Warszawa

Czy jesteś gotowy na powrót swojego dziecka do szkoły?

Czy jesteś gotowy na powrót swojego dziecka do szkoły?

Ani się obejrzeliśmy, a ponad połowę wakacji mamy już za sobą! Z całą pewnością warto pomału zacząć już myśleć o kompletowaniu wyprawki na nowy rok szkolny dla naszego małego ucznia. Oprócz standardowych rzeczy, takich jak plecak, książki, zeszyty, kredki, czy nowe buty, dziecku przyda się… modny smartwatch GPS z kolorowym, dotykowym wyświetlaczem ze sklepu Bezpieczna Rodzina. Dlaczego? Przekonaj się, jak bardzo tego typu prezent może wpłynąć na bezpieczeństwo i naukę samodzielności Twojego dziecka.

 

Lokalizuj swoje dziecko, kiedy idzie do szkoły

 

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko uczyło się samodzielności pod Twoim czujnym okiem, a masz pewne obawy, czy jest na tyle duże, by samo chodziło już do szkoły, zegarek GPS dla dziecka pełniący rolę lokalizatora doskonale się sprawdzi. W dedykowanej do urządzenia aplikacji Bezpieczna Rodzina będziesz mógł na bieżąco, w czasie rzeczywistym sprawdzać, czy kilkulatek bezpiecznie dotarł na lekcje. Będąc w pracy, czy na zakupach, zweryfikujesz, czy Twój syn lub córka wrócili do domu, czy może po drodze zatrzymali się na placu zabaw, by pobawić się z przyjaciółmi. Tym samym dajesz dziecku potrzebną mu swobodę, a jednocześnie cały czas trzymasz rękę na pulsie.

 

Zegarek z funkcją dzwonienia dla dzieci

 

Kilkulatki chodzące do szkoły podstawowej mogą być jeszcze za małe na posiadanie własnego smartfona. Telefon komórkowy i jego niekontrolowane używanie, zbyt częste użytkowanie internetu, może dla malucha stanowić zagrożenie. Dużo lepiej wybrać rozwiązanie, jakim jest… zegarek z telefonem dla dziecka. Modele Locon Watch Lite i Locon Watch Video mają zainstalowane już karty SIM z dostępem do nielimitowanych minut na połączenia wychodzące, dlatego jesteś ze swoją pociechą w stałym kontakcie — Twój syn lub córka mogą do Ciebie zadzwonić w każdej sytuacji.

 

Zegarek z telefonem dla dziecka i innymi przydatnymi funkcjami

 

Smartwatch z funkcją dzwonienia dla dzieci Locon Watch Video daje także możliwość nawiązania połączenia video. Oba modele od Bezpiecznej Rodziny umożliwiają również wysyłanie i odbieranie krótkich, 15-sekundowych wiadomości głosowych. Zegarki mają wbudowany guzik SOS, który służy do wzywania rodzica na pomoc w nagłej sytuacji. Posiadają krokomierz, aparat fotograficzny, a także gry. Są więc świetnym, kolorowym i modnym gadżetem, który dzieci uwielbiają.

 

Bezpieczeństwo jest najważniejsze!

 

Wiemy, że chcesz chronić swoje dziecko najlepiej jak to możliwe. I wiemy, że jednocześnie nie chcesz, by czuło się ograniczane. Powrót do szkoły wiąże się często ze stresem — musimy przestawić się w nowy tryb, wypracować często nowe nawyki i przyzwyczaić się do innego funkcjonowania niż w wakacje. Z funkcjami, jakie daje aplikacja Bezpieczna Rodzina — lokalizacją w czasie rzeczywistym, historią lokalizacji, możliwością wyznaczania stref bezpieczeństwa, czy nasłuchem otoczenia — możesz być spokojny o swoje dziecko.

 

Niech ten nowy rok szkolny przyniesie nowe przygody, pozytywne doświadczenia, komfort i pełen spokój!

1/1
1/1

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć