Warszawa

"ELFINKI" - posłuchaj piosenki i zobacz zwiastun animacji dla najmłdoszych!

"ELFINKI" - posłuchaj piosenki i zobacz zwiastun animacji dla najmłdoszych!

Kasia Sienkiewicz znana z duetu Kwiat Jabłoni debiutuje w świecie filmowym – usłyszymy ją w polskiej wersji językowej filmu „Elfinki”. Posłuchajcie piosenki „Elfi styl” i zobaczcie zwiastun „Elfinek”. Film w kinach od 9 lipca!

 

 

Kasia Sienkiewicz tak mówi o pracy nad dubbingiem:

– Możliwość nagrywania głosu dla głównej bohaterki filmu, czyli Elfie, była dla mnie nieoczekiwanym zrządzeniem losu i, jak się okazało, wyjątkową przyjemnością. Dubbigując bawiłam się doskonale, bo „Elfinki” to wesoła historia pełna dobrych emocji i dowcipu, mam więc nadzieję, że dzieci będą się bawić podczas filmu co najmniej tak dobrze, jak ja.

 

Posłuchaj piosenki w serwisach streamingowych

 

Przygoda dla najmłodszych!

 

„Elfinki” to kino dla najmłodszych – znajdą w nim szalone przygody, humor i mądre przesłanie. To ciepła opowieść o tym, że życzliwość potrafi zmiękczyć nawet najbardziej zatwardziałe serca.

 

O czym jest film? Przez ponad 200 lat Elfinki żyły pod ziemią, ukrywając się przed ludźmi. Ale pewnego dnia elfinka Elfie, nie może już dłużej znieść ciasnoty i braku światła dziennego. Wraz z dwoma towarzyszami wychodzą na powierzchnię ziemi w poszukiwaniu czegoś nowego. Tam spotka ich wiele zabawnych przygód oraz nawiążą przyjaźń z wyjątkową osobą - cukiernikiem Theo. To wszystko przypomni Elfinkom o ich prawdziwym celu w życiu: pomaganiu innym.

 

 

Szykuje się słodki początek wakacji!

1/5
1/5
2/5
2/5
3/5
3/5
4/5
4/5
5/5
5/5

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć