Warszawa

Kempingi Vacansoleil to idealne miejsce na rodzinne wakacje

Kempingi Vacansoleil to idealne miejsce na rodzinne wakacje

Zapytajcie dzieci, gdzie chcą jechać na wakacje, a odpowiedź będzie brzmieć: na kemping! Vacansoleil stara się spełniać dziecięce marzenia. Dla rodzin z dziećmi kemping jest idealną wakacyjną destynacją. Dzieci muszą mieć możliwość zabawy, dlatego Vacansoleil starannie wybiera kempingi, które są dobrze zorganizowane, oferują bezpieczne miejsca do zabawy z wystarczającą ilością cienia i różnymi atrakcjami.

 

Vacansoleil oferuje pobyt na 400 luksusowych kempingach w 16 krajach Europy. Kempingi Vacansoleil to parki wakacyjne dla całej rodziny. Ośrodki, które do dyspozycji gości oddają szereg atrakcji takich jak baseny, korty tenisowe, place zabaw, restauracje, bary, sale gier. Na kempingach Vacansoleil każde dziecko i rodzic znajdzie coś dla siebie. W sezonie organizowane są tam animacje dla dzieci w dzień, a wieczorem dla rodziców. Różnorodność proponowanych zajęć z pewnością zadowoli całą rodzinę! Wakacje spędzone na kempingu dają poczucie wolności i swobody, dają bliskość natury, a jednocześnie wygodę jak w domu. 

 

 

W ofercie Vacansoleil znajdziecie 4 rodzaje domków wakacyjnych, które są w pełni wyposażone. Każdy domek ma swoją własną łazienkę, a niektóre modele nawet dwie. Oprócz domków Vacansoleil dysponuje również namiotami willowymi: dużymi i bardzo przestronnymi, które są zawsze ogromną frajdą dla dzieci. Natomiast właściciele przyczep kempingowych mogą wynająć parcelę z podłączeniem do prądu. Czego więcej chcieć?

 

Już od 14 stycznia 2013 roku możecie oglądać w „Pytaniu na Śniadanie” najpopularniejsze kempingi Vacansoleil w programie Klub Kemping. Podczas emisji na żywo telewidzowie będą mieli możliwość wygrania czeków podróżnych. Przygotowano też wyjątkową promocję – rabaty przy rezerwacji prezentowanego w telewizji kempingu. Dodatkowe informacje oraz harmonogram odcinków można znaleźć na www.vacansoleil.pl/klubkemping.  

 

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć