Strefa rodzica » Artykuły

Carpe diem - ubranka do chrztu i komunii

Carpe diem - ubranka do chrztu i komunii

Doskonała jakośc i przepiękne wzory naszych produktów doceniane są w Polsce i na świecie! więcej »
Dobrze wybrane - czyli jakie meble dla dzieci?

Dobrze wybrane - czyli jakie meble dla dzieci?

Wybór mebli dla dzieci to ważna decyzja. Biorąc pod uwagę, iż dzieci szybko rosną i równie szybko zmieniają się im zainteresowania dobrze jest aby meble były na tyle neutralne i łatwe do adaptacji aby towarzyszyły dziecku w jego rozwoju. Dla rodziców jest to ważne, gdyż nie będą narażeni na wymianę mebli, gdy dziecko przestanie się interesować np. dinozaurami lub księżniczkami. więcej »
Artysta od małego

Artysta od małego

Od najmłodszych lat dzieci kochają tworzyć osobiście. Uwielbiają stwarzać własne rysunki i pokazywać je innym, jak również naśladować dorosłych w ich codziennych czynnościach, jaką jest również pisanie. Twórczość taka wspomaga ich rozwój intelektualny. więcej »
Polskie parki rozrywki zimą kuszą promocyjnymi cenami

Polskie parki rozrywki zimą kuszą promocyjnymi cenami

Gwiazdka zbliża się wielkimi krokami. I choć większość z Was skupia się teraz pewnie na zakupie prezentów i planowaniu wieczoru wigilijnego to warto zrobić sobie chwilę wolnego i wybrać się na rodzinną wycieczkę z dziećmi. Jeśli byliście już w okolicznym parku i na spacerze w lesie to pomyślcie o wypadzie do parku rozrywki. O tej porze roku jest tam zdecydowanie mniej tłoczno a w kilku miejscach także znacznie taniej! więcej »
Dzieci muszą się bawić

Dzieci muszą się bawić

Dbając o wszechstronny rozwój dziecka często zapominamy, że przedszkolaki uczą się głównie przez zabawę. Może być to zabawa kierowana przez osobę dorosłą, ale doskonałą okazją do nauki jest również niedoceniana zabawa swobodna, kiedy dzieci same wybierają w co oraz jak się bawić, a dorosły pełni tylko rolę obserwatora i czuwa nad ich bezpieczeństwem oraz służy radą w razie pojawiających się pytań. więcej »
Wsparcie młodych sportowców potrzebne od zaraz

Wsparcie młodych sportowców potrzebne od zaraz

Czy Twoje dziecko jest wystarczająco aktywne ruchowo? Jak często i jak intensywnie wykonuje ćwiczenia fizyczne? więcej »
Nowy serwis Memo

Nowy serwis Memo

Zapraszamy do nowej strony marki Memo. Znajdziecie tu Państwo nowy układ graficzny, nowy funkcjonalny sklep internetowy oraz wiele dodatkowych specjalistycznych informacji medycznych o stopach i nie tylko. więcej »
Mamo, Tato, wolę wodę!

Mamo, Tato, wolę wodę!

Z pewnością kojarzycie telewizyjną reklamę, w której młody rockowy zespół przy wsparciu niebieskiego ludka daje czadu śpiewając: "Mamo, tato, wolę wodę!" więcej »
Zostań Ambasadorem Marki BabyOno!

Zostań Ambasadorem Marki BabyOno!

Projekt dotyczący Ambasadora Marki ma na celu testowanie oraz opiniowanie produktów przez ich finalnych użytkowników. Pragniemy, aby Ambasadorzy Marki BabyOno mieli także bezpośredni wpływ na tworzenie nowych artykułów oraz kreowanie naszej marki! więcej »
6 i 7 - latki w szkole. Razem, czy osobno?

6 i 7 - latki w szkole. Razem, czy osobno?

?Sześciolatek powinien uczyć się w sposób dostosowany do jego wieku. Podręcznik dla klasy I powinien być wykorzystywany inaczej dla dzieci 6-letnich, a inaczej dla 7-letnich. W przypadku dzieci 6-letnich stopień trudności treści podawanych dzieciom powinien być niższy, niż w przypadku dzieci starszych. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Kino na Czasie

To już kolejny weekendowy poranek w Multikinie. Nasze najmłodsze pociechy mają okazję obejrzeć film z ich ulubionymi bohaterami, miło spędzić czas, a w wybranych kinach skorzystać z dodatkowych...  

Wakacje na Czasie!

Jak wakacje, to tylko na rodzinnym kempingu!

Jak wakacje, to tylko na rodzinnym kempingu!

Oto pomysł na udany wypoczynek z dziećmi - najlepsze kempingi w Europie. Jeśli jeszcze nie masz planów na nadchodzące lato lub weekend majowy - koniecznie przejrzyj ofertę kempingów Vacansoleil.  

Wideoprezentacja na Czasie

Pola mówi - nowa seria dla najmłodszych

Pola to bohaterka nowej serii dla najmłodszych czytelników. Dziewczynka mierzy się z wszystkimi wyzwaniami codzienności, z jakimi spotykają się małe dzieci. Zobaczcie jak wyglądają przygody Poli!  

W domu z dzieckiem

Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Odchudzamy dzieci1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Jakich treści brakuje na portalu?
Porad dotyczących wychowania dzieci 0-2
Porad dotyczących wychowania dzieci 3 - 6
Porad dotyczących wychowania dzieci 7 - 9
Porad dotyczących wychowania dzieci 10 - 12
Porad dotyczących radzenia sobie z nastolatkami
Nie szukam tu porad dotyczących wychowania dzieci
Nie szukam w ogóle żadnych porad


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019