Warszawa

Wózki TKF Sport dla aktywnych, czyli spędzaj czas z maluchem

Wózki TKF Sport dla aktywnych, czyli spędzaj czas z maluchem

Rodzicielstwo nie wyklucza aktywnego trybu życia i obecnie łatwo można pogodzić obie kwestie. Wszystko za sprawą nowoczesnych sportowych wózków.

Produkty zostały opracowane, aby spełnić potrzeby intensywnie ćwiczących rodziców, którzy pragną zabierać malucha na trening. Wózki doskonale sprawdzają się podczas spacerów, biegania i jazdy na rolkach. Istnieje również wersja podczepiana do roweru, dzięki czemu maluch może towarzyszyć rodzicowi podczas jazdy.

 

Bieganie i spacery w terenie z maluchem, czyli wózek sportowy

 

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak połączyć dbanie o malucha z podejmowanymi aktywnościami fizycznymi.

 

Rozwiązanie okazuje się banalnie proste i jest nim regulowany wózek sportowy z dużymi kołami. Pojazd dostosowany do trudnych warunków w terenie oraz szybkiego tempa sprawdzi się idealnie podczas biegania lub jazdy na rolkach.

Dla rodziców ceniących wielofunkcyjność dobrym wyborem będzie jeden z wózków TFK. Modele posiadają opcję swobodnej zmiany gondoli w siedzisko oraz regulację oparcia. Uproszczone przechodzenie pomiędzy leżeniem i siedzeniem sprawia, że pojazd służy z powodzeniem przez pierwsze lata życia malucha.

 

Wygoda malucha i aktywny tryb życia rodzica w jednym

 

W ofercie producentów można wybierać pomiędzy wózkami sportowymi o różnej średnicy kół oraz dodatkowymi funkcjonalnościami.

 

Planując jedynie liczne spacery z maluchem wystarczająca okazuje się standardowa wersja pojazdu z kołami o średnicy 12 cali. Jednakże już do biegania i jazdy na rolkach warto wybrać wózek TFK Sport, który jest wytrzymały i posiada odpowiednie wyposażenie.

 

Zabieranie dziecka na treningi przyczynia się do przyzwyczajania malucha do aktywności i wpływa pozytywnie na jego rozwój. Planując treningi z dzieckiem należy zadbać o bezpieczeństwo i dobrać model odpowiednio do uprawianego sportu.

 

Mechanizm przystosowany do uprawiania sportów

 

Duża koła to nie wszystko, jeśli chodzi o przystosowanie wózka do intensywności biegu i marszu.

 

Ważnym elementem jest także regulacja rączki, która okazuje się szczególnie pomocna, gdy oboje rodziców trenuje. Wyższa osoba doceni możliwość dostosowania pojazdu dla pełni komfortu podczas aktywności.

 

Wózek TFK Sport posiada praktyczną blokadę przedniego koła skrętnego, co niesamowicie ułatwia stabilność pojazdu podczas wysiłku fizycznego.

 

Warto wspomnieć także o pompowanych kołach, które sprawdzają się na każdym podłożu i umożliwiają bieg w każdym środowisku. Złożenie wózka zajmuje zaledwie kilka sekund i można bez problemu przewieźć go w bagażniku samochodu.

Wózek sportowy, a bezpieczeństwo malucha

 

Zabierając malucha na trening należy liczyć się z koniecznością zapewnienia mu niezbędnego bezpieczeństwa i komfortu.

 

Wózki sportowe od TFK są wyposażone w praktyczne szelki, które utrzymują dziecko w wygodnej pozycji. Siedzisko zostało wykonane z miękkich materiałów i jest szerokie, dzięki czemu maluch posiada dużą swobodę.

 

Producent wózka jest zobligowany zapewnić dziecku ochronę przed każdym niepożądanym czynnikiem. Z tego powodu pojazdy z cenionej linii sportowej posiadają budkę zabezpieczającą malucha przed promieniami UV. Dodatkowych elementów ochrony dla maleństwa nigdy nie jest zbyt wiele, dlatego koniecznie należy zwracać na to uwagę przy zakupie wózka.

 

Powiększony wózek sportowy dla bliźniaków

 

Rynek nie zapomniał o rodzicach bliźniaków i również dla nich przygotowano ofertę pojazdów dla maluchów. Produkt jest powiększoną wersją standardowych wózków sportowych TFK i posiada zbliżoną funkcjonalność. Jest przeznaczony do intensywnych spacerów, biegów i jazdy na rolkach w towarzystwie pociechy.

 

Wózki sportowe dla rodzeństwa z powodzeniem odnajdują się zarówno na asfaltowych powierzchniach, jak i trudnych, górzystych terenach. Łatwość składania sprawia, że trening z parą maluchów można przeprowadzić w dowolnym miejscu.

 

Ostatnią kwestią na jaką należy zwrócić uwagę to, aby wózek był łatwy do utrzymania w czystości. Sprawdzają się tutaj doskonale wodoodporne materiały, ułatwiające pozbycie się brudu.

 

Obecne na rynku wózki przystosowane do trudnych terenów i uprawiania sportu sprawiają, że trening z maluchem nigdy nie był łatwiejszy. Inwestując w ceniony i sprawdzony pojazd, taki jak model TFK Sport, zyskujesz bezpieczeństwo dla dziecka i komfort treningu.

 

Z odpowiednim wózkiem bieg lub jazda na rolkach są przyjemnością, którą dodatkowo można wykorzystać na wspólne spędzenie czasu z pociechą. Dobrej klasy wózki sportowe znajdziesz tutaj.

1/1
1/1

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć