Warszawa

Panini przedstawia oficjalną kolekcję kart FIFA World Cup Qatar 2022™Adrenalyn XL™

Panini przedstawia oficjalną kolekcję kart FIFA World Cup Qatar 2022™Adrenalyn XL™

Co cztery lata cały świat na miesiąc wstrzymuje oddech. Ubrani w barwy narodowe fani futbolu przygotowani są do kibicowania tej jednej, wybranej drużynie. Tutaj liczą się wiara oraz prawdziwe emocje — każdy marzy o tym, aby zobaczyć ukochany zespół świętujący zdobycie pucharu FIFA World Cup™. Panini wspiera te pragnienia i właśnie wprowadza do sprzedaży kolekcję kart FIFA World Cup Qatar 2022™ Adrenalyn XL™, która przeniesie kibicowanie na jeszcze wyższy poziom.

 

FIFA Mistrzostwa Świata 2022™, które odbędą się w tym roku w Katarze, po raz pierwszy w historii rozpoczną się w listopadzie, a zakończą w grudniu. Futbolowy zegar każdego dnia przybliża nas do tego wielkiego święta piłki nożnej. Panini, z oficjalną kolekcją kart FIFA World Cup Qatar 2022™ Adrenalyn XL™, jest także gotowe do przeżywania mundialowych emocji. Co cztery lata każda kolejna edycja powiększa się i staje się coraz bardziej atrakcyjna.

 

Kolekcja kart FIFA World Cup Qatar 2022™ Adrenalyn XL™ jest bogatsza niż kiedykolwiek wcześniej. 37 drużyn narodowych (wszystkie reprezentacje w oficjalnych strojach z odpowiednimi logotypami) i 495 kart do zebrania w aż 14 kategoriach: od Heroes, czyli serca kolekcji z ośmioma różnymi piłkarzami w każdej drużynie, po kartę Invincible, najrzadszą i najsilniejszą w całej kolekcji.

 

Cieszymy się, że już teraz możemy wzbudzić emocje fanów oczekujących na tegoroczne FIFA Mistrzostwa Świata Qatar 2022™ naszą nową, niesamowitą kolekcją kart Adrenalyn XL™. Adrenalyn XL™ ma ugruntowaną pozycję jako najlepiej sprzedająca się marka piłkarskich kart kolekcjonerskich i jesteśmy przekonani, że kolekcjonerzy z całego świata będą cieszyć się bogactwem i unikalnymi funkcjami tegorocznej edycji — mówi Monika Pąśko z Przedstawicielstwa Panini w Polsce.


W najnowszej kolekcji kart można znaleźć klasyki Adrenalyn XL™, takie jak Fans’ Favourites i Top Masters, a także kilka nowych kategorii poświęconych najsłynniejszym piłkarskim zawodnikom mistrzostw świata: Legends i Rookies. Oprócz tego, w kolekcji są jeszcze dwie grupy kart z drużynami, które do końca walczyły o wyjazd do Kataru — to osiem zespołów, które od kwietnia grały o jedno z trzech ostatnich miejsc pozwalających na grę w mistrzostwach.


Kolekcja FIFA World Cup Qatar 2022™ Adrenalyn XL™ to prawdziwy must-have, nie tylko ze względu na ogromną różnorodność kart czy kategorii, lecz także dzięki kartom z Edycji Limitowanej, dedykowanym najlepszym piłkarzom na świecie. Kolejną nowością w tej kolekcji jest Ikona Unikalności, która jest umieszczona na karcie. Kolekcjonerzy mogą błyskawicznie sprawdzić, jak rzadka jest ich karta w skali od zera do sześciu.

 

Kibice mogą zbierać karty i wykorzystywać je podczas stacjonarnej rozgrywki ze znajomymi. Mogą również korzystać z nich na urządzeniach stacjonarnych podczas gry online na www.paniniadrenalyn.com, lub na urządzeniach mobilnych w bezpłatnej aplikacji FIFA World Cup Qatar 2022™ Adrenalyn XL™. Kody do gry są dostępne w saszetkach z kartami.

 

 

 

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć