Warszawa

10 pomysłów na prezent z okazji Dnia Mamy

10 pomysłów na prezent z okazji Dnia Mamy

Zbliża się wyjątkowy dzień dla każdej mamy. To wspaniała okazja, aby pokazać jej, jak wiele dla nas znaczy. Przedstawiamy Wam 10 pomysłów na prezent, który możecie wykonać własnoręcznie (instrukcje wykonania po kliknięciu w zdjęcia).

 

1. Szkatułka na biżuterię


 

Szkatułka wykonana z gliny będzie wspaniałym podarunkiem dla mamy lubiącej bibeloty. Do środka włóżmy liścik z życzeniami.

 

2. Słodka laurka dla mamy


 

Słodki i kolorowy upominek wykonany z masy cukrowej. Przyniesie radość nie tylko mamie, ale i maluchowi podczas tworzenia.

 

3. Naszyjnik z masy solnej

 

 

Chyba nie znajdziemy mamy, która nie lubi biżuterii. Radosny kolorowy naszyjnik z masy solnej na pewno ucieszy każdą z nich.

 

4. Koronkowe serce


 

Podarunek od serca. Koronkowe serce może stanowić ozdobę pokoju, a może także służyć jako igielnik. Dodatkowo wykonanie wcale nie jest trudne.

 

5. Karty podarunkowe


 

Kreatywny pomysł na upominek. Gwarantujemy, że mama będzie zadowolona i chętnie skorzysta z przywilejów zapisanych na kartach.

 

6. Truskawkowy naszyjnik


 

Kolejny biżuteryjny pomysł. Wykonany z samoutwardzalnej gliny zabawny naszyjnik w kształcie truskawki z pewnością wywoła uśmiech na twarzy mamy.

 

7. Słoik pełen życzeń


 

A może wszystkie życzenia, dobre słowa i komplementy dla mamy schować do magicznego słoika? Mama każdego dnia będzie wyciągać po jednej karteczce z tekstem od nas – to prezent, który przez wiele dni będzie przynosił jej radość.

 

8. Notes na przepisy

 

 

Praktyczny prezent, który przyda się każdej mamie, która lubi krzątać się w kuchni. Notes jest prosty w wykonaniu. Możemy ozdobić go według naszego pomysłu.

 

9. Laurka


 

Oryginalna laurka składająca się z kart, na których zapisane są powody, dla których kochamy naszą mamę. Możemy wymienić wszelkie argumenty przemawiające za tym, że jest najlepszą mamą na świecie. Mama z radością odczyta je wszystkie.

 

10. Gliniane serce


 

Ofiarując takie serce pokażemy jak ważna jest dla nas nasza mama. Ozdobę można zawiesić na drzwiach lub oknie.

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć