu na weekend poza miastem
Pomysłu na wspólne wyjście. Nieważne czy w mieście czy poza miastem
Porad dotyczących wychowania dziecka
Porad dotyczących zdrowia dziecka
Bajek do czytania on line
Gier / zabaw / kolorowanek, by zająć dziecko
Informacji o nowych książkach dla dzieci


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019