Jak spędzić czas z dzieckiem 4 marca 2009

Teatralny konkurs plastyczny
od do 12 listopada 2012

Teatralny konkurs plastyczny

Konkurs
Dzieci 3 - 14 lat
Teatr Dzieci Zagłębia organizuje konkurs na ilustracje do sztuki teatralnej. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci
od do 30 czerwca 2016

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci

Konkurs
Właśnie ruszył konkurs "Debiut u Dormana" na najlepszą sztukę dla dzieci, inspirowaną osobowością, twórczością i metodą pracy Jana Dormana, wybitnego patrona Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

od 16 stycznia 2009 do 19 marca 2009

Kinder Delice - dla Twojego dziecka

Bycie dzieckiem to trudne zadanie, dlatego zadbaj o to, by nigdy nie zabrakło mu siły i energii do zmagania się z codziennymi wyzwaniami.
Teraz, aby połączyć przyjemność wspaniałego mleczno-czekoladowego smaku batonika z możliwością przeżycia czegoś ekscytującego, Kinder Delice przygotowało specjalną promocję, dzięki której możesz zabrać swoje dziecko na ulubiony film i to wszystko dzięki batonikowi Kinder Delice ! więcej »
od 19 stycznia 2009 do 20 marca 2009

Ocalić od zapomnieia - Regionalne ozdoby wielkanocne

Pod naszym patronatem
Zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego, którego jednym z patronów honorowych jest portal CzasDzieci.pl więcej »

organizator: Przedszkole Samorządowe nr 10

od 3 lutego 2009 do 30 czerwca 2009

Międzynarodowy Rok Astronomii 2009

Inne
Kochani mali i duzi odkrywcy ten rok będzie Waszym Rokiem a redakcja portalu CzasDzieci dołoży wszelkich starań abyście mogli samodzielnie dosięgnąć gwiazd. więcej »
od 4 lutego 2009 do 15 maja 2009

Wszechświat piękny jak malowanie

Pod naszym patronatem
Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Tematem konkursu jest piękno otaczającego nas Wszechświata. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać swój rysunek, ilustrujący piękno Wszechświata
i obiektów, jakie w nim się znajdują, a takŜe tematyka lotów kosmicznych, teleskopów, obserwatoriów itp. więcej »
od 18 lutego 2009 do 18 kwietnia 2009

Nagradzanie za doradzanie

Nagradzanie za doradzanie to najnowsza akcja portalu CzasDzieci.pl. Redakcja postanowiła nagradzać najbardziej aktywnych Rodziców - forumowiczów. więcej »
od 19 lutego 2009 do 5 marca 2009

Dzielny Despero

Pod naszym patronatem
Dzielny Despero to powieść wyjątkowa. Mądra i głęboka, o wybitnych walorach literackich i niezwykle wartościowych przesłaniach moralnych. Bawi, wzrusza, uczy tolerancji i szacunku dla innych ludzi, zwierząt i całej przyrody, a także rozwija wrażliwość estetyczną. To książka na zawsze i dla czytelnika w każdym wieku, bo każdemu ma coś do zaoferowania. więcej »
od 19 lutego 2009 do 5 marca 2009

Baśnie - Marta Tomaszewska

Pod naszym patronatem
Baśnie jakich jeszcze nie było. A nie było. Urodziły się bowiem w mojej głowie. A moja głowa od wczesnego dzieciństwa aż kipiała od baśni. Baśnie czytali mi rodzice, potem czytałam sama. Wszystkie jednak były dla mnie za krótkie, więc wymyślałam sobie dalszy ciąg.(…) więcej »
od 23 lutego 2009 do 22 marca 2009

XI edycja konkursu ekologicznego MOJA ZIEMIA – CZYSTY ŚWIAT

Konkurs
Myślą towarzysząca tegorocznej edycji konkursu jest stwierdzenie Seneki Młodszego – „Jeśli będziesz żyć w zgodzie z naturą, nigdy nie będziesz ubogi”. Adresatem konkursu są dzieci i młodzież z placówek oświatowych, ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic środowiskowych i warsztatów terapii zajęciowej z terenu powiatu będzińskiego. więcej »

organizator: MBP Bedzin

od 25 lutego 2009 do 12 marca 2009

Hiszpański i Francuski dla dzieci! Słowniki ilustrowane 4-6 lat

Artykuł sponsorowany
Najnowsze książki dla dzieci wydawnictwa Edgard tym razem zapewniają naukę języka hiszpańskiego oraz języka francuskiego. Po dużym sukcesie serii Angielski dla dzieci i na skutek próśb rodziców o książki do nauki innych języków, wydawnictwo zdecydowało się rozszerzyć ofertę dla małych poliglotów. więcej »
od 26 lutego 2009 do 12 marca 2009

Domisiasta premiera

Pod naszym patronatem
Przygody DOMISIÓW – teraz również do czytania! 26 lutego 2009 r. we wszystkich księgarniach ukażą się premierowe tomy z serii „DOMISIE”, wydanej przez Wydawnictwo DEBIT. Książki powstały na podstawie popularnego programu dla dzieci pod tym samym tytułem, emitowanego przez Telewizję Polską na kanałach TVP1 i TVP Polonia. więcej »

organizator: Wydawnictwo Debit

od 26 lutego 2009 do 12 marca 2009

Leniuchowo – Aktywnie i Zdrowo!

Pod naszym patronatem
Już są filmowe przychody Spartakusa i Stephanie na płycie DVD!
Ćwicz i śpiewaj razem z bohaterami Lazy Town Leniuchowo
Nie przegap też nowego magazynu z płytą z największymi przebojami Leniuchowa i tekstami piosenek. więcej »
od 27 lutego 2009 do 3 kwietnia 2009

Wielkanocna pisanka

Konkurs
Centrum Edukacji "Sukces" zaprasza wszystkie przedszkola do udziału w konkursie "Wielkanocna Pisanka". więcej »
od 1 marca 2009 do 15 marca 2009

Wyprawa na Księżyc już na DVD!

Pod naszym patronatem
Pamiętacie przygodę Nata, Kluchy i Iloraza? Spotkaliśmy ich niedawno w kinach, teraz mogą na zawsze zagościć w Waszych domach. Kto nie chiałby mieszkać z grupą superbohaterów... więcej »
od 1 marca 2009 do 31 marca 2009

Zoografika. Gnieźnieńskie spotkania z plakatem

Pod naszym patronatem
Od 6 marca w Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie będzie można oglądać wystawę "Zoografika". Wśród prac zobaczyć będzie można m.in.: kilka plakatów przedwojennych, w tym wybitny plakat Thomasa Theodora Heinego do wystawy „Berlińska secesja” z 1901 roku; plakaty reklamowe z lat 30. i 50., w tym plakat jednego z najwybitniejszych grafików szwajcarskich Herberta Leupina, laureata kilku nagród w corocznych konkursach na „Szwajcarski Plakat Roku”; plakaty jednego z najważniejszych projektantów graficznych w Japonii – Kazumasa Nagai; około 40 polskich plakatów cyrkowych z lat 60. i 70. z motywami zwierzęcymi projektowanych przez czołowych polskich plakacistów ... więcej »
od 3 marca 2009 do 23 marca 2009

XVI Tydzień Ziemi w Zabrzu

Konkurs
Muzeum Górnictwa Węglowego już po raz 16ty zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursach organizowanych w ramach Tygodnia Ziemi. W tym roku hasło brzmi „W poszukiwaniu pozytywnej energii”. więcej »

organizator: Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu

od 3 marca 2009 do 30 maja 2009

Odkryj swój Wszechświat

Konkurs
Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży oraz wszystkich miłośników astronomii. Forma prac jest dowolna, z wyjątkiem prac czysto opisowych (tzw. referatów). Mogą to być: prace obserwacyjne, fotografie nieba, prace multimedialne, programy komputerowe, urządzenia, jak również prace plastyczne w dowolnej technice. więcej »
4 marca 2009

Tany... Tany dla mnie i mamy

Inne
Zapraszamy na zajęcia taneczno - ruchowe dla dzieci w wieku 2 - 4 lat wraz z opiekunem - mamą, tatą, babcią, lub wujkiem! Zajęcia odbywają się w siedzibie Śląskiego Teatru Tańca. więcej »

Zobacz również

Kolorowanki do druku

Kolorowanki do druku

Portal Czas Dzieci poleca ogromny wybór kolorowanek i malowanek dla wszystkich dzieci. Znajdziesz tu kolorowanki sezonowe (święta, walentynki...) oraz postacie z Twoich ulubionych bajek. Drukuj i koloruj. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »
10 najlepszych wodnych zabaw na lato

10 najlepszych wodnych zabaw na lato

Mamy dla Was pomysły zabaw do wykorzystania w ogrodzie, na plaży, w lesie na działce. Z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi.  

Nowinki

2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

Rok 2017 w kinie zapowiada się co najmniej interesująco! Specjalnie dla Was wybraliśmy familijne filmy, które po prostu trzeba zobaczyć....  
Szkolny LOOZZ z Biedronką

Szkolny LOOZZ z Biedronką

Doskonale rozumiejąc potrzeby młodych odbiorców i wymagania rodziców, firma St. Majewski wprowadza na rynek nową markę artykułów tekstylnych...  

Konkurs na Czasie

Podzielcie się z nami swoimi sposobami na "rodzicielskie problemy" i weźcie udział w naszym konkursie "Złote rady dla młodych rodziców"! Do wygrania zestaw herbatek ziołowych Herbi Baby by Premium...  

Temat na Lato

Prawidłowe nawadnianie organizmu

Prawidłowe nawadnianie organizmu

Tegoroczne lato przywitało nas falą upałów. Piękna, słoneczna pogoda to idealne warunki do odpoczynku nad wodą lub w ogrodzie. Jednak wysokie temperatury zobowiązują do szczególnego zadbania...  

W domu z dzieckiem

Oglądaj, baw się i śmiej1 Świat Baśnioboru1 Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego powinno być więcej na portalu ?
Rozrywki dla dzieci on line
Rozrywki dla rodziców on line
Konkursów z nagrodami dla dzieci
Konkursów z nagrodami dla mam
Konkursów z nagrodami dla tatusiów
Inspiracji plastycznych dla dzieci
Żadne z powyższych mnie nie interesują. Szukam tu informacji nie rozrywki.


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019