Warszawa

Jak zaplanować ćwiczenia w domu?

Jak zaplanować ćwiczenia w domu?

Regularne uprawianie aktywności fizycznej pozwala zrzucić zbędne kilogramy i przekłada się na lepsze samopoczucie. Nie każdy jednak ma czas i pieniądze na ćwiczenia pod okiem instruktora, a tego typu treningi są najbardziej skuteczne.

 

  1. Czy warto ćwiczyć w domu?
  2. Treningi sportowe z Yes2Move
  3. Przetestowanie platformy za 1 zł
  4. Koszty związane z rozpoczęciem ćwiczeń w domu

 

Istnieje jednak alternatywa, która zbiera świetne opinie od użytkowników. Chodzi o platformę Yes2Move, który udostępnia bogatą bazę filmów i programów treningowych. Zostały one opracowane przez najlepszych trenerów, a następnie nagrane w przystępny i zrozumiały sposób.

 

Czy warto ćwiczyć w domu?

 

Korzystanie z treningów online pozwoli ci ćwiczyć niezależnie od miejsca i pogody. Zamiast jednak wykonywać treningi bez żadnego planu lub korzystać z niesprawdzonych porad, które można znaleźć w sieci, wybierz starannie przygotowaną usługę https://yes2move.com/login, która pozwoli ci zamienić własny salon w prawdziwą salę fitness. Nad tym, żeby wszystkie prezentowane ćwiczenia i programy treningowe był bezpieczne, czuwa zespół doświadczonych trenerów personalnych, którzy opracowują je wspólnie z instruktorami fitness. Jedyną rzeczą, o którą ty musisz zadbać, jest niewielki kawałek wolnej podłogi oraz wygodne ubranie, które zapewni ci komfort podczas treningu. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą również pomyśleć o zakupie prostego sprzętu treningowego, jednak w zdecydowanej większości przypadków nie jest on potrzebny, abyś mógł w pełni korzystać z możliwości serwisu.

 

Treningi sportowe z Yes2Move

 

Nowoczesna platforma treningowa online słynie przede wszystkim z profesjonalnych filmów, z których można korzystać bez względu na porę dnia, aby na ich podstawie realizować wybrany przez siebie program treningowy. Co ważne, każdy użytkownik może samemu wybrać trening, który pomoże mu osiągnąć konkretne cele lub będzie dopasowany do ilości czasu, jaki można przeznaczyć na ćwiczenia. To jednak nie wszystko, bo platforma regularnie puszcza transmisje zajęć prowadzonych na żywo. Po zalogowaniu do serwisu z treningami znajdziesz harmonogram treningów prowadzonych przez profesjonalnych trenerów. Dla wielu osób taka forma ćwiczeń jest najlepsza, bo daje im dodatkową motywację i zachęca do regularności.

 

Musisz pamiętać, że chociaż platforma jest świetnie wykonana i zawiera ponad 500 filmów, programów treningowych i porad, to jednocześnie tylko od ciebie zależy, czy rzeczywiście z nich skorzystasz i zadbasz o swoje zdrowie oraz samopoczucie. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych  klubów fitness samo wykupienie karnetu to dopiero pierwszy krok.. W przypadku platformy z ćwiczeniami to ty decydujesz, jaki program realizować i w jakim tempie. Nawet jeżeli z jakiegoś powodu będziesz musiał odbyć nieplanowany wyjazd, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zabrał ze sobą laptopa lub telefon i na miejscu zrealizował trening.

 

Przetestowanie platformy za 1 zł

 

Jak widać, opinie na temat serwisu z filmami treningowymi są bardzo pozytywne, ale najlepiej samemu przetestować jego możliwości. Jeżeli obawiasz się kosztów, na pewno ucieszy cię informacja o tym, że Yes2Move oferuje teraz 14 dni jedynie za 1 zł. Wystarczy wybrać jeden z dostępnych planów treningowych, a następnie kliknąć dołącz. Przez pierwsze dwa tygodnie użytkownik płaci tylko 1 zł i może korzystać z zawartości platformy. Dodatkowo przy zakupie otrzymasz bon o wartości 50 zł na zakupy w sklep.yes2move.com.  Oferta jest wyjątkowo atrakcyjna (nawet w podstawowym pakiecie dostępne są treningi dla dzieci, archiwum transmisji live, blog, podcasty, programy treningowe i dostęp do zniżek i kodów rabatowych), więc większość osób wykupuje dostęp na dłużej, dzięki czemu mogą w prosty i przyjemny sposób zadbać o swoją sylwetkę.

 

Koszty związane z rozpoczęciem ćwiczeń w domu

 

Korzystanie z platformy przez pierwsze dwa tygodnie  za symboliczną złotówkę pozwala ćwiczyć w dowolnym miejscu i czasie oraz wypróbować Yes2Move. Musisz jedynie zarejestrować się na stronie i przygotować miejsce w domu. Z czasem możesz pomyśleć o zakupie dodatkowego wyposażenia lub suplementów, które pozwolą ci szybciej osiągnąć efekty. Znajdziesz je w sklepie https://sklep.yes2move.com/, który stanowi świetne uzupełnienie dla platformy treningowej. Każdy klient może tu zamówić bezpieczne suplementy i odżywki w najlepszych cenach. Przy okazji można domówić prosty sprzęt do ćwiczeń, produkty prozdrowotne i inne artykuły, które zapewnią ci odpowiednią regenerację po treningach i sprawią, że będziesz się lepiej czuł przez cały dzień. W końcu od dawna wiadomo, że odpowiednia dieta ma ogromne znaczenie w przypadku osób uprawiających sport.

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć