Jak spędzić czas z dzieckiem 24 lutego 2010

Teatralny konkurs plastyczny
od do 12 listopada 2012

Teatralny konkurs plastyczny

Konkurs
Dzieci 3 - 14 lat
Teatr Dzieci Zagłębia organizuje konkurs na ilustracje do sztuki teatralnej. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci
od do 30 czerwca 2016

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci

Konkurs
Właśnie ruszył konkurs "Debiut u Dormana" na najlepszą sztukę dla dzieci, inspirowaną osobowością, twórczością i metodą pracy Jana Dormana, wybitnego patrona Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

od 5 października 2009 do 23 marca 2010

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Konkurs
Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim Wydziałem Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej już po raz trzeci organizuje Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. więcej »
od 21 grudnia 2009 do 15 marca 2010

IV Ogólnopolski Konkurs „Podróże Koziołka Matołka” Pacanów 2010

Konkurs
Już po raz czwarty serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie "Podróże Koziołka Matołka". Tematem konkursu edycji 2010 jest Polska a zadaniem uczestników jest przedstawienie w formie komiksu, podróży Koziołka Matołka po Polsce. więcej »
od 25 stycznia 2010 do 28 lutego 2010

Plaża na stoku narciarskim? Dlaczego nie!

Zima!
Narciarzy, którzy odwiedzą podczas ferii zimowych stoki w Jurgowie i Karpaczu zaskoczy niecodzienny widok: na prawdziwej piaszczystej plaży, w strojach kąpielowych i okularach przeciwsłonecznych pojawią się urlopowicze prosto znad Bałtyku więcej »
od 27 stycznia 2010 do 27 lutego 2010

Czarna dziura w centrum Drogi Mlecznej

Inne
Czy można "zobaczyć" czarną dziurę? Celem tego ćwiczenia jest wyznaczenie masy centralnej supermasywnej czarnej dziury naszej Galaktyki (Drogi Mlecznej) poprzez analizę obrazów centrum Galaktyki. Badając trajektorię ruchu gwiazdy i wykorzystując prawa Keplera, uczniowie otrzymają najnowsze naukowe wyniki w dobrym przybliżeniu. Będą mogli także ocenić ograniczenia metody i otrzymanych wyników. więcej »
od 8 lutego 2010 do 26 lutego 2010

Konkurs Dary Lasu

Konkurs
Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej skierowanym do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. więcej »
od 10 lutego 2010 do 28 lutego 2010

Janošik – Janosik –Janošik

Pod naszym patronatem
Realizacja spektaklu o Janosiku – premiera marzec 2010 - jest najpoważniejszym projektem artystycznym Teatru Lalka w ostatnich dwóch sezonach. Tematem widowiska będzie żywot i legenda Janosika, historycznego, a zarazem mitycznego zbójnika „równającego świat”, bohatera heroicznego folkloru i kultur narodów Polski, Czech
i Słowacji.
więcej »

organizator: Teatr Lalka

od 15 lutego 2010 do 26 lutego 2010

Feriada artystyczna

Zima!
Egzotyczne ferie w tropikalnych klimatach to propozycja Bytomskiego Centrum Kultury. Będzie więc można dołączyć do zespołów podejmujących różne działania artystyczne i nieźle się przy tym pobawić! więcej »

organizator: Bytomskie Centrum Kultury

od 15 lutego 2010 do 26 lutego 2010

GRIMM – FERIADA

Zima!
Na ferie w bibliotece inspirowane twórczością braci Grimm zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu. więcej »

organizator: MBP Bytom

od 15 lutego 2010 do 26 lutego 2010

Ferie w Bibliotece - Dąbrowa Górnicza

Zima!
Konkursy plastyczne, zajęcia edukacyjne, wspólne czytanie i zabawy - to propozycja biblioteki dla młodych czytelników z Dąbrowy Górniczej więcej »

organizator: MBP w Dąbrowie Górniczej

od 15 lutego 2010 do 26 lutego 2010

Rycerskie ferie w Muzeum

Zima!
Średniowieczny plac zabaw, a na nim warowny zamek z murem, który można budować, katapulta ze styropianowymi kulami, niezwykłe figurki rycerzy oraz smok Barnaba. To wszystko w filii Muzeum w Gliwicach.
więcej »

organizator: Muzeum w Gliwicach- Willa Caro

od 15 lutego 2010 do 28 lutego 2010

Ferie z filmem

Zima!
Wyjedź na ferie z Centrum Sztuki Filmowej. Odwiedź Japonię z zabawnym i magicznym przyjacielem Totoro, mroźną Rosję, morskie głębiny, Dziki Zachód i drogę mleczną podczas wspólnych zabaw i oglądania bajek. Dla nieco starszych widzów szykuje się spotkanie m.in. z Asterixem i Obelixem. więcej »

organizator: Kino Kosmos Centrum Sztuki Filmowej

od 15 lutego 2010 do 26 lutego 2010

Ferie z filmem

Zima!
Na filmowe ferie zapraszamy do Pałacu Kultury Zagłębia. więcej »

organizator: Pałac Kultury Zagłębia

od 16 lutego 2010 do 16 marca 2010

Projekt: Sowy Polski

Inne
Głównym celem projektu jest kontynuacja kompleksowych działań edukacyjnych na temat sów i ich ochrony.
Projekt ma na celu nie tylko wzbogacenie wiedzy przyrodniczej dzieci, młodzieży i dorosłych, ale także aktywizację różnych środowisk i wielopoziomową integrację na rzecz przyszłościowych planów konkretnych działań ochrony czynnej sów. Chcemy połączyć wiedzę specjalistyczną na temat biologii sów z ciekawymi metodami i technikami nauczania, co z pewnością wpłynie na rozbudzenie zainteresowania tą tematyką zarówno dzieci jak i dorosłych.
więcej »

organizator: Fundacja Wspierania Inicjatyw Ekologicznych

od 17 lutego 2010 do 3 marca 2010

Czy moje dziecko prawidłowo się rozwija? Co to są pneumokoki? Jak uzyskać akt urodzenia?

Konkurs
Te pytania, oraz wiele innych, nurtują przyszłe i nie tylko młode Mamy. Odpowiedzi na nie znajdziesz w przewodniku dla rodziców „Pierwsze 2 lata życia dziecka” - bez straszenia i bagatelizowania. więcej »
od 18 lutego 2010 do 3 marca 2010

Jak pies z kotem

Konkurs
Tematem konkursu jest zaprezentowanie relacji między psami i kotami w sposób łamiący powszechnie funkcjonujące stereotypy związane z powiedzeniem "Jak pies z kotem" więcej »
od 19 lutego 2010 do 26 lutego 2010

Bakugan. Księga mocy

Nowość!
Po sukcesie magazynu Bakugan, który pojawił się na rynku pod koniec ubiegłego roku i już zyskał rzeszę oddanych wielbicieli, Media Service Zawada wprowadza na rynek nową serię książek. „Bakugan. Księga mocy” skierowana jest do chłopców w wieku 6-12 lat. więcej »
od 19 lutego 2010 do 6 marca 2010

Poradnik IKEA „Zrób to sam. Bezpieczny dom”

Nowość!
Regały doskonale nadają się do wspinaczki, w kuchence piecze się ciasto z piasku, a palce, nawet jeśli są za duże, można próbować wsadzić do kontaktu – z pewnością znasz to wszystko, rodzicu małego rozbrykanego szkraba, który nie raz dostarczył ci emocji, rodem z filmu „Kevin sam w domu”. Wiesz też, że wystarczy jeden nieopatrzny ruch, by dziecko stłukło sobie głowę, oparzyło się lub zatruło zostawionymi na wierzchu chemikaliami. więcej »

organizator: IKEA

od 22 lutego 2010 do 26 lutego 2010

Ferie z Mikołajkiem

Zima!
W ramach trwających w katowickiej bibliotece Ferii z Mikołajkiem zapraszamy na turniej gry w piłkarzyki, rozwiązywanie zaszyfrowanych zagadek, wspólne czytanie i wykonywanie prac plastycznych! więcej »

organizator: MBP w Katowicach

od 22 lutego 2010 do 26 lutego 2010

Ferie w Gliwicach

Zima!
Kolejny tydzień ferii gliwickiej bibliotece zapowiada się niezwykle interesująco! więcej »

organizator: MBP w Gliwicach

od 23 lutego 2010 do 25 lutego 2010

Zimowe warsztaty artystyczne

Zima!
Małych artystów zapraszamy na zajęcia Szkice z Natury organizowanych w drugim tygodniu zimowych ferii przez Górnośląskie Centrum Kultury. więcej »

organizator: Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek

od 23 lutego 2010 do 25 lutego 2010

Ferie w Kronice

Zima!
CSW Kronika zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego spędzenia czasu podczas ferii zimowych. W ramach zajęć twórczych odbędą się wycieczki, warsztaty fotograficzne, interdyscyplinarne zajęcia artystyczne. więcej »

organizator: Kronika

od 23 lutego 2010 do 28 lutego 2010

CzasDzieci.pl na targach w Poznaniu

Impreza portalu Czasdzieci.pl
Kolejna impreza targowa i kolejne emocje. I to wcale nie prawda, że Targi jak Targi, bo wspaniała atmosfera poznańskiej hali sprawia, że pomimo 6 godzinnej drogi z Krakowa za nic nie zrezygnowalibyśmy z udziału w imprezie. więcej »
24 lutego 2010

W bibliotece zima trwa!

Spotkanie
Zimowy cykl zajęć plastycznych o tematyce związanej ze sportami zimowymi to propozycja filii nr 9 sosnowieckiej biblioteki na nadchodzącą środę. więcej »

organizator: MBP w Sosnowcu

24 lutego 2010

Kolorowe ozdoby

Warsztaty
Na zajęcia plastyczne, na których będziemy tworzyć kolorowe ozdoby zapraszamy do filii nr 10 MBP w Siemianowicach. więcej »

organizator: MBP Filia nr 10 Siemianowice Śląskie

24 lutego 2010

Malowanie na szkle, Sosnowiec

Spotkanie
Warsztaty dla dzieci i młodzieży, popołudnie gier i zabaw. Na zajęcia zapraszamy w najbliższą środę do filii nr 17 sosnowieckiej biblioteki! więcej »

organizator: MBP w Sosnowcu - Filia nr 17

Zobacz również

Kolorowanki do druku

Kolorowanki do druku

Portal Czas Dzieci poleca ogromny wybór kolorowanek i malowanek dla wszystkich dzieci. Znajdziesz tu kolorowanki sezonowe (święta, walentynki...) oraz postacie z Twoich ulubionych bajek. Drukuj i koloruj. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »
Pierwszy raz w przedszkolu

Pierwszy raz w przedszkolu

Niebawem zacznie się nowy rok szkolny, także dla maluchów. W artykule piszemy o tych, które właśnie zaczynają swoją przygodę z przedszkolem.  

Nowinki

2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

Rok 2017 w kinie zapowiada się co najmniej interesująco! Specjalnie dla Was wybraliśmy familijne filmy, które po prostu trzeba zobaczyć....  

Konkurs na Czasie

Podzielcie się z nami swoimi sposobami na "rodzicielskie problemy" i weźcie udział w naszym konkursie "Złote rady dla młodych rodziców"! Do wygrania zestaw herbatek ziołowych Herbi Baby by Premium...  

Temat na Czasie!

Jak wybrać biurko, plecak, śniadaniówkę?

Jak wybrać biurko, plecak, śniadaniówkę?

W Empiku znajdziesz wszystko, co uczeń mieć powinien...  

W domu z dzieckiem

Oglądaj, baw się i śmiej1 Świat Baśnioboru1 Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego powinno być więcej na portalu ?
Rozrywki dla dzieci on line
Rozrywki dla rodziców on line
Konkursów z nagrodami dla dzieci
Konkursów z nagrodami dla mam
Konkursów z nagrodami dla tatusiów
Inspiracji plastycznych dla dzieci
Żadne z powyższych mnie nie interesują. Szukam tu informacji nie rozrywki.


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019