Warszawa

Szalona podróż do Kanady i wyjątkowy konkurs!

Szalona podróż do Kanady i wyjątkowy konkurs!

Już 21 listopada o 15:20 na antenie Cartoon Network odbędzie się premiera długo wyczekiwanej produkcji. „Między nami, misiami: Film” opowiada o losach trzech misiów, które żyją w świecie ludzi i uwielbiają miejskie przygody! W filmie usłyszymy Dawida Kwiatkowskiego, który udzielił głosu postaci Pizza Szczura.

 

„Między nami, misiami: Film” przedstawi zabawne przygody trójki braci Grizza, Pandy i Lodomira, którzy udali się w szaloną podróż do Kanady po tym, jak nieświadomie doprowadzili do spustoszenia w rejonie Zatoki San Francisco. Bohaterowie poprzez swoje wesołe wybryki spowodowali szereg skarg mieszkańców! Zostali wytropieni przez agenta z Wydziału Kontroli Dzikiej Natury i od tego czasu zwiedzają kraj swoim fioletowym samochodem. Na swojej drodze poznają nowe, wspaniałe postacie, jednocześnie nie zapominając o zabawie! Animowana komedia, której premiera odbędzie się już niebawem, porusza tematy akceptacji i przyjaźni.

 

Wygraj wspaniałe gadżety na premierę!

 

 

Dawid Kwiatkowski w „Między nami, misiami: Film”!

Na specjalne zaproszenie Cartoon Network, Dawid Kwiatkowski – znany polski piosenkarz, autor tekstów, juror wielu programów rozrywkowych użyczył głosu jednemu z bohaterów. Dawid mając na swoim koncie już kilka ról dubbingowych, podjął się kolejnego wyzwania! Tym razem odgrywana przez wokalistę postać, podobnie jak on sam obraca się w świecie show biznesu, mierząc się z cieniami i blaskami sławy.

- Kocham dubbing! W podskokach biegłem do studia, by podołać temu wyzwaniu i wcielić się w postać Pizza Szczura. A to wcale nie było takie łatwe! Znalazłem jednak z tym bohaterem wspólny mianownik. Zwykle musimy coś namieszać czy zepsuć, ale na koniec zawsze wychodzimy z tego z tarczą i w dodatku – pomagając przy tym innym. Nie mogę doczekać się efektów mojego gościnnego udziału w „Między nami, misiami: Film” – komentuje Dawid.


Premiera produkcji „Między nami, misiami: Film” odbędzie się 21 listopada o godz. 15:20 na Cartoon Network.

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć