Warszawa

Zegarki dziecięce Flik Flak

Zegarki dziecięce Flik Flak

Oferta zegarków dziecięcych jest obecnie bardzo szeroka. Jak zatem znaleźć model idealny dla małego brzdąca? Warto zapoznać się z parametrami, które sprawiają, że dany produkt będzie służył właścicielowi przez kilka lat. Zegarek dla dzieci musi być przede wszystkim wytrzymały. Taki przedmiot musi przetrwać nawet najbardziej szalone zabawy. Oto oferta popularnej marki Flik Flak.

 

Marka Flik Flak - szeroka oferta zegarków

 

Marka Flik Flak działa na rynku już od 1987 roku. To właśnie to doświadczenie pozwoliło stworzyć piękną, a przede wszystkim niezawodną, kolekcję produktów przeznaczonych dla najmłodszych odbiorców. Zegarki dziecięce Flik Flak to wytrzymałe modele w różnych kolorach. wykonano je z trwałych materiałów, które nie powodują alergii na delikatnej skórze dzieci. Każdy model posiada bardzo czytelną tarczę, co pomoże dzieciom nauczyć się odczytywać godziny. Warto wspomnieć, że zegarek Flik Flak można prać w pralce w 40C - wystarczy włożyć go do skarpety i gotowe (bez środków chemicznych). Zegarki szwajcarskie od wielu dziesięcioleci uchodzą za najlepsze. Są niezawodne, nie psują się. Wewnętrzne mechanizmy zostały wykonane z wysokiej klasy elementów. Warto także zwrócić uwagę na nietuzinkowy i oryginalny design. Duża różnorodność produktowa sprawia, że każdy wybierze coś dla siebie.

 

Flik Flak Story Time

 

Zegarki dla dzieci - czym powinny się charakteryzować?

 

Kupując zegarek dla dziecka, należy zwrócić uwagę na kilka elementów. Rodzice powinni przede wszystkim pamiętać, że dzieci często zapominają o całym świecie podczas świetnej zabawy. Dlatego warto wybrać model wodoszczelny. W takiej sytuacji nawet w trakcie zabawy z wodą urządzenie będzie sprawne. Najmłodsze dzieci mogą mieć jeszcze problem z liczbami, a obycie się z zegarkiem może znacznie pomóc w poznaniu liczb. Dlatego lepiej zrezygnować ze sprzętu elektronicznego. Zainwestuj zatem w zegarek z tradycyjną tarczą, np. zegarek od 5 roku życia Flik Flak Friends & Heroes (np. zegarek Flik Flak FFLP005) lub od 3 roku życia Flik Flak Story Time (np. zegarek Flik Flak FBNP101). To rozróżnienie na wiek jest bardzo przydatne w przypadku młodszych dzieci. Mała rączka wymaga lżejszego produktu. Z drugiej strony tarcza powinna być czytelna i odpowiednio duża. Starsze dzieci na pewno docenią poważniejsze modele, np. zegarek od 7 roku życia Flik Flak Power Time (np. zegarek Flik Flak FPNP017). 

 

Flik Flak Power Time

 

Dlaczego warto kupić zegarek Flik Flak na prezent?

 

Prezent w postaci zegarka to idealny sposób, aby nauczyć dziecko punktualności oraz kontroli nad czasem. Taki sprzęt pozwala dziecku pokazać, że jest odpowiedzialne i wraca do domu w określonym przez rodziców czasie. Oczywiście modele dziecięce znacznie różnią się od modeli dla dorosłych zwłaszcza ze względu na design. Dzieci wolą kolorowe przedmioty. dodatkowym atutem mogą być wizerunki ulubionych bohaterów filmowych na tarczy lub paskach. 

 

Flik Flak Friends & Heroes

 

Taki prezent z okazji urodzin, pierwszej komunii czy Bożego Narodzenia sprawi przyjemność każdemu maluchowi. Oczywiście tarcza musi być zaprojektowana tak, by dziecko bez problemu odczytało godzinę. Nie należy także wybierać urządzeń z dużą liczbą funkcji. dzieci lubią się bawić przyciskami, co może sprawić, że zegarek nie wytrzyma częstego przestawienia. Dodatkowo dzieci nie potrzebują jeszcze zaawansowanych mechanizmów, w jakie wyposażone są nowoczesne smartwatche. Oryginalny szwajcarski zegarek z zachowaniem tradycyjnej tarczy to idealny wybór nawet dla miłośnika najbardziej szalonych zabaw. 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć