Warszawa

Wideo od Mikołaja - Gdzie zamówić? Poradnik

Wideo od Mikołaja - Gdzie zamówić? Poradnik

Chcesz zrobić bliskiej Ci osobie wyjątkową niespodziankę świąteczną? Wideo od Świętego Mikołaja sprawdzi się znakomicie! Nagranie z samej Laponii da wiele radości obdarowanym i sprawi, że każdy poczuje wyjątkową magię świąt. Czym dokładnie jest wspomniane wideo i dlaczego warto je zamówić? Zachęcamy do lektury!

 

Nagranie z chatki Mikołaja – dla kogo?

 

Wideo od Mikołaja to personalizowany filmik z Mikołajem w roli głównej. Komu możemy podarować taką niespodziankę? Omawiane wideo będzie doskonałym prezentem dla:

 

 • Dziecka - któż z nas nie marzył w dzieciństwie o spotkaniu ze Świętym Mikołajem. Nagranie z pozdrowieniami od Świętego z pewnością da dziecku mnóstwo radości. Mikołaj może pochwalić malca ze dotychczasowe osiągnięcia, udzielić mu rad czy też opowiedzieć o Laponii i swoich elfach ? wszystko zależy od naszej kreatywności.

 • Rodzeństwa - fajny prezent dla rodzeństwa? Tutaj również sprawdzi się nagranie od Mikołaja. Święty może przestrzec maluchy, aby były ciut grzeczniejsze, powiedzieć im kilka miłych słów, porozmawiać o codziennych troskach i radościach.

 • Całej rodziny – chyba wszyscy domownicy będą pod wrażeniem, gdy otrzymają nagranie od samego Świętego Mikołaja. Krótki filmik, na którym widzimy radosne elfy, ogień płonący w kominku i Mikołaja siedzącego na ulubionym fotelu da wiele radości. To nie koniec, Mikołaj będzie zwracał się wprost do domowników, na filmiku nie zabraknie też zdjęć rodziny.

 

Elfi - wyjątkowe prezenty świąteczne

 

Gdzie można zamówić wyjątkowe wideo dla całej rodziny? Takie nagranie przygotowuje firma Elfi. Wystarczy kilka kliknięć, odrobina czasu i gotowe. Jak przebiega proces zamawiania i jak długo będziemy musieli czekać na realizację?

Krok pierwszy to wybór tytułu nagrania, dostępne są:

 

 • Sekret Mikołaja
 • Dom Mikołaja
 • PIerwsza gwiazdka
 • Choinka Mikołaja
 • Taniec Elfów
 • Elf Fajtłapa
 • Wigilia tuż tuż
 • Dla dorosłego

 

Po wybraniu tytułu należy umieścić w formularzu wszelkie uwagi oraz wskazówki dla Mikołaja, a także dołączyć zdjęcia osób, dla których przygotowywane będzie wideo. Link do nagrania dostępny będzie w przeciągu około 2 godzin od zaksięgowania wpłaty. Film można nagrać na dowolny nośnik, na przykład płytę CD.

 

Podsumowanie

 

Wszystkim osobom szukającym wyjątkowego prezentu świątecznego dla bliskich polecamy wideo od św. Mikołaja. Personalizowany filmik, na którym widzimy samego świętego Mikołaja, jego chatkę oraz radosne elfy z pewnością da mnóstwo radości zarówno małym, jak i dużym. Filmik zamówić możemy dla jednego dziecka, rodzeństwa, a także dla osoby dorosłej.

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć