Strefa rodzica » Artykuły

Odpoczynek przed wakacjami

Odpoczynek przed wakacjami

Sezon w pełni, wycieczka zagraniczna wykupiona, a my prawie spakowani. Jeszcze tylko dyspozycje dla babci zostającej z dziećmi, domknięcie dwóch projektów w pracy, spotkanie z kontrahentem, kilkanaście telefonów… i można zacząć pakowanie... więcej »
Szlak z zapachem drzew

Szlak z zapachem drzew

Czy drewno ma zapach? Czy w mieście można poczuć naturalną woń płynącą ze słoi i sęków, wyłaniający się spod kory żywiczny aromat? Warto zastanowić się nad przypomnieniem sobie (lub wręcz poznaniem) bogactwa zapachów, jaki niesie za sobą prawdziwie naturalny las, gdzie korony drzew sięgają nieba, gdzie każdy liść walczy o promyk słońca, a podszycie wraz z runem obfituje w smakowite grzyby, borówki czy poziomki. więcej »
Wycieczka z Tatrami w tle

Wycieczka z Tatrami w tle

Zwykło się mawiać, że poza Tatrami Krakowianie nie znają innych gór. Chcąc obalić ten mit, i skierować mieszkańców miasta w równie pięknie, a przede wszystkim znacznie spokojniejsze góry, chciałbym zaproponować wycieczkę w najbliżej Krakowa położoną część Beskidu Żywieckiego - Pasmo Policy. więcej »
Puzzle Cars

Puzzle Cars

Zygzak McQueen i jego towarzysz Złomek wyruszają w kolejną podróż, tym razem zabierając najmłodszych w wyprawę dookoła świata. Cars - kultowa bajka, która podbiła serca wszystkich małych chłopców wraca do kin w nowej, pełnej przygód części. więcej »
Monika Kuszyńska nagrała piosenkę promującą nowy serial Bommi i przyjaciele w KidsCo

Monika Kuszyńska nagrała piosenkę promującą nowy serial Bommi i przyjaciele w KidsCo

KidsCo, międzynarodowy kanał dla dzieci, poinformował o nawiązaniu współpracy z piosenkarką Moniką Kuszyńską, w ramach której nagrała ona piosenkę do nowego serialu Bommi i przyjaciele(Bommi & Friends) w studio muzycznym telewizji kablowej TOYA w Łodzi. więcej »
Kreatywna zabawa z Magic Fabric

Kreatywna zabawa z Magic Fabric

Studio Kreacji Magic Fabric to niezwykła zabawka pozwalająca tworzyć kolorowe, mięciutkie postacie, upominkowe kartki i niepowtarzalne ramki do zdjęć. Zabawka łączy elementy bez użycia kleju czy szycia, gwarantując godziny zajmującej, twórczej zabawy. więcej »
Zaplątane ciekawostki

Zaplątane ciekawostki

Ostatnią niespodzianką jaka dla Was przygotowaliśmy są te mniej znane, ale bynajmniej nie mniej interesujące szczegóły z planu filmowego "Zaplątanych". więcej »
Zaplątane gagi i dowcipy

Zaplątane gagi i dowcipy

Przeżyj ponownie cięte dowcipy i najzabawniejsze momenty z 50. animowanego filmu Walta Disneya: ZAPLĄTANI! więcej »
Wiosenny piknik - pomysły na zabawę

Wiosenny piknik - pomysły na zabawę

Wiosna zagościła u nas już na dobre. Wszędzie pojawiają się pachnące kwiaty, trawa się zieleni, coraz częściej do naszych okien zagląda słońce. A może by tak zorganizować wiosenny, rodzinny piknik, podczas długiego majowego weekendu? więcej »
Czy chronisz swoje dziecko w Internecie?

Czy chronisz swoje dziecko w Internecie?

Internet to kopalnia wiedzy, miejsce rozrywki, zabaw, poszukiwania informacji, ale także demoralizujących treści - to cała wirtualna rzeczywistość z jej zaletami, bogactwem, ale i również zagrożeniami. Powiększające się grono użytkowników internetu stanowią w dużej mierze dzieci i młodzież. więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Temat na Czasie!

Jak wychować kreatywne dziecko?

Jak wychować kreatywne dziecko?

Czasami ważniejszy, niż kolejne prestiżowe warsztaty jest wspólny czas. Zabierzmy dzieci na weekend pod namiot albo chociaż na piknik. Wpakujmy do plecaka atlas ptaków lub drzew. Nie przygotowujmy...  
5 porad jak nauczyć dziecko bezpiecznej zabawy z psem

5 porad jak nauczyć dziecko bezpiecznej zabawy z psem

Psy są najlepszymi przyjaciółmi naszych dzieci! Jednak by nawiązać przyjaźń ze zwierzakiem domowym, dzieci powinny nauczyć się jak bezpiecznie obchodzić się z czworonogami!  

W domu z dzieckiem

Oglądaj, baw się i śmiej1 Świat Baśnioboru1 Uczucia Gucia1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha - Zielona Sowa1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Jakich treści brakuje na portalu?
Porad dotyczących wychowania dzieci 0-2
Porad dotyczących wychowania dzieci 3 - 6
Porad dotyczących wychowania dzieci 7 - 9
Porad dotyczących wychowania dzieci 10 - 12
Porad dotyczących radzenia sobie z nastolatkami
Nie szukam tu porad dotyczących wychowania dzieci
Nie szukam w ogóle żadnych porad


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019