Warszawa

Sprawdzone prezenty na Dzień Nauczyciela

Sprawdzone prezenty na Dzień Nauczyciela

14 października, czyli Dzień Nauczyciela, zbliża się wielkimi krokami. Co podarować ulubionemu nauczycielowi matematyki, historii czy angielskiego? Jaki podarunek wybrać dla wychowawcy? W artykule znajdziesz sprawdzone porady.

 

Podarek dla belfra z okazji jego święta nie musi być drogi i wymyślny. Często wystarczy drobny gadżet, aby sprawić mu przyjemność, wywołać uśmiech na twarzy, a nawet łzy wzruszenia.

 

Pyszne czekoladki specjalnie dla nauczyciela

 

Interesuje Cię sprawdzony, a przy tym nierujnujący kieszeni prezent na Dzień Nauczyciela? Wybierz pudełko pysznych czekoladek. Zamiast jednak kupować bombonierki w markecie, zdecyduj się na bardziej gustowny i spersonalizowany produkt. Czekoladki na prezent


z dedykacją, dostępne w sklepie Chocolissimo to świetny wybór, który okaże się strzałem w dziesiątkę. Sklep oferuje szeroką gamę smakołyków opakowanych w eleganckie pudełka i szkatułki. Niektóre z nich mają wygrawerowaną dedykację, inne natomiast imitują szkolną tablicę, telegram albo kwiaty w doniczce. Dostępne są również specjalne czekoladki, na których można wykonać zdjęcie albo mały napis, np. krótki wierszyk dla ulubionego nauczyciela.

Ręcznie robione pralinki i czekoladki to pomysł na przepyszny prezent, który z pewnością zostanie szybko zjedzony. Estetyczne pudełeczko, zwłaszcza to wykonane z prawdziwego drewna, na pewno pozostanie z nauczycielem na dłużej, przypominając mu o miłym podarunku od ulubionej młodzieży.

 

Aromatyczna kawa lub herbata

 

Większość nauczycieli przychodzi do klasy z kubkiem parującego naparu. Kolejną smaczną propozycją prezentową może być więc zestaw aromatycznych, dobrej jakości herbat i kaw, zapakowany w eleganckie pudełko.

 

Do wspomnianego zestawu świetnie pasuje spersonalizowany kubek z uszkiem albo kubek termiczny. Można zakupić gotowe produkty z napisami lub dedykacjami dla nauczyciela, ale ciekawszym pomysłem jest wykonanie na nich indywidualnego napisu. Jaki tekst zamieścić? Możliwości jest sporo. Jeśli nauczyciel uczy języka polskiego, na kubeczku można umieścić cytat z książki jego ulubionego pisarza. Polecaną propozycją jest też wygrawerowanie na powierzchni naczynia zabawnych albo często powtarzanych słów samego belfra! Kubeczek ze śmiesznym tekstem własnego autorstwa z pewnością rozbawi nauczyciela, ilekroć ten na niego spojrzy.

 

Eleganckie wieczne pióro

 

Bardzo gustownym i trafionym prezentem z okazji Dnia Nauczyciela jest również eleganckie pióro dobrej marki, najlepiej w zestawie z długopisem i notesem. Aby spersonalizować prezent, warto wykonać na nim dedykację. Firmy sprzedające komplety piśmiennicze bardzo często realizują dodatkowo grawerowanie, dlatego też wykonanie na pudełku lub na samym piórze napisu „Dzień Nauczyciela 2020”, „Dla Pana Piotra – najlepszego belfra w szkole” lub „Dla Pani Kasi – ulubionej nauczycielki” nie stanowi dużego problemu.

 

Warto docenić niełatwą pracę nauczycieli i podarować choć drobny upominek wychowawcy lub innym profesorom. Z pewnością docenią ten miły gest.

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć