Warszawa

"ELFINKI" - animacja dla najmłodszych od 9 lipca w kinach!

"ELFINKI" - animacja dla najmłodszych od 9 lipca w kinach!

„Elfinki”, pozytywna opowieść o sile życzliwości i najbardziej zaelfiasty film roku, trafi do kin 9 lipca. W polskiej wersji językowej w roli głównej usłyszymy Kasię Sienkiewicz z duetu Kwiat Jabłoni. Szykujcie się na szalone przygody i dużo śmiechu!

 

 

Przygoda dla najmłodszych!

„Elfinki” to kino dla najmłodszych – znajdą w nim humor i mądre przesłanie. To ciepła opowieść o tym, że życzliwość potrafi zmiękczyć nawet najbardziej zatwardziałe serca.

 

O czym jest film? Przez ponad 200 lat Elfinki żyły pod ziemią, ukrywając się przed ludźmi. Ale pewnego dnia elfinka Elfie, nie może już dłużej znieść ciasnoty i braku światła dziennego. Wraz z dwoma towarzyszami wychodzą na powierzchnię ziemi w poszukiwaniu czegoś nowego. Tam spotka ich wiele zabawnych przygód oraz nawiążą przyjaźń z wyjątkową osobą - cukiernikiem Theo. To wszystko przypomni Elfinkom o ich prawdziwym celu w życiu: pomaganiu innym.

Kasia Sienkiewicz, którą usłyszymy w roli Elfie, mówi: – „Elfinki” to wesoła historia pełna dobrych emocji i dowcipu, mam więc nadzieję, że dzieci będą się bawić podczas filmu co najmniej tak dobrze, jak ja.

 

Artystkę można usłyszeć również w piosence z filmu – „Elfi styl”.

 

 

Posłuchaj w serwisach streamingowych

 

Film w kinach już od 9 lipca.

 

1/5
1/5
2/5
2/5
3/5
3/5
4/5
4/5
5/5
5/5

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć