Warszawa

Nowy program "Nickfluencer" na antenie Nickelodeon Polska

Nowy program "Nickfluencer" na antenie Nickelodeon Polska

Już w poniedziałek, 5 października na antenie Nickelodeon odbędzie się premiera nowego programu z udziałem młodych influencerów.

 

“NickFluencer” to nowa lokalna produkcja Nickelodeon Polska zrealizowana w humorystycznym duchu i charakterze stacji. W każdym z 15-tu odcinków młodzi polscy influencerzy, oglądają i komentują najlepsze momenty z kultowych seriali Nicka. Widzowie zobaczą również, jak bohateriowie formatu odpowiadają na podchwytliwe pytania, mierzą się ze śmiesznymi zadaniami i stawiają czoła przeróżnym wyzwaniom.

 

W programie udział wzięła Zuzia Kaszuba - znana z serialu “Na Wspólnej” oraz popularni influencerzy, którzy mają na swoim koncie miliony obserwatorów, m.in. Natalia Lewandowska “Nyla”, Mateusz Woźniak “Matiasowy” oraz Piotr Charaziński “Charazinsky”.

 

Premierowe odcinki “NickFluencer” emitowane będą na antenie Nickelodeon Polska od poniedziałku do piątku od godz. 18:15, a powtórki w soboty o godz. 18:15. Premierze nowego cyklu programu towarzyszy promocja w mediach społecznościowych Nickelodeon Polska oraz na profilach uczestników.

 

1/4
1/4
2/4
2/4
3/4
3/4
4/4
4/4

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć