Warszawa

Paw Patrol LIVE "Wielki Wyścig" nareszcie w Polsce!

 

DRUŻYNA POWRACA!


Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” zawita z najlepszą rodzinną rozrywką aż do 8 miast! Niezwykle popularne i uwielbiane na całym świecie pieski pojawią się w Polsce na wyjątkowych spektaklach.

 

Do zobaczenia jesienią w Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach, Warszawie, Gliwicach, Gdyni i w Krakowie!

 

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” to niezwykłe przedstawienie przepełnione akcją i muzyką, podczas którego cała rodzina będzie śpiewać i tańczyć razem z ulubionymi szczeniakami. 30 sierpnia ruszają specjalne przedsprzedaże, a bilety do ogólnodostępnej sprzedaży wchodzą 1 września.

 

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig”: bilety na spektakl Łódź Wrocław Szczecin Katowice Warszawa Gliwice Gdynia Kraków widowisko dla dzieci - eBilet.pl

 

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” to idealna rozrywka dla całej rodziny, która dostarczy dzieciom niezapomnianych wspomnień i pozwoli im spotkać ukochane postaci z bajki. Od czasu debiutu w 2016 roku, Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” obejrzało już blisko 4,5 miliona widzów z ponad 40 krajów. To interaktywne przedstawienie w broadwayowskim stylu angażuje publiczność i pozwala reagować w czasie rzeczywistym na sceniczną akcję. Dajcie się wciągnąć w taniec Hop Hop Boogie, pomóżcie pieskom uratować panią burmistrz Goodway i wygrać wyścig! Połączenie klasycznej teatralnej scenografii z nowoczesną technologią multimedialną, przeniesie całą rodzinę do realistycznego świata Psiego Patrolu, w tym także do takich miejsc z kultowej bajki jak: Zatoka Przygód, Baza, Wyspa Fok, Farma Yumi i Góra Jake'a.

 

Opis:

Nadszedł dzień Wielkiego Wyścigu Zatoki Przygód, w którym zmierzy się pani Goodway – burmistrzyni Zatoki Przygód, z panem Humdingerem – burmistrzem Mglistej Osady. Niestety pojawił się problem - Pani Goodway gdzieś zniknęła! Psi Patrol rusza na ratunek! Ryder zwołuje Marshalla, Chase’a, Skye, Rubble’a, Rocky’ego, Zumę i Everesta - pieski ruszają na poszukiwania pani burmistrz, a jednocześnie ratują sytuację zastępując ją w wyścigu. Dzięki swoim unikalnym umiejętnościom i pracy zespołowej, psiaki pokazują, że „żadne zadanie nie jest za duże, żaden piesek nie jest za mały”. W tej wyjątkowej historii, Ryder i pieski udzielają ważnych lekcji dla małych i dużych - na temat postaw obywatelskich, kompetencji społecznych i rozwiązywania problemów, dokonując heroicznych czynów w wyścigu do mety. A wszystko z pomocą muzyki, tańca!

 

29 - 30.10 - ŁÓDŹ, ATLAS ARENA

4 - 6.11 - WROCŁAW, HALA ORBITA

11 - 13.11 - SZCZECIN, NETTO ARENA

19 - 20.11 - KATOWICE, SPODEK

25 - 27.11 - WARSZAWA, COS TORWAR

3 - 4.12 - GLIWICE, ARENA GLIWICE

9 - 11.12 - GDYNIA, GDYNIA ARENA

16 - 18.12 - KRAKÓW, TAURON ARENA KRAKÓW

 

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć