Jak spędzić czas z dzieckiem 25 kwietnia 2009

Teatralny konkurs plastyczny
od do 12 listopada 2012

Teatralny konkurs plastyczny

Konkurs
Dzieci 3 - 14 lat
Teatr Dzieci Zagłębia organizuje konkurs na ilustracje do sztuki teatralnej. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci
od do 30 czerwca 2016

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci

Konkurs
Właśnie ruszył konkurs "Debiut u Dormana" na najlepszą sztukę dla dzieci, inspirowaną osobowością, twórczością i metodą pracy Jana Dormana, wybitnego patrona Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

od 3 lutego 2009 do 30 czerwca 2009

Międzynarodowy Rok Astronomii 2009

Inne
Kochani mali i duzi odkrywcy ten rok będzie Waszym Rokiem a redakcja portalu CzasDzieci dołoży wszelkich starań abyście mogli samodzielnie dosięgnąć gwiazd. więcej »
od 4 lutego 2009 do 15 maja 2009

Wszechświat piękny jak malowanie

Pod naszym patronatem
Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Tematem konkursu jest piękno otaczającego nas Wszechświata. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać swój rysunek, ilustrujący piękno Wszechświata
i obiektów, jakie w nim się znajdują, a takŜe tematyka lotów kosmicznych, teleskopów, obserwatoriów itp. więcej »
od 3 marca 2009 do 30 maja 2009

Odkryj swój Wszechświat

Konkurs
Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich miłośników astronomii. Forma prac jest dowolna, z wyjątkiem prac czysto opisowych (tzw. referatów). Mogą to być: prace obserwacyjne, fotografie nieba, prace multimedialne, programy komputerowe, urządzenia, jak również prace plastyczne w dowolnej technice. więcej »
od 10 marca 2009 do 15 maja 2009

EURO 2012 w malarstwie dzieci i mlodzieży

Konkurs
Zapraszamy miłośników i miłośniczki piłki nożnej do udziału w konkursie rysunkowym związanym z Euro 2012 więcej »
od 20 marca 2009 do 27 kwietnia 2009

IX Ogólnopolski Konkurs Niezwykłe przygody Calineczki

Konkurs
Każdy z nas był kiedyś mały, a niektórzy tak naprawdę nigdy nie dorastają. Ale przecież małe jest piękne. Małe jest pełne kwitnących pomysłów i marzeń. Wszyscy znamy przygody Calineczki, najmniejszej ze wszystkich, ale o ogromnym sercu. Nie sposób opisać ich wszystkich. Ale może da się je narysować? Małe przygody małej dziewczynki, te których nie ma w książkach. więcej »

organizator: Teatr Groteska

od 15 kwietnia 2009 do 15 maja 2009

Ubranka do chrztu i komunii

Artykuł sponsorowany
Nasze ubranka cechuje bardzo wysoka jakość wykonania przy zastosowaniu niezwykle pięknych i efektownych tkanin, z których są szyte. więcej »
od 15 kwietnia 2009 do 30 kwietnia 2009

Kursy budowania robotów z lego - TwojRobot.pl

Warsztaty
Na każdych zajęciach dzieci otrzymują ciekawe zadania do wykonania
np. robot odszukujący złóż słodkiej wody na Marsie. W tym celu dzieci muszą zbudować robota, zamontować odpowiednie czujniki i zaprogramować go tak aby samodzielnie wykonał zadanie podjeżdżając i badając zbiorniczki z cieczami. więcej »
od 17 kwietnia 2009 do 1 września 2009

Zaginione niebo

Konkurs
Konkurs odbywa się w ramach Międzynarodowego Roku Astronomii 2009
Tematem prac jest nocne niebo oraz obiekty astronomiczne. więcej »

organizator: Centrum Kultury Agora

od 17 kwietnia 2009 do 26 czerwca 2009

Odkryj Wszechświat

Konkurs
Celem konkursu jest popularyzacja astronomii wśród dzieci i młodzieży, oraz pobudzanie i rozwijanie wyobraźni plastycznej oraz umiejętności twórczych. więcej »

organizator: Centrum Kultury Agora

od 17 kwietnia 2009 do 1 maja 2009

Hinokio

Pod naszym patronatem
Nowa familijna propozycja na DVD. Śmierć mamy - 12 letni chłopiec nie potrafi sobie poradzić z nową sytuacją. Czy otworzy się na świat i przyjaciół i kto mu w tym pomoże? - przekonajcie się sami. więcej »
od 19 kwietnia 2009 do 20 czerwca 2009

Uśmiechnięte poniedziałki – akcja dla czytelników newslettera. Czy już się zarejestrowałeś?

W każdy wiosenny poniedziałek rano będziemy organizować losowanie nagród – książek, pluszaków, filmów dvd, kubków, plecaków, koni na biegunach… i innych uśmiechogennych upominków. więcej »
od 20 kwietnia 2009 do 26 kwietnia 2009

Bajki po angielsku

Inne
W książkach znajdują się bogato ilustrowane bajki w wersji dialogowej – po angielsku i po polsku. Całość opatrzona jest słowniczkiem obrazkowym, a także słowniczkiem zbiorczym angielsko-polskim z transkrypcją oraz tabelą wymowy angielskiej więcej »
od 20 kwietnia 2009 do 30 kwietnia 2009

Wyprawa - Pierre Bottero

Pod naszym patronatem
Cztery tysiące dziewięćset dni, czyli trochę więcej niż trzynaście lat miała Camille, gdy po raz pierwszy dokonała tajemniczego „przejścia w bok” i… przeniosła się do równoległego świata. O mały włos nie wpadła tam w szpony paskudnego Ts’żercy. więcej »
od 21 kwietnia 2009 do 30 maja 2009

Laurka dla Koziołka

Konkurs
Zapraszamy wszystkie dzieci, małe i duże do zrobienia Koziołkowi Matołkowi niespodzianki! więcej »
od 21 kwietnia 2009 do 7 czerwca 2009

Świat Małego Dziecka

Pod naszym patronatem
Pałac Kultury Zagłębia zaprasza do udziału w trzeciej już edycji programu artystyczno-edukacyjnego „Świat Małego Dziecka". Program adresowany jest do dzieci od 1. do 6. roku życia, a także rodziców, nauczycieli, instruktorów, animatorów kultury oraz studentów uczelni pedagogicznych. więcej »

organizator: Pałac Kultury Zagłębia

od 23 kwietnia 2009 do 28 kwietnia 2009

XVI Tydzień Ziemi w Zabrzu

Impreza okolicznościowa
Muzeum Górnictwa Węglowego już po raz 16-ty zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w imprezach organizowanych w ramach Tygodnia Ziemi. W tym roku hasło brzmi „W poszukiwaniu pozytywnej energii”.Jak co roku proponujemy różne formy uczestnictwa w Święcie Ziemi: konkursy, warsztaty, prelekcje, wystawy, wycieczki do obiektów komunalnych i przemysłowych, kiermasze, zawody sportowe i inne atrakcje. więcej »

organizator: Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu

od 23 kwietnia 2009 do 7 maja 2009

Bajka Pomagajka u doktora

Pod naszym patronatem
Celem Programu „Bajka - Pomagajka u doktora" jest upowszechnianie wiedzy na temat tego, jak wspierać dziecko i jak z nim rozmawiać w sytuacji, gdy odczuwa ono strach z powodu choroby, bolesnych zabiegów, osamotnienia w szpitalu. Nasz Program ma propagować genialną w swej prostocie metodę pracy z dziećmi - zwaną bajkoterapią, a także wspomóc rodziców wobec choroby dziecka i ułatwić pracę personelowi medycznemu. więcej »
od 23 kwietnia 2009 do 30 kwietnia 2009

8 zasada Fonia

Pod naszym patronatem
Na wiosnę strona akcji Moja Pierwsza Komórka zyskała nowego blasku.
W serwisie www.mojapierwszakomorka.pl pojawiła się kolejna 8 zasada Fonia, która brzmi następująco: Twoja Komórka to Twoja Rozmowa – nie wszyscy wokół muszą ją słyszeć. więcej »
od 24 kwietnia 2009 do 2 maja 2009

Will Moogley - Agencja Duchów

Pod naszym patronatem
Will Moogley AGENCJA DUCHÓW - Nowa seria powieści dla dzieci autora cyklu bestsellerów Ulysses Moore i Century... Pierwszy tom "Pięciowidmowy hotel" od 24 kwietnia już w księgarniach! więcej »
25 kwietnia 2009

Nadeszła wiosna, a z nią... CZAS NA LAS!

Impreza plenerowa
Projekt CZAS NA LAS realizowany przez Fundację Aeris Futuro to innowacyjne przedsięwzięcie umożliwiające firmom, instytucjom jak również osobom prywatnym podjęcie działań na rzecz ochrony środowiska naturalnego i neutralizację emisji dwutlenku węgla poprzez sadzenie drzew. więcej »
25 kwietnia 2009

Czytanie jak fruwanie

Spotkanie
Filia nr 17 katowickiej biblioteki zaprasza na sobotnie czytanie bajek przez aktorów Teatru Śląskiego. Dodatkowo zapraszamy na zajęcia plastyczne! więcej »

organizator: MBP w Katowicach Filia nr 17

25 kwietnia 2009

Klub Zielonej Żyrafy: Bo wszystkie potwory nasze są

Spotkanie
Klub Zielonej Żyrafy tym razem opanują stwory, dinozaury i inne kreatury. Stworzone w oparciu o ilustracje wyjdą ze swoich nor i jam, żeby poddać się woli niewidzialnej ręki... więcej »

organizator: Bytomskie Centrum Kultury

25 kwietnia 2009

To jest taki dom zaklęty, w którym grają instrumenty.

Koncert
W najbliższą sobotę zapraszamy do Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu na zajęcia dla dzieci i ich rodziców pt."Śpiew ptaków", w ramach którego usłyszymy koncert wykonaniu klawesynistki Aleksandry
Gajeckiej-Antosiewicz. Po koncercie odbędą się warsztaty malowania ludowych zabawek. więcej »

organizator: Muzeum Górnoślaskie- Filia

Zobacz również

Kolorowanki do druku

Kolorowanki do druku

Portal Czas Dzieci poleca ogromny wybór kolorowanek i malowanek dla wszystkich dzieci. Znajdziesz tu kolorowanki sezonowe (święta, walentynki...) oraz postacie z Twoich ulubionych bajek. Drukuj i koloruj. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Słoneczniki 2019

ZGŁOŚ INICJATYWĘ!

ZGŁOŚ INICJATYWĘ!

Po raz kolejny oddajemy głos Wam, Rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym inicjatywy, które odbyły się na przełomie lat 2018/2019.  

Temat na Czasie!

Boomerang to miejsce, w którym znajdziesz Twoje ulubione filmy rysunkowe, wideo i bezpłatne gry. Graj w gry ze swoimi ulubionymi postaciami z kanału Boomerang, takimi jak Scooby-Doo czy Tom i Jerry.  

Nowinki

Pacanów - miasto Koziołka Matołka

Pacanów - miasto Koziołka Matołka

W Europejskim Centrum Bajki spotkacie nie tylko Koziołka Matołka, ale także wielu innych bohaterów. Dzieci rozwiążą także bajkowe zagadki.  
Jak wychować kreatywne dziecko?

Jak wychować kreatywne dziecko?

Czasami ważniejszy, niż kolejne prestiżowe warsztaty jest wspólny czas. Zabierzmy dzieci na weekend pod namiot albo chociaż na piknik....  

W domu z dzieckiem

Oglądaj, baw się i śmiej1 Świat Baśnioboru1 Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego powinno być więcej na portalu ?
Rozrywki dla dzieci on line
Rozrywki dla rodziców on line
Konkursów z nagrodami dla dzieci
Konkursów z nagrodami dla mam
Konkursów z nagrodami dla tatusiów
Inspiracji plastycznych dla dzieci
Żadne z powyższych mnie nie interesują. Szukam tu informacji nie rozrywki.


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019