Jak spędzić czas z dzieckiem 24 maja 2009

Teatralny konkurs plastyczny
od do 12 listopada 2012

Teatralny konkurs plastyczny

Konkurs
Dzieci 3 - 14 lat
Teatr Dzieci Zagłębia organizuje konkurs na ilustracje do sztuki teatralnej. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci
od do 30 czerwca 2016

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci

Konkurs
Właśnie ruszył konkurs "Debiut u Dormana" na najlepszą sztukę dla dzieci, inspirowaną osobowością, twórczością i metodą pracy Jana Dormana, wybitnego patrona Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

od 3 lutego 2009 do 30 czerwca 2009

Międzynarodowy Rok Astronomii 2009

Inne
Kochani mali i duzi odkrywcy ten rok będzie Waszym Rokiem a redakcja portalu CzasDzieci dołoży wszelkich starań abyście mogli samodzielnie dosięgnąć gwiazd. więcej »
od 3 marca 2009 do 30 maja 2009

Odkryj swój Wszechświat

Konkurs
Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich miłośników astronomii. Forma prac jest dowolna, z wyjątkiem prac czysto opisowych (tzw. referatów). Mogą to być: prace obserwacyjne, fotografie nieba, prace multimedialne, programy komputerowe, urządzenia, jak również prace plastyczne w dowolnej technice. więcej »
od 17 kwietnia 2009 do 1 września 2009

Zaginione niebo

Konkurs
Konkurs odbywa się w ramach Międzynarodowego Roku Astronomii 2009
Tematem prac jest nocne niebo oraz obiekty astronomiczne. więcej »

organizator: Centrum Kultury Agora

od 17 kwietnia 2009 do 26 czerwca 2009

Odkryj Wszechświat

Konkurs
Celem konkursu jest popularyzacja astronomii wśród dzieci i młodzieży, oraz pobudzanie i rozwijanie wyobraźni plastycznej oraz umiejętności twórczych. więcej »

organizator: Centrum Kultury Agora

od 19 kwietnia 2009 do 20 czerwca 2009

Uśmiechnięte poniedziałki – akcja dla czytelników newslettera. Czy już się zarejestrowałeś?

W każdy wiosenny poniedziałek rano będziemy organizować losowanie nagród – książek, pluszaków, filmów dvd, kubków, plecaków, koni na biegunach… i innych uśmiechogennych upominków. więcej »
od 21 kwietnia 2009 do 30 maja 2009

Laurka dla Koziołka

Konkurs
Zapraszamy wszystkie dzieci, małe i duże do zrobienia Koziołkowi Matołkowi niespodzianki! więcej »
od 21 kwietnia 2009 do 7 czerwca 2009

Świat Małego Dziecka

Pod naszym patronatem
Pałac Kultury Zagłębia zaprasza do udziału w trzeciej już edycji programu artystyczno-edukacyjnego „Świat Małego Dziecka". Program adresowany jest do dzieci od 1. do 6. roku życia, a także rodziców, nauczycieli, instruktorów, animatorów kultury oraz studentów uczelni pedagogicznych. więcej »

organizator: Pałac Kultury Zagłębia

od 26 kwietnia 2009 do 26 maja 2009

Udane urodziny z Fifi i Nody

Artykuł sponsorowany
Urodziny stanowią dla każdego dziecka najważniejszy dzień w roku. Najważniejsze tego wyjątkowego dnia, obok najbliższej rodziny, przyjaciół i prezentów, są konkursy, gry, zabawy i dekoracje. więcej »
od 27 kwietnia 2009 do 5 czerwca 2009

Interesuje Nas Europa - 16 edycja międzynarodowego konkursu plastycznego.

Konkurs
Z pewnością podczas swych podróży na przełaj przez Europę odnajdziecie lub przeżyjecie coś interesującego, niezwykłego i zaskoczycie nas oryginalnymi pracami. Już nie możemy się ich doczekać! Zwycięskie prace zostaną nagrodzone i opublikowane w kalendarzu „Kolorowy świat” na rok 2010. Autorzy tradycyjnie będą zaproszeni na artystyczne warsztaty. więcej »
od 10 maja 2009 do 24 maja 2009

P&F KIDS - Trixie in Toyland - gra dla dzieci

Pod naszym patronatem
Barwna, wciągająca i zaskakująca gra zręcznościowa 3D dla dzieci. Świat zabawek nigdy nie był tak interesujący. Znakomita zabawa dla każdego dziecka, która wciągnie na długie dni i wieczory... więcej »
od 10 maja 2009 do 24 maja 2009

P&F KIDS - Anubis 2 - gra dla dzieci

Pod naszym patronatem
Trójwymiarowa gra zręcznościowa, której akcję osadzono w starożytnym Egipcie. Kolorowa grafika, szybka akcja i ładne efekty powodują, że trudno się od niej oderwać... więcej »
od 11 maja 2009 do 25 maja 2009

Noc w muzeum 2

Pod naszym patronatem
Gdy zapada noc, przewodnicy kończą pracę i idą do domu, a szkolne wycieczki kończą zwiedzanie, w waszyngtońskim Instytucie Smithsonian dzieje się coś niezwykłego. Nocny strażnik Larry Daley (w tej roli Ben Stiller) przeżyje największą przygodę swego życia. W drugiej części „Nocy w muzeum” Larry stoczy epicką walkę, która mogła się odbyć tylko w największym kompleksie muzealnym na świecie. Daley będzie musiał stanąć w obronie przyjaciół-eksponatów. więcej »
od 12 maja 2009 do 26 maja 2009

Basia rozpędza się do nauki!

Pod naszym patronatem
Wydawnictwo Lektorklett prezentuje dwa pierwsze tytuły z serii Basia i Janek uczą i bawią! więcej »
od 12 maja 2009 do 26 maja 2009

Uwaga! Basia się rozpędza - nowe tytuły z serii na rynku!

Pod naszym patronatem
Ważna wiadomość dla wielbicieli Basi: nowe tytuły z serii już na rynku – w sprzedaży od 14 maja! Wydawnictwo LektorKlett z przyjemnością zawiadamia, że Mama Basi niedługo wraca do pracy, a całą rodziną pojadą na wakacje pod namiot... więcej »
od 13 maja 2009 do 29 maja 2009

Klub Tiary, Kapitan Fox, Pirat Patch

Nowość!
Wydawnictwo Zielona Sowa zaprasza do zapoznania się z nową ofertą skierowaną do naszych milusińskich. Są to trzy nowe serie skierowane do najmłodszych czytelników. więcej »
od 14 maja 2009 do 31 maja 2009

Zakupy z niespodzianką!

Inne
Zbliża się Dzień Dziecka. Najbardziej najradośniejsze, roześmiane, rozkrzyczane ze wszystkich Świąt w roku. Księgarnia "Pociąg do bajeczki" zaprasza do skorzystania z naszej bogatej oferty książkowej i nie tylko. Chcemy aby dzieci były szczęśliwe, a to co możemy im dać najlepszego to dobra książka i dobra zabawka. To właśnie one towarzyszą im od samego początku. Dlatego tak ważne jest, aby od samego początku do dzieci trafiały tylko dobre książki i dobre zabawki, a Dzień Dziecka to święto, w którym wszystkie dzieci oczekują samych przyjemności. więcej »
od 14 maja 2009 do 28 maja 2009

Cudowna podróż Edwarda Tulana - Kate DiCamillo

Pod naszym patronatem
W pewnym domu na ulicy Egipskiej mieszkał królik, który się nazywał Edward Tulan. Królik był bardzo z siebie zadowolony i miał do tego powody: był własnością Abilene, która troszczyła się o niego, uwielbiała go i kochała... więcej »
od 14 maja 2009 do 28 maja 2009

Na pociechę coś pysznego. Gotuj z Misiem i Tygryskiem - Janosch

Pod naszym patronatem
Najlepsze przepisy z kuchni Misia i Tygryska – najpopularniejszych postaci z historyjek Janoscha. Zawsze wiedzieliśmy, że gotują pyszne rzeczy, teraz możemy skorzystać z bardzo prostych receptur i wskazówek. Zupy, desery i sałatki – wspólna zabawa dzieci i rodziców w towarzystwie Misia, Tygryska, Mai Papai i Świnki... więcej »
od 15 maja 2009 do 29 maja 2009

BABY Born - Mój Magazyn

Nowość!
Nowe pismo dla dziewczynek w wieku 3-6 lat.
Małe czytelniczki znajdą tu rady, jak stać się najlepszymi na świecie mamami dla swoich lal. W każdym numerze pojawią się również barwne opowieści, kolorowanki oraz świetne pomysły na wspólną zabawę. Nie zabraknie też zadań rozwijających spostrzegawczość i wyobraźnię oraz konkursów z bajecznymi nagrodami... więcej »
od 17 maja 2009 do 31 maja 2009

Dobranocny Ogród

Artykuł sponsorowany
Dobranocny Ogród... jest współczesną adaptacją, tradycyjnych obrazkowych książeczek dla dzieci, która zabiera je w pobudzającą wyobraźnię podróż, do świata pełnego kolorowych, przesympatycznych i zabawnych stworzeń. Program jest w równej mierze zabawny co uspokajający, mający zarazem uczyć, bawić i wyciszać dzieci... więcej »
od 18 maja 2009 do 3 czerwca 2009

Smoczolandia 2

Pod naszym patronatem
Wbrew nazwie to nie kraina smoków, a impreza organizowana w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Miejska Biblioteka Publiczna w Siemianowicach Śląskich jak co roku aktywnie włącza się w tę szczytną akcję, przygotowując nie lada atrakcje dla wielbicieli smoków i nie tylko!!! więcej »

organizator: MBP Siemianowice Śląskie

od 18 maja 2009 do 31 maja 2009

8. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek: Katowice Dzieciom 2009

Pod naszym patronatem
Już po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Was na Festiwal Teatrów Lalek organizowany przez Śląski Teatr Lalki i Aktora „Ateneum” więcej »

organizator: ŚLĄSKI TEATR LALKI I AKTORA “ATENEUM”

od 18 maja 2009 do 25 maja 2009

Nagroda Polskiej Sekcji IBBY w konkursie „Dziecięcy Bestseller Roku 2008”

Inne
Dnia 24 kwietnia 2009 roku jury w składzie: Irena Bolek (przewodnicząca), Maria Kulik, Krystyna Liszyk, Hanna Szeliga przyznało nagrodę Polskiej Sekcji IBBY w konkursie „Dziecięcy Bestseller Roku 2008”... więcej »
od 19 maja 2009 do 27 maja 2009

Gry komputerowe dla dziecka?

Artykuł sponsorowany
W sklepach coraz więcej miejsca zajmują półki z grami komputerowymi. Znaczna część to programy dla najmłodszych – przedszkolaków, a nawet dwulatków! Czy zabawa przed komputerem w tak młodym wieku może być bezpieczna i rozwijająca?... więcej »
od 19 maja 2009 do 3 czerwca 2009

Box "Pan Kleks" to idealny prezent na dzień dziecka!

Pod naszym patronatem
Kolejną kolekcją z serii "Przeboje Polskiego Kina", którą Wydawnictwo Telewizji Kino Polska oddaje do rąk swoich widzów, jest "Pan Kleks", zbiór trzech dwuczęściowych filmów fabularnych o kultowym już dziś bohaterze książki Jana Brzechwy, który w latach 80-tych ubiegłego wieku, za sprawą ekranizacji Krzysztofa Gradowskiego, podbił serca młodych widzów, którzy dziś, już jako rodzice kolejnego pokolenia maluchów i wielbiciele starego dobrego oldschoolu, wracają w świat Pana Kleksa razem z własnymi dziećmi. więcej »
od 21 maja 2009 do 31 maja 2009

Konkurs urodzinowy

Konkurs
Rozwiąż zagadki i wygraj extranagrody! Sam wybierasz co chcesz dostać! więcej »
od 23 maja 2009 do 24 maja 2009

Festyn rodzinny „ŚWIAT TO MY”

Impreza okolicznościowa
W nadchodzący weekend zapraszamy na rodzinny festyn do Parku Sieleckiego w Sosnowcu. 23 maja ok. 15.00 pierwsze atrakcje dla dzieciaków i nie tylko, natomiast uroczyste otwarcie imprezy zaplanowano 24 maja o godz. 10.30. więcej »
24 maja 2009

Dzień Rzemiosła

Impreza okolicznościowa
Górnośląski Park Etnograficzny zaprasza na imprezę pt. Dzień Rzemiosła, podczas której będzie można m.in. zobaczyć rzemieślników podczas pracy i zapoznać się z ginącymi zawodami. W ten dzień zaprezentowane zostaną pokazy: kowalstwa, wikliniarstwa, lalkarstwa, wyrobu witraży, bednarstwa, koronki klockowej, wyrobu kapeluszy, bicia medali i monet, wyrobu ozdób gipsowych, garncarstwa i recyclingu artystycznego oraz pokaz tkania gobelinów. więcej »

organizator: Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie"

24 maja 2009

XV Majowe Spotkania Czytelników, Pisarzy i Bibliotekarzy

Impreza okolicznościowa
Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach serdecznie
zaprasza na doroczny festyn. W programie Majowych Spotkań mnóstwo atrakcji dla najmłodszych - zabawy, zagadki, wspólne czytanie i inne niespodzianki! więcej »

organizator: MBP w Katowicach

24 maja 2009

Filmowy poranek dla dzieci, Katowice

Seans filmowy
Kolejna porcja filmów animowanych dla najmłodszych! Tym razem zapraszamy na spotkanie z Bolkiem i Lolkiem! więcej »

organizator: Kino Kosmos Centrum Sztuki Filmowej

Zobacz również

Kolorowanki do druku

Kolorowanki do druku

Portal Czas Dzieci poleca ogromny wybór kolorowanek i malowanek dla wszystkich dzieci. Znajdziesz tu kolorowanki sezonowe (święta, walentynki...) oraz postacie z Twoich ulubionych bajek. Drukuj i koloruj. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »
10 najlepszych wodnych zabaw na lato

10 najlepszych wodnych zabaw na lato

Mamy dla Was pomysły zabaw do wykorzystania w ogrodzie, na plaży, w lesie na działce. Z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi.  

Nowinki

2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

Rok 2017 w kinie zapowiada się co najmniej interesująco! Specjalnie dla Was wybraliśmy familijne filmy, które po prostu trzeba zobaczyć....  
Szkolny LOOZZ z Biedronką

Szkolny LOOZZ z Biedronką

Doskonale rozumiejąc potrzeby młodych odbiorców i wymagania rodziców, firma St. Majewski wprowadza na rynek nową markę artykułów tekstylnych...  

Konkurs na Czasie

Podzielcie się z nami swoimi sposobami na "rodzicielskie problemy" i weźcie udział w naszym konkursie "Złote rady dla młodych rodziców"! Do wygrania zestaw herbatek ziołowych Herbi Baby by Premium...  

Temat na Lato

Prawidłowe nawadnianie organizmu

Prawidłowe nawadnianie organizmu

Tegoroczne lato przywitało nas falą upałów. Piękna, słoneczna pogoda to idealne warunki do odpoczynku nad wodą lub w ogrodzie. Jednak wysokie temperatury zobowiązują do szczególnego zadbania...  

W domu z dzieckiem

Oglądaj, baw się i śmiej1 Świat Baśnioboru1 Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego powinno być więcej na portalu ?
Rozrywki dla dzieci on line
Rozrywki dla rodziców on line
Konkursów z nagrodami dla dzieci
Konkursów z nagrodami dla mam
Konkursów z nagrodami dla tatusiów
Inspiracji plastycznych dla dzieci
Żadne z powyższych mnie nie interesują. Szukam tu informacji nie rozrywki.


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019