Warszawa

KIDD.PL rozwijamy nasze dzieci - Jak odkryć w dziecku geniusza

Czy wiesz, że Twoje dziecko może być geniuszem językowym? Albo matematycznym? Jest niemal niezliczona ilość dziedzin, w których Twoje dziecko może dokonać w przyszłości wielkich rzeczy. Jako rodzic, powinieneś zrobić wszystko co w twojej mocy, aby zapewnić dziecku rozwój zrównoważony tak, aby nie minęło się ze swoim powołaniem, a co ważniejsze, aby jego talenty mogły być rozwijane. Już dla dzieci w wieku przedszkolnym można ustalić jakie cechy są dominujące, a co za tym idzie, jakie są jego zdolności. Talent, im wcześniej zostanie odkryty, tym lepiej może być poprowadzony. Rodzic może dostosować swoje kolejne decyzje dotyczące przyszłości dziecka do jego zdolności.

 

Każde dziecko ma w sobie niesłychany potencjał, ale w wieku kilku lat nie można oczekiwać, że samo precyzyjnie określi, w jakiej dziedzinie czuje się najlepiej i najpewniej. Uważne obserwowanie swojego dziecka i odpowiednie poprowadzenie go przez te najwcześniejsze lata edukacji, jest obowiązkiem każdego rodzica, któremu zależy na jego szczęśliwej i pełnej spełnienia przyszłości. Dlatego właśnie, powstał portal kidd.pl- aby przy współpracy z rodzicami, określić co wyjątkowego drzemie w każdym dziecku. Zespół składający się z pedagogów, psychologów i logopedów o wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi stworzył zestaw testów predyspozycji przeznaczonych dla dzieci w wieku 5-16 lat. Test zbiera kompleksowe informacje na temat dziecka na podstawie których, określane są jego zdolności. Dzięki wypełnieniu naszego testu, specjaliści mogą ukierunkować rodzica, podsuwać mu pomysły na rozwijanie zdolności dziecka. Samemu trudno jest określić, czy świetna pamięć dziecka, oznacza że ma predyspozycje do nauki języków obcych czy raczej do błyskawicznego opanowywania wiadomości z zakresu historii. Aby uniknąć życiowego rozczarowania jakim jest minięcie się w dorosłym życiu z powołaniem, warto poradzić się ekspertów i będąc bogatszym o cenną wiedzę, ukierunkować odpowiednio rozwój dziecka. Nie ma przecież dla rodzica większej radości, niż obserwowanie jak jego dziecko odnosi sukcesy na swojej drodze edukacyjnej, cieszy się z tych małych zwycięstw jednocześnie robiąc to do czego ma naturalne predyspozycje. Dziecko czerpiące satysfakcję z tego co robi, zawsze będzie miało łatwiejszy i mniej stresujący start w dorosłość. Nie można też nie doceniać zaplecza informacyjnego portalu kidd.pl- znajduje się tam mnóstwo użytecznych artykułów, użytkownicy mogą wymieniać się opiniami, spostrzeżeniami zadawać i odpowiadać sobie wzajemnie na pytania. Można oczywiście zasięgnąć także porady specjalistów.

 

 

Podsumowując- serwis kidd.pl jest źródłem kluczowej wiedzy na temat ukrytych talentów twojego dziecka. Dzięki testom predyspozycji możesz odpowiednio wcześnie pokierować rozwojem swojego dziecka w taki sposób, aby rozwijało swoje pasje i zdolności i w efekcie wyrosło na szczęśliwego, świadomego swojej wartości człowieka. Wiemy, że taki cel mają wszyscy kochający rodzice i dlatego z tak wielkim zaangażowaniem, nieustannie doskonalimy nasz serwis.

 

Zespół Kidd.pl

 

 

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013


FUNDUSZE EUROPEJSKIE – DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć