Warszawa

"Filonek Bezogonek" na platformie Nowe Horyzonty VOD!

"Filonek Bezogonek" na platformie Nowe Horyzonty VOD!

Przygody "Filonka Bezogonka" - uroczego kociaka ze szwedzkiej Uppsali zdobyły serca naszych kinowych widzów. Od premiery 12 lutego animacja zgromadziła w kinach rekordowe 12 000 widzów! Najwyższa pora by zawojować naszą platformę NH VOD! Klasyczna, przygodowa animacja o akceptowaniu odmienności, potrzebie solidarności i niesieniu pomocy od dzisiaj do zobaczenia na NH VOD!

 

Tekst alternatywny

 

Kiedy w domu Birgitty pojawia się kotek - Filonek, dziewczynka nie posiada się z radości. Jednak Filonek, jak każdy kot, chodzi własnymi ścieżkami i pewnego dnia gubi się w lesie. Niebezpieczna wędrówka prowadzi go do wielkiego miasta, gdzie poznaje całą zgraję kolorowych postaci. Może znajdzie się ktoś, kto wskaże mu drogę do domu? Najnowsza ekranizacja przygód uwielbianego przez dzieci na całym świecie Filonka już dostępna na VOD! 

 

Postać Filonka stworzył szwedzki radiowiec i autor książek dla dzieci Gösta Knutsson. W Polsce książki o przygodach Filonka wydaje od lat 60- tych wydawnictwo „Nasza Księgarnia” i cieszą się one zainteresowaniem młodych czytelników również dziś. 

 

„Filonek Bezogonek” to klasyczna, przygodowa animacja opowiadająca o akceptowaniu odmienności, potrzebie solidarności i niesieniu pomocy. Film docenią także miłośnicy musicali. Animację przeplatają pełne ciepła muzyczne fragmenty w wykonaniu kocich bohaterów. 

 

Nowe Horyzonty VOD to ponad 200 starannie wyselekcjonowanych filmów, kino mistrzów, hity światowych festiwali i wyjątkowa oferta dla młodego widza. Na NH VOD znajdziemy ponad 70 filmów dla młodych i najmłodszych widzów, w tym międzynarodowych przebojów prezentowanych w ramach MFF Kino Dzieci i ekranizacji bestsellerowych książek.

 

Katalog dziecięcy wyróżnia się dopasowaniem każdego tytułu do grupy wiekowej – to rozwiązanie, którego widzowie nie znajdą na żadnej innej platformie online. Pełny katalog: www.nowehoryzonty.pl/vod

 

Cena filmu „Filonek Bezogonek” na platformie NH VOD to 9,90 zł. Film dostępny jest też jako część pakietu. W ofercie możliwe są do kupienia dwa warianty – pakiet 15 filmów za 49 zł oraz pakiet 30 filmów za 89 zł.

 

Film dostępny pod adresem: www.nowehoryzonty.pl/kinodzieci

 

 

 

Link do zwiastuna: https://youtu.be/_VuztOtpDHQ

Filonek Bezogonek
tyt. oryg: Pelle Svanslös
kategoria wiekowa: 4
kraj i rok produkcji: Szwecja, 2020
premiera kinowa w Polsce: 12 marca 2021
czas trwania: 67’
wersja językowa: dubbing
reżyseria: Christian Ryltenius 

polski dystrybutor: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
film współfinansowany przez Program Kreatywna Europa 

 

 

Więcej na: www.kinodzieci.pl

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć