Warszawa

10 najpopularniejszych gier 2016

10 najpopularniejszych gier 2016

Przez cały rok bardzo się staraliśmy, by zadowolić nawet najbardziej wymagających amatorów gier online. Nie szczędzimy wysiłku, by publikowane przez nas gry były najlepsze z najlepszych :)

 

Mamy nadzieję, że zeszłoroczne propozycje dostarczyły Wam mnóstwo uśmiechu i zabawy, że dzięki nim zdobyliście nową wiedzę, że wygoniły one nudę w siną dal i sprostały Waszym upodobaniom. 

 

Które gry opublikowane w 2016 roku polubiliście najbardziej?

 

Oto Wasze Top 10:

 

1/10
1/10

Piesek ogrodnik

 

Pomóż sympatycznemu pieskowi wyhodować przepiękne rośliny. Poznaj z jakich ziaren wyrasta który kwiat. Pomogą Ci w tym książka z nasionami, magiczny nawóz i konewka z wodą. Komendy i nazwy roślin są w języku angielskim.

2/10
2/10

Sezon mistrzów

 

Przed Tobą do przejechania trasa pełna przeszkód. Tylko najlepsi będą w stanie ją pokonać. Do sterowania pojazdami Kubusia służą strzałki w bok i spacja na klawiaturze.

3/10
3/10

Na tropie zabawek

 

Przed Tobą misja specjalna. Musisz pomóc Kubusiowi odnaleźć wszystkie zabawki porozrzucane po całej fabryce zabawek, a następnie wysłać je do dzieci, które niecierpliwie na nie czekają!

4/10
4/10

Odmień kotka

 

Odmień wygląd sympatycznego kotka na taki, jak Ci się podoba.

5/10
5/10

Frizzle

 

Uratuj malutkie futrzaki i zaprowadź je bezpiecznie do wyjścia. Unikaj wrogów, zbieraj klucze i szukaj wyjścia.

6/10
6/10

Mini Ciufcia

 

Przygotuj drogę tak, by ciufcia mogła przejechać. W każdym poziomie masz do dyspozycji odpowiednią liczbę przedmiotów, którymi musisz naprawić drogę. Uwaga - grawitacja!

7/10
7/10

Tom i Jerry - Kręgle

 

Zapraszamy do zabawy w kręgle. Prawdziwe zasady! Możesz poczuć się jak na prawdziwym torze.


Sterowanie: kliknij myszką w odpowiednim momencie, by rzucić kulę.

8/10
8/10

Masz pamięć jak Papa Smerf?

 

Spróbuj zapamiętać, co leży na podłodze pracowni Papy Smerfa.

9/10
9/10

Zaczarowana - Twoja Księżniczka

 

Giselle przybyła z bajki wprost do Wielkiego Miasta! Jak wyglądałaby Księżniczka w Twojej własnej bajce Disneya? Stwórz swoją własną Księżniczkę. Dobierz włosy, ich kolor, koronę, strój i dodatki. Gdy zakończysz, możesz wydrukować portret Księżniczki i powiesić go na ścianie. Życzymy miłej zabawy!

10/10
10/10

Woobies - włochata armatka

 

Jak "Bąbelkowa Armatka" strzelaj włochatymi kulkami tak, by tworzyły grupy co najmniej trzech włochaczy w tym samym kolorze. Są specjalne włochacze: Czarny - bomba i tęczowy, który przejmuje barwę sąsiadów. Im szybciej przejdziesz planszę tym więcej punktów.

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć