Warszawa

Kreatywny czas wolny - jak zorganizować dziecku zajęcia w domu?

Kreatywny czas wolny - jak zorganizować dziecku zajęcia w domu?

Zastanawiasz się, jak twórczo spędzić czas ze swoją pociechą? Wcale nie musisz wychodzić z domu. Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję plastycznej zabawy, która przyniesie wiele radości Tobie, a przede wszystkim Twojemu dziecku. Poznaj zwierzaki z Farmy Świeżości Netto!

 

Masa plastyczna niech idzie w ruch

 

Twoje dziecko lubi lepić, ugniatać, formować i tworzyć z masy plastycznej? A może dotychczas miało okazję bawić się tylko plasteliną albo modeliną? Nowa akcja sklepu Netto przyniesie Wam masę kreatywności. Dosłownie i w przenośni, bo dzięki zakupom w tym sklepie za każde wydane 40 zł otrzymujecie saszetkę z masą plastyczną, którą możecie wykorzystać do ulepienia wielu zwierzaków na przykład Krowy Karoliny, Świnki Halinki, Konia Franka czy Koguta Zdzisia.

 

Wzory zwierzęcych bohaterów są dostępne na www.masakreatywnosci.netto.pl. Dodatkowo w każdej saszetce znajdziecie jedną naklejkę. Po uzbieraniu sześciu, możecie odebrać pluszowego zwierzaka z farmy za  jedyne 24,99 zł.

 

Bezpieczna zabawa – fajna sprawa

 

Zabawa zabawą, ale troska o zdrowie dzieci jest dla nas najważniejsza. Dlatego sprawdziliśmy, czy masa plastyczna ze sklepu Netto to bezpieczny artykuł. I rzeczywiście. To nietoksyczny, a w dodatku biodegradowalny produkt. Bawiąc się masą plastyczną nie tylko świetnie pożytkujecie czas rozwijając zdolności manualne dziecka oraz jego wyobraźnię, ale również działacie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

 

Masa plastyczna nie brudzi i nie przywiera do dłoni czy ubrania, jest bezzapachowa, dlatego dziecko może równie dobrze bawić się bez opieki dorosłego. To fajny pomysł, by zająć malucha, gdy Ty na przykład sprzątasz czy gotujesz obiad.

 

W całej kolekcji znajduje się 20 żywych kolorów, które zrobią wrażenie na każdym dziecku. Jeśli więc nie masz pomysłu, jak walczyć z nudą i przymusowym zamknięciem w domu spowodowanym sytuacją epidemiczną, zaproś do swojego domu zwierzaki ze sklepu Netto. Pamiętaj, że masa plastyczna nabiera twardości po około dobie, dlatego po wykonaniu figurki odstawcie je w bezpieczne miejsce.

 

Pochwalcie się swoją twórczością w Internecie

 

Lepienie zwierzaków z masy plastycznej to nie tylko twórcza zabawa, ale także możliwość podzielenia się kreatywnymi osiągnięciami Waszych pociech za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pokażcie innym rodzicom i dzieciom jak radośnie i bezpiecznie można spędzać wspólnie czas. Zróbcie kilka fotek ulepionych przez Wasze dzieci zwierzaków i wrzućcie je na Facebook, Instagram czy na blog. Syn czy córka będą dumni, że rodzice doceniają ich plastyczne dzieła.

 

Na stronie www oraz w aplikacji mobilnej „MASA KREATYWNOŚCI NETTO BY HEY CLAY®” znajdziecie instrukcje, które podpowiedzą Waszym dzieciom, jak krok po kroku przygotować figurki. Oczywiście, nie muszą kurczowo trzymać się informacji z instrukcji. Jeżeli dziecko będzie miało ochotę użyć innego koloru do ulepienia zwierzaka, pozwólmy mu na to. Wyzwólmy jego kreatywną energię.

 

Wasze pociechy będą miały też możliwość zagrania w ciekawe gry z udziałem zwierzęcych bohaterów.

 

Postawcie na spontaniczność i wyjdźcie poza schematy. 

Bawcie się dobrze!

1/7
1/7
2/7
2/7
3/7
3/7
4/7
4/7
5/7
5/7
6/7
6/7
7/7
7/7

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć