Warszawa

Redroad otrzymuje złotą nagrodę na MUSE Design Awards 2021

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Redroad V17 jest cały czas wysoko oceniany od daty swojej premiery. Niedawno zdobył on złotą nagrodę w kategorii sprzętu gospodarstwa domowego MUSE Design Awards 2021, pokonując 35 tysięcy innych produktów z ponad 100 krajów i regionów.

 


V17 reprezentuje doskonałe możliwości projektowe, badawczo-rozwojowe i produkcyjne azjatyckiej marki inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego Redroad: wykwintny wygląd, niezwykle twarde materiały wykonania, wysoką jakość. Produkt jest reprezentatem nowego stylu życia, który łączy higienę, jakość, sztukę i estetykę, którą Redroad zapoczątkował w branży AGD.


Redroad po raz kolejny zdobywa uznanie na całym świecie

 

Jurorzy MUSE jednogłośnie zgodzili się, iż „Redroad V17 zdołał połączyć potężne funkcje użytecznościowe w oszałamiającym wyglądzie i ustanowił nowy standard w projektowaniu i produkcji inteligentnych urządzeń domowych”.


Nagroda MUSE Design Awards została stworzona przez International Awards Associate (IAA) w 2015 roku z zamiarem znalezienia i wsparcia obiecujących projektantów. Kapituła nagrody jest znana z profesjonalnej i surowej oceny przedstawionych produktów. Co roku 46 jurorów z 25 krajów zbiera się, aby oceniać zgłoszone projekty według ścisłych wysokich standardów.


Jako jedna z najwyższych nagród za wzornictwo na świecie, MUSE Design Awards przyciąga wiele prestiżowych marek i projektantów, takich jak IKEA i Michelin. Zdobycie nagrody MUSE to osiągnięcie, które przynosi sławę, prestiż i uznanie.


Redroad V17 ma wysoką wydajność i niski poziom hałasu. Ale co ważniejsze, to dzięki czemu zdobył serca użytkoników na cały świecie to jego zasługa jako innowatora, który wprowadził odważne kolory do ponurego krajobrazu świata odkurzaczy. 

 

 

Redroad „Dream Team” zgarnia światowe nagrody za wzornictwo

 

Za bestsellerem Redroad V17 stoi Redroad „Dream Team”, zespół 12 ekspertów rynku odkurzaczy. Kierownik projektu V17 posiada 28-letnie doświadczenie w branży. Przed V17 kierował ponad 100 projektami odkurzaczy i innego sprzętu AGD. (Jeden model, który opracował dla marki z Ameryki Północnej, jest rekordzistą sprzedaży w tej kategorii przez 12 lat z rzędu). 


Pozostali członkowie zespołu to również eksperci od sprzętu AGD z co najmniej 10-letnim doświadczeniem. Mają głęboki wgląd w potrzeby klientów z silną empatią do klientów i dużym doświadczeniem. To one są powodem, dla którego Redroad wciąż dostarcza konkurencyjne produkty z najnowocześniejszymi technologiami, doskonałymi materiałami i zaawansowanym przetwarzaniem.


Dwóch dyrektorów ds. badań i rozwoju w Redroad posiada łącznie ponad 1000 patentów. Główny projektant ID, uznany za jednego z dziesięciu najlepszych młodych chińskich projektantów, kiedyś kierował projektem dla najlepszej marki rowerowej na świecie i został nagrodzony przez globalną komisję projektową marki. Redroad zaprosił również trzech doktorów z Uniwersytetu Kolumbii Brytyjskiej do opracowania aplikacji AI.


70% wszystkich odkurzaczy na świecie jest produkowanych w Suzhou w Chinach. Spośród 15 najlepszych inżynierów technicznych w Chinach 3 pracuje w centrum badawczo-rozwojowym Redroad w Suzhou. Wszystko to pokazuje iż Redroad ma pulę talentów na najwyższym poziomie.


W ciągu ostatnich kilku lat Redroad zdobył najważniejsze nagrody w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, w tym IDEA (International Design Excellence Awards), CMF DESIGN AWARD, iF Design Award, Red Dot Award, G-Mark Award itp.
 
Dzięki kunsztowi i najnowocześniejszym technologiom Redroad zagłębia się w związek między estetyką, sztuką i życiem, a także stara się na nowo zdefiniować sprzątanie domu za pomocą wykwintnych, dobrze wyglądających, trwałych i przyjaznych dla użytkownika „dzieł sztuki codziennego życia”. Codzienie jest zdeterminowany, aby dać klientom więcej, niż proszą.

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć