Jak spędzić czas z dzieckiem 17 maja 2008

Teatralny konkurs plastyczny
od do 12 listopada 2012

Teatralny konkurs plastyczny

Konkurs
Dzieci 3 - 14 lat
Teatr Dzieci Zagłębia organizuje konkurs na ilustracje do sztuki teatralnej. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci
od do 30 czerwca 2016

Debiut u Dormana. Konkurs dramaturgiczny na sztukę dla dzieci

Konkurs
Właśnie ruszył konkurs "Debiut u Dormana" na najlepszą sztukę dla dzieci, inspirowaną osobowością, twórczością i metodą pracy Jana Dormana, wybitnego patrona Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie. więcej »

organizator: Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana

od 1 maja 2008 do 27 maja 2008

Świat budzący się do życia

Konkurs
Widzimy świat budzi się do życia w parku, w lesie wokół domu.
Pojawiają się małe listki na gałązkach, a dni są już coraz dłuższe.

Zachęcając do obserwowania zmieniającej się, otaczającej nas przyrody w drodze do szkoły, na podwórku, na spacerze w parku, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym pt.: „Świat budzący się do życia” więcej »

organizator: Starochorzowski Dom Kultury

od 5 maja 2008 do 20 maja 2008

Konkurs plastyczny z okazji Dnia Matki!

Konkurs
Ogłaszamy konkurs plastyczny Z OKAZJI DNIA MATKI dla dzieci w wieku od 1 do 10 lat . Tematem konkursu jest oczywiście mama. więcej »
od 5 maja 2008 do 16 czerwca 2008

Świat Małego Dziecka

Inne
Pałac Kultury Zagłębia zaprasza do udziału w drugiej edycji programu artystyczno-edukacyjnego „Świat Małego Dziecka". Program adresowany jest do dzieci od 1. do 6. roku życia, rodziców, nauczycieli, instruktorów, animatorów kultury oraz studentów i odbywa się w trzech niezależnych kategoriach. więcej »

organizator: Pałac Kultury Zagłębia

od 5 maja 2008 do 26 maja 2008

Twórcy Teletubisiów przedstawiają nowy, przełomowy serial dla najmłodszych widzów

Artykuł sponsorowany
Dobranocny Ogród jest współczesną adaptacją tradycyjnych obrazkowych książeczek dla dzieci, która zabiera je w pobudzającą wyobraźnię podróż do świata pełnego kolorowych i przesympatycznych zabawek. więcej »
od 6 maja 2008 do 19 maja 2008

"Ostatni Elf" Silvana De Mari - Nagroda Bancarellino, Nagroda Andersena, IBBY

Nowość!
Yorsh, ostatni elf na świecie, czuje się zagubiony w opustoszałej, deszczowej krainie. Ludzie niesprawiedliwie obwiniają przedstawicieli jego gatunku o różne nieszczęścia. Wyjątek stanowią Sajra i Monser, którzy przygarniają Yorsha pod swój dach. Mały elf – potrafiący rozniecić ogień siłą myśli, przywracać życie niedużym zwierzętom i rozprzestrzeniać radosne emocje – musi nauczyć się teraz żyć wśród ludzi. więcej »
od 9 maja 2008 do 9 czerwca 2008

Nowości, które ułatwią życie Tobie i Twojemu maluszkowi !

Nowość!
Macierzyństwo to jeden z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety i rodziny. Cieszcie się nim! Wierzymy, że dzięki prezentowanym przez nas produktom będzie wam łatwiej skupić się tylko na tym, co najważniejsze i najpiękniejsze! więcej »
od 10 maja 2008 do 24 maja 2008

"Tajemnica" Beata Andrzejczuk

Nowość!
Niespodziewanie w domu Oli zjawia się tajemnicza kobieta. Niedługo potem znika nagle babcia Oli. Dziewczyna, by ją odszukać, wyrusza wraz ze swoim przyjacielem Kubą w pełną przygód podróż... więcej »
od 10 maja 2008 do 24 maja 2008

Siła wyobraźni. Jednorożec, Zegarynek i… Mona Lisa

Nowość!
W tej książce spotkacie się z najwybitniejszymi malarzami świata wielu epok. Zobaczycie obrazy wesołe i smutne, radosne i pełne grozy. Zobaczycie postacie i przedmioty, które wydadzą się wam znajome, ale też rzeczy dziwne, jakich do tej pory nikt z was nie widział. Zastanówcie się później, jaki jest wasz świat więcej »
od 10 maja 2008 do 24 maja 2008

Mój przyjaciel lis - to warto zobaczyć!

Pod naszym patronatem
Opowieść o przyjaźni lisa i dziewczynki w obiektywie mistrza Luca Jacqueta,. Zaczarowana historia, która zdarza się w prawdziwym świecie...

Mała dziewczynka wkracza w pełen przygód, magiczny świat przyrody. Zaprzyjaźnia się z małym liskiem, dzięki któremu przeżywa niezwykłe przygody, poznaje leśne zwyczaje i siłę prawdziwej przyjaźni. To baśń jak z kart „Małego Księcia" Antoine'a De Saint- Exupery'ego. Baśń, która zdarzyła się naprawdę. więcej »
od 10 maja 2008 do 24 maja 2008

"35 Maja" Erich Kästner

Nowość!
Jak twierdził Erich Kästner, który z dużym wdziękiem wywrócił do góry nogami wyobrażenia o niemieckiej literaturze dla dzieci, 35 Maja "człowiek musi być przygotowany na wszelkie nadzwyczajności". Tego właśnie dnia Konrad ma napisać wypracowanie o morzach południowych. W poszukiwaniu tematu chłopiec, stryj Rabarbar oraz ekscentryczny koń Negro Kaballo udają się (przez drzwi starej szafy, oczywiście!) w niezwykłą podróż ... więcej »
od 12 maja 2008 do 20 maja 2008

Krecik i Rumcajs

Spotkanie
Czy znacie dobrze swoich sąsiadów zza południowej granicy? Na spotkanie z czeską kulturą, regionalnymi potrawami, a przede wszystkim literaturą czeską zapraszamy wszystkie dzieci do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Nasza Biblioteka przygotowała dla Was szereg imprez z okazji obchodów Dni Czesko-Polskich oraz ciekawe wystawy i konkursy. więcej »

organizator: MBP w Katowicach

od 12 maja 2008 do 1 czerwca 2008

7. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek "Katowice Dzieciom"

Pod naszym patronatem
Podobnie jak w latach ubiegłych, podstawową ideą Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Lalek „KATOWICE – DZIECIOM” jest prezen-tacja najciekawszych spektakli, zrealizowanych na zawodowych scenach lalkowych z myślą o publiczności dziecięcej, przy czym szczególną uwagę zwraca się na te propozycje, w których zastosowane konwencje pozwalają rozwijać wyobraźnię młodych odbiorców, prowokując ich do twórczego myślenia. więcej »

organizator: ŚLĄSKI TEATR LALKI I AKTORA “ATENEUM”

od 12 maja 2008 do 26 maja 2008

Kartki dla Mamusi i na inne okazje!

Czy znasz już nasze wyjątkowe kartki okolicznościowe?
Jeśli chcesz sprawić bliskim jeszcze większą radość, wyślij im kartkę ze swoim zdjęciem. Jak to zrobić? Bardzo prosto. Zobacz sam! więcej »
od 15 maja 2008 do 26 maja 2008

Konkurs fotograficzny p.t. "Dziecko i książka".

Konkurs
Z okazji DNIA DZIECKA ogłaszamy konkurs fotograficzny p.t. "Dziecko i książka". Aby wziąć udział w konkursie wystarczy tylko przesłać zdjęcie dziecka w wieku od 0 do 7 lat, pasujące do tematu konkursu DZIECKO I KSIĄŻKA. więcej »
od 16 maja 2008 do 31 maja 2008

"Jerzy i tajny klucz do Wszechświata" Lucy Hawking, Stephen Hawking

Nowość!
Ta fascynująca książka łączy wciągającą i zabawną opowieść przygodową z interesującymi informacjami naukowymi o Wszechświecie, planetach, a także najnowszymi teoriami Stephena Hawkinga na temat czarnych dziur. Dodatkową atrakcją są kolorowe zdjęcia różnych obiektów kosmicznych! więcej »
od 16 maja 2008 do 31 maja 2008

"Wynalazek Hugona Cabreta" Brian Selznick

Nowość!
Na stronach pokrytych oryginalnymi rysunkami, łącząc elementy książki
obrazkowej, opowieści graficznej i filmu, Brian Selznick przekracza ramy
formy powieściowej, stwarzając zupełnie nową jakość narracyjną.
Przedstawiamy oszałamiające, kinematograficzne genialne dziecko śmiałego i pomysłowego gawędziarza, artysty i autora książek. więcej »
od 16 maja 2008 do 30 czerwca 2008

Na średniowiecznym zamku.

Wystawa
W Muzeach i Galeriach, dzieci oglądając wystawy dla dorosłych szybko się nudzą i tym samym zniechęcają do tych instytucji. Na wystawie pt. “Na średniowiecznym zamku” wszystkie dzieci, te małe
i te całkiem duże, będą mogły bawić się wyśmienicie. więcej »
17 maja 2008

Klub Zielonej Żyrafy - Z pomocą wyobraźni

Warsztaty
Kolejne warsztaty z cyklu Klubu Zielonej Żyrafy tym razem poświęcone zostały ruchowi - będą to warsztaty taneczno – teatralno – ruchowe dla dzieci i ich rodziców. Wydaje się, że poruszanie to najprostsza rzecz pod słońcem. Zwłaszcza dla dzieci, które ciągle są w innym miejscu i w innej pozycji. A jednak! Nad komunikacją ruchową trzeba pracować. Żeby uniknąć kontuzji, tracić mniej energii i lepiej poznawać własne ciało. więcej »

organizator: Bytomskie Centrum Kultury

17 maja 2008

Poranki artystyczne dla dzieci

Warsztaty
Poranek artystyczny dla dzieci - w krainie Krecika - spotkanie z czeskimi bohaterami bajkowymi. więcej »

organizator: Muza Art Cafe

17 maja 2008

Znani czytają dzieciom

Spotkanie
Posłuchaj jak znani redaktorzy lokalnych mediów czytają dzieciom. więcej »

organizator: Muzeum Śląskie

17 maja 2008

Poranki artystyczne dla dzieci

Warsztaty
Poranek artystyczny dla dzieci - Śpiewam i tańczę i jem pomarańcze. więcej »

organizator: Muza Art Cafe

Zobacz również

Kolorowanki do druku

Kolorowanki do druku

Portal Czas Dzieci poleca ogromny wybór kolorowanek i malowanek dla wszystkich dzieci. Znajdziesz tu kolorowanki sezonowe (święta, walentynki...) oraz postacie z Twoich ulubionych bajek. Drukuj i koloruj. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »
Pierwszy raz w przedszkolu

Pierwszy raz w przedszkolu

Niebawem zacznie się nowy rok szkolny, także dla maluchów. W artykule piszemy o tych, które właśnie zaczynają swoją przygodę z przedszkolem.  

Nowinki

2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

2017 w kinie - 10 filmów dla dzieci, które trzeba zobaczyć!

Rok 2017 w kinie zapowiada się co najmniej interesująco! Specjalnie dla Was wybraliśmy familijne filmy, które po prostu trzeba zobaczyć....  

Konkurs na Czasie

Podzielcie się z nami swoimi sposobami na "rodzicielskie problemy" i weźcie udział w naszym konkursie "Złote rady dla młodych rodziców"! Do wygrania zestaw herbatek ziołowych Herbi Baby by Premium...  

Temat na Czasie!

Jak wybrać biurko, plecak, śniadaniówkę?

Jak wybrać biurko, plecak, śniadaniówkę?

W Empiku znajdziesz wszystko, co uczeń mieć powinien...  

W domu z dzieckiem

Oglądaj, baw się i śmiej1 Świat Baśnioboru1 Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego powinno być więcej na portalu ?
Rozrywki dla dzieci on line
Rozrywki dla rodziców on line
Konkursów z nagrodami dla dzieci
Konkursów z nagrodami dla mam
Konkursów z nagrodami dla tatusiów
Inspiracji plastycznych dla dzieci
Żadne z powyższych mnie nie interesują. Szukam tu informacji nie rozrywki.


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019