Warszawa

5 błędów, których powinieneś unikać w Rocket League

5 błędów, których powinieneś unikać w Rocket League

Przez wiele lat naszego życiagraliśmy we wszystkie rodzaje gier wideo. Chociaż większość gatunków gier wypracowała pewien schemat, do którego podświadomie przywykliśmy, Rocket League jest czymś, czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Dla większości początkujących rozpoczynającyh grę założenie konta w Rocket League i niektóre usługi trenerskie Rocket League z pewnością mogą pomóc.

 

Dziś omawiamy 5 błędów, które większość graczy popełnia w Rocket League i piszemy jak ich uniknąć. Zacznijmy:

 

Pomijanie sesji szkoleniowych

 

Zaczynając od jednego z najczęstszych błędów popełnianych przez większość graczy, niezależnie od tego, czy jest to Rocket League, czy jakakolwiek inna gra. Tym błędem jest pomijanie samouczków. Chociaż możemy sobie na to pozwolić z większością innych gatunków gier, ponieważ doświadczyliśmy już czegoś podobnego, po prostu nie możemy tego zrobić z Rocket League, ponieważ jest jedyna w swoim rodzaju. Pamiętaj, aby przejść przez sesje treningowe, ponieważ nowy gracz ma wiele do zapoznania się przed meczem, w przeciwnym razie możesz zostać pokonany

 

Stanie na Bramce

 

Większość z nas, kiedy zaczynamy grać, myśli „Och, jeden z nas może po prostu stać tam, tuż przed słupkiem bramki i ratować sytuację”, ale zgadnijcie, to po prostu tak nie działa. Po prostu pogarszasz sytuację swoich kolegów z drużyny, ponieważ twoja drużynama jednego członaka mniej w takiej sytuacji. Bycie bramkarzem nie jest skuteczną strategią, ponieważ gdy piłka zbliża się do ciebie, są szanse, że nie będziesz w stanie jej nawet dotknąć, a tym bardziej odbić ją od słupka bramki.

 

NIE robisz demolki

 

Rocket League, w swoim rdzeniu, to piłka nożna rozgrywana samochodami i podobnie jak piłka nożna, możesz znokautować przeciwnika, z wyjątkiem tego, że nie dostajesz tutaj czerwonej kartki. Teraz wiem, że większość graczy Rocket League nienawidzi tego, gdy inni gracze po prostu wpadają na nich i nokautują ich, staje się to frustrujące i uważane za „nieetyczne” w świecie Rocket League, ale po prostu mnie wysłuchaj. Demolka jest tam w jakimś celu i jeśli zostanie właściwie użyta, może znokautować twojego rywala, dając ci kilka dodatkowych sekund na zdobycie gola lub dobrą obronę.

 

Koncentracja na SZYBKIM CZACIE!

 

Jedną z rzeczy, które demoralizują i rozpraszają cię w grze jest skupienie się na tym, co inni mają do powiedzenia o tobie na szybkim czacie, po prostu tego nie rób. Wiem, że czasami może to być denerwujące, ale nie przejmuj się tym, a wszystko będzie dobrze.

 

Wyczerpujące Przyśpieszanie

 

Wiem, że szybkie przyśpieszaniew jakieś miejsce może być niezwykle kuszące, ale większość z nas wyczerpuje cały nasz dopalacz tylko po to, aby szybko dostać się do miejsca, w którym zabraknie nam przyśpieszenia, gdy będziemy tego potrzebować, co pozostawia nas bezbronnymi, gdy drużyna przeciwna ma własny zbiornik pełny! Zamiast tego, to, co możemy zrobić, aby szybko się tam dostać, to użyć triple front flip sonic move , który pozwala na szybkie zwiększenie prędkości, a także pomaga nam odzyskać doładowanie.

 

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć