Warszawa

MY LITTLE PONY: Przygoda w Zatoce Grzyw.

MY LITTLE PONY: Przygoda w Zatoce Grzyw.

W Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech do planu wydawniczego trafiła gra MY LITTLE PONY: Przygoda w Zatoce Grzyw. Tytuł ukaże się 27 maja na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing).

 

 

Przywróć magię Equestrii, grając nową generacją postaci MY LITTLE PONY w przygodzie pełnej świetnej zabawy, mody i dobrych przyjaciół!

 

Kucyk Sunny chce ulepszyć świat, urządzając Festiwal Maretime Bay - zapomniane święto magii i przyjaźni. Jednak ktoś próbuje jej przeszkodzić i kradnie ciasto, wypuszcza króliki, a nawet niszczy obrazy Pipp.

 

Tylko ty możesz pomóc Sunny urządzić najbardziej magiczne obchody Festiwalu Maretime Bay, jakie kiedykolwiek widziała Equestria. Użyj swojej magii, urządź pokazy mody, znajdź najbardziej urocze zwierzątka, lataj z Pegazami i nie tylko. Odmień swoje kucyki zdobywając nowe umiejętności i akcesoria, takie jak kapelusze, biżuteria czy łyżworolki. W grze spotkasz przyjaciół Sunny: Hitch, Izzy, Zipp i Pipp, którzy zawsze podadzą Ci pomocne kopytko. Możesz też zaprosić innego gracza na minigry w trybie wieloosobowym!

 

Pomóż kucykom uczynić Festiwal Maretime Bay niezapomnianym. Czy uda ci się znaleźć tajemniczego imprezowego psuja i przywrócić magię?

 

Cechy gry MY LITTLE PONY: Przygoda w Zatoce Grzyw:

 

·         ZOSTAŃ KUCYKIEM – graj jako Sunny, odważny ziemski kucyk, i używaj jej magicznych mocy.

·         UCZ SIĘ NOWYCH MOCY – zdobywaj kucykowe zdolności i akcesoria, takie jak ubrania, torebki i zdolności magiczne.

·         EKSPLORUJ ZATOKĘ GRZYW – poznawaj Zatokę Grzyw i okolice, by przywrócić magię.

·         ZABAWA W TRYBIE WIELOOSOBOWYM – dwoje graczy może urządzać pokazy mody, zaganiać króliczki i nie tylko!

 

MY LITTLE PONY to kultowe na całym świecie zabawki, które powstały w 1983 roku. We wrześniu 2021 roku na Netflixie pojawił się film MY LITTLE PONY: NOWA GENERACJA, który przedstawił nową generację kucyków nowemu pokoleniu dzieci.

 

Ten pełnometrażowy film stał się numerem jeden wśród filmów dla dzieci w momencie premiery i został wyróżniony znakiem jakości Common Sense Media Seal for Families. Film zapoczątkował nową erę dla marki, skupiając się na inspirowaniu współczesnych dzieci do odkrywania, wyrażania i celebrowania tego, co czyni je wyjątkowymi. Nowa generacja kucyków ma swoją własną linię zabawek i licencjonowanych produktów konsumenckich w wielu kategoriach. Serial MY LITTLE PONY emitowany był w prawie 200 krajach, wyprodukowano ponad 350 odcinków i trzy filmy pełnometrażowe.

 

Terry Malham, dyrektor generalny Outright Games powiedział: ''Jesteśmy zachwyceni, że możemy kontynuować naszą silną współpracę z Hasbro, tym razem przy fenomenie, jakim jest My Little Pony. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że powierzyli nam zadanie przywrócenia magii tej marki. Gra pełna będzie zabawy, kolorów i przyjaźni. Nie możemy się już doczekać, aby podzielić się nią z wszystkimi jeszcze w tym roku".

 

Richard Cleveland, wiceprezes ds. licencjonowanych gier cyfrowych w firmie Hasbro, powiedział: "Cieszymy się, że wraz z naszymi wieloletnimi partnerami - firmą Outright Games, wprowadzimy w tym roku piątą generację kucyków na konsole. Po ogromnym sukcesie, jaki odniosły w zeszłym roku nowe zabawki i film, jesteśmy podekscytowani, że możemy ożywić nowy świat My Little Pony dla naszych fanów, dzięki nowym przygodom i zabawnej rozgrywce”.

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć