Warszawa

Piękno mamy w sobie, Wystarczy umiejętnie je wydobyć!

Piękno mamy w sobie, Wystarczy umiejętnie je wydobyć!

Definicja Piękna jest zbyt szeroka i dotyczy każdej sfery naszego życia, ale my skupmy się dzisiaj na wymiarze fizycznym. W obecnych czasach każdy marzy o tym, aby być pięknym i skupia się na fizycznym wyglądzie.

 

Naturalnie wizerunek odgrywa istotną rolę podczas starania się o pracę,ma wpływ na naszą samoocenę oraz na wiele spraw w naszym życiu. Poczucie pewności siebie pomaga zdobyć wymarzonego partnera! Często kobiety patrzą z zazdrością,chcąc wyglądać identycznie bądź podobnie. Należy uświadomić sobie, że każda jest inna, na swój sposób wyjątkowa. Wystarczy tylko zaakceptować siebie, zastanowić się nad ukrytym w sobie pięknem i starać się go wyeksponować. Na wygląd ma wpływ nie tylko strój, ale nasz charakter oraz pozytywne myślenie.

 

Jakie blokady i wymówki stosują kobiety w dzisiejszych czasach?

 

Pesymistyczne podejście, brak chęci i motywacji do zmiany, problemy z nadwagą / np. po urodzeniu dziecka/, brak wiary, że możemy wyglądać pięknie, brak czasu, aby pomyśleć o sobie. Często towarzyszy brak pomysłu jak zabrać się do zmiany?

 

Należy zacząć od zmiany sposobu myślenia.

 

Lansowanie mody na anorektyczki sprawia, ze kobiety chcą dorównać trendom. Głodują się , stosując rozmaite diety myśląc, że to jest kluczem.
Następną barierą są pieniądze na topową garderobę potrzebną do zmiany wyglądu. To co jest modne niekoniecznie pasuje do każdej sylwetki.
Często kobiety zastanawiają się nad liftingiem lub operacją plastyczną?
Czas możemy zatrzymać, ale tylko na chwilę, a elegancki wygląd sprawi, że niezależnie od wieku będziemy wyglądać z klasą.

 

Elegancja nie ma nic wspólnego z zrzuceniem kilogramów, zasobnością portfela, podążaniem za modą!

 

Jej kluczem jest uwypuklenie w wyglądzie tego co mamy w sobie najpiękniejsze, a  ukrycie tego, co nam najbardziej przeszkadza.

 

Stosując tajniki kamuflażu oraz kilka trików możemy wyglądać pięknie.

 

 

Aneta Bochenek
doradca ds. wizerunku
www.personal-design.pl,
www.krainakreatywnosci.pl

Komentarze

na slowie "gloduja sie" zaprzestalam dalszego czytania ;)

dodany: 2012-01-02 07:19:53, przez: joanna

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć