Śląsk

LEGO®Ÿ Przygoda
Śląsk od 6 lat

LEGO®Ÿ Przygoda

Już 7 lutego premiera filmu LEGO Przygoda - pierwszego pełnometrażowego obrazu w historii LEGO. LEGO® Przygoda to pierwszy przypadek, gdy kultowa marka zabawek stała się inspiracją dla twórców filmowych. Produkcja została zrealizowana w technice 3D, a świat filmowy w całości zbudowano z 15 milionów klocków. Film wyreżyserowali Phil Lord i Christopher Miller, twórcy hitowych produkcji dla dzieci, jak „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” czy „21 Jump Street”.

 

LEGO® Przygoda opowiada historię Emmeta, zwyczajnego ludzika LEGO, który przez przypadek zostaje superbohaterem, wybranym, aby ocalić świat LEGO od tyrana Lorda Biznesa, który chce skleić wszystkie klocki na stałe. W wykonaniu tej ważnej misji Emmetowi towarzyszy jego wielka miłość Lucyna, zwaną Żyletą oraz grupa przyjaciół. Zanim osiągną cel, wspólnie przeżywają wiele zabawnych, zwariowanych i niebezpiecznych przygód.


W animacji pojawiają się nowe oraz najpopularniejsze postaci ze świata LEGO, a także szereg innych, znanych nie tylko małym widzom, m.in.: Batman, Superman, Wonder Woman, a nawet Abraham Lincoln i William Szekspir. Dlatego „LEGO® Przygoda” zapowiada się na wspaniałą rozrywkę nie tylko dla dzieci, ale także i ich rodziców.


Film umożliwi fanom wcielenie się w postać Emmeta, zwyczajnej, przestrzegającej zasad, idealnie przeciętnej minifigurki LEGO, która zostaje mylnie wzięta za najbardziej niezwykłą osobę na świecie i jest kluczem do jego ocalenia. Gracz pokieruje kieruje Emmetem, który trafia  w nietypowe towarzystwo superhohaterów, stara się powstrzymać złego tyrana podczas długiej podróży, do której jest mocno i przezabawnie nieprzygotowany.

 

Więcej informacji o filmie znajdziesz TUTAJ!

 

data premiery 07-02-2014
tytuł oryginalny: LEGO The Movie
reżyseria: Phil Lord, Chris Miller
dystrybucja: Warner Bros. Entertainment
czas trwania: 100 minut

 

Advertisement

1/3
1/3
2/3
2/3
3/3
3/3

Wydarzenia na Śląsku

Warto zobaczyć