Warszawa

Zatańcz i zaśpiewaj z bohaterami "Placu Zabaw Boomeranga"!

Zatańcz i zaśpiewaj z bohaterami "Placu Zabaw Boomeranga"!

Najmłodsi widzowie mogą uczestniczyć w wyjątkowej rozrywce w ramach „Placu Zabaw Boomeranga”! Cykl z ulubionymi serialami dostarcza wielkiej frajdy, prezentując najciekawsze przygody ulubionych bohaterów dzieciaków. Nowością jest  obecność tańczącej i śpiewającej postaci, która ma dla najmłodszych wesołą piosenkę!

 

 

„Raz i dwa z nami chodź, na Plac Zabaw Boomeranga - hop!” – tak zaczyna się utwór w wykonaniu najnowszej maskotki kanału Boomerang. Debiutujący brand hero marki to wdzięczny brązowy piesek z dużymi czarnymi oczkami, który może pochwalić się wyjątkowami ruchami tanecznymi. Dzięki rytmicznej melodii oraz prostym słowom, każde dziecko może dołączyć do zabawy i wspólnie z „Boomisiem” wykonywać układ taneczny. Nie ma lepszej frajdy od tej, która odbywa się podczas tańca i śpiewu!

 

Piosenka dostępna jest na oficjalnym kanale YouTube marki oraz emitowana na antenie Boomeranga.

 

Cykl „Plac Zabaw Boomeranga” dostacza rozrywki na okrągło!  „Boomiś” dotrzyma towarzystwa najmłodszym widzom kanału w przerwie między emisją ich ulubionych seriali. Już teraz można śledzić losy wesołych zwierzaków z takich produkcji, jak: „Agent Binky: Pets of the Universe”, „Pat i świat”, „Mocny Mike” czy „Królewska Straż”! Nowością w paśmie pełnym zabawy będzie też grudniowa premiera serialu „Alice i Lewis”. Animacja opowiada przygody małej dziewczynki, która pewnego dnia odkrywa przejście do tajemniczej Krainy Czarów, spotkając tam niesamowite postaci. Przewodnikiem bohaterki zostaje sympatyczny królik Lewis, z którym się zaprzyjaźnia.

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć