Warszawa

12 grudnia odbyło się spotkanie on-line z Nelą Małą Reporterką. Kiedy kolejne?

12 grudnia odbyło się spotkanie on-line z Nelą Małą Reporterką. Kiedy kolejne?

12 grudnia na Neli facebooku/podrozeneli oraz jej kanale YouTube – Nela Mała Reporterka odbyło się spotkanie autorskie dla dzieci - Opowieści o Laponii, białych reniferach i Świętym Mikołaju  :)

 

Na spotkanie zapisało się ponad dziesięć tysięcy dzieci, a ostatecznie spotkanie obejrzało ponad 67.000 odbiorców. Nela opowiadała jak dotrzeć do wioski Świętego Mikołaja. Okazało się, że Polska znajduje się bardzo blisko Jego wioski. Z Polski wystarczy skierować się na północ, skręcić troszeczkę w prawo, czyli na wschód i jechać, aż do koła podbiegunowego. Na samej linii koła podbiegunowego znajduje się wioska Świętego Mikołaja. Żyją tam białe renifery, a w psim zaprzęgu pędzą niesamowite psy husky o niebieskich, lodowych oczach :).

 

Na koniec spotkania dzieci szkicowały z Nelą renifera, a efekty swoich prac wysyłały do Neli.

 

 

Nela zapowiada kolejne spotkanie on-line, może jeszcze w tym roku!

Aby być na bieżąco polub:

 

 

 

 

Czy Nela ma niespodzianki dla dzieci na święta? Tak! Na stronie wydawcy Neli www.sklepfilmowy.pl wszystkie książki Neli są z jej autografem :).

 

 

 

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent? To nic, na szczęście do świąt zostało jeszcze trochę czasu! Szukając inspiracji na najlepsze podarunki,  warto zajrzeć na oficjalną stronę wydawcy Willson Media www.SklepFilmowy.pl i wybrać wśród książek oraz podróżniczych prezentów od Neli!

 

Prezentowe inspiracje z www.SklepFilmowy.pl!

 

W grudniu SklepFilmowy.pl zmienił się w magiczne miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Pssst! Podpowiemy Wam, co można tam znaleźć:

  • Najnowszą książkę Neli pt. Nela na Wyspie Kangura, w której Nela opisuje swoją wyprawę do Australii!

 

 

 

  • Blok edukacyjny Misja ratunkowa w buszu. Australia, dzięki któremu każde dziecko może poczuć się jak na własnej misji ratunkowej. Naklejki, wycinanki, kolorowanki i mnóstwo ciekawych informacji, to gwarancja wielu godzin świetnej zabawy.

 

 

 

 

  • Wszystkie pozostałe książki autorstwa Małej Reporterki, w tym również bestsellerowa, utrzymana w świątecznym klimacie książka z podróży do Laponii Nela na Kole Podbiegunowym.

 

 

 

 

  • Bluzy – w wielu różnych rozmiarach i grafikach do wyboru! Meduzy, pingwiny, koale… wszystkie są równie urocze. Jedyny problem jaki się pojawia to… którą wybrać ;)

  

 

 

 

  • Dla prawdziwych eko-strażników – torby materiałowe wielokrotnego użytku. Razem z Nelą pomóż ratować planetę i ogranicz używanie plastikowych reklamówek w sklepach!

 

 

 

 

  • I niesamowity Morski Przygodnik Neli – czyli kalendarz szkolny na rok 2020/2021, który zabierze małych miłośników podróży w podwodny świat przez 365 dni :).

 

 

 

Wydawca przygotował również świąteczne promocje :)

Wesołych Świąt!

Willson Media

Spełniamy marzenia dzieci :)

 

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć