Warszawa

Ranking wytrzymałych zegarków dla dzieci do 1000 złotych

Ranking wytrzymałych zegarków dla dzieci do 1000 złotych

Zegarki dla najmłodszych, podobnie jak inne akcesoria, z których korzystają dzieci, powinny odznaczać się wyjątkową wytrzymałością. Zdarza się, że są wstrząsane, podrzucane, mają kontakt z piaskiem i wodą. Szukasz czasomierza dla młodego użytkownika i dysponujesz budżetem do 1000 złotych? W tej cenie możesz dostać doskonale skonstruowany i bogato wyposażony G-Shock dla dzieci – flagowy produkt japońskiej marki Casio.

 

W swojej ofercie Casio ma nie tylko zegarki dla dorosłych. Sporą część swojej oferty poświęca najmłodszym, proponując im solidne i niezwykle stylowe czasomierze. Zarówno dzieci, jak i ich opiekunowie docenią te projekty. G-Shock dla dzieci to bowiem ponadprzeciętna trwałość, która nie zawiedzie nawet podczas ekstremalnych zabaw.

 

G-Shock dla dzieci – modele dla najmłodszych

 

Solidny zegarek Baby-G to doskonała propozycja dla rodziców, którzy szukają czasomierza dla dziecka. Flagowe modele marki Casio jak choćby G-Shock GA100 1a1er czy Casio G-Shock GW9400 znajdą oni w Zegarki Centrum. Seria G-Shock dla dzieci, podobnie jak ta, adresowana do dorosłych odznacza się zastosowaniem solidnych, lecz lekkich komponentów (kauczukowe paski, szkło mineralne), a także obecnością niezwykle praktycznego systemu antywstrząsowego.

 

 

Casio Baby-G BGD560SLG4D

 

Casio G-Shock GW9400 dla chłopców i modele dla dziewczynek

 

Choć wiele zegarków Casio jest prezentowanych jako damskie lub męskie, to w większości przypadków będą one odpowiednie także dla nastolatków. Przykładem jest Casio G-Shock GW9400, który ma regulowany pasek kauczukowy oraz średniej wielkości tarczę. To sprawia, że dobrze przylega również do nadgarstków o mniejszym niż dorosłe obwodzie. Zegarek w tej wersji kosztuje niecały 1000 złotych i w standardzie oferuje tak zaawansowane funkcje, jak waveceptor, tough solar, a nawet kompas. Wybierając go dla swojej pociechy, inwestujesz nie tylko w jej modny wygląd, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.

 

 

G-shock Master of G - Rangeman GW-9400-1

 

Kolorystyka i styl powyższego czasomierza sugerują, że jest on modelem męskim. Dziewczynki chętniej sięgną po serię Baby-G (damską i dziecięcą). Nie brakuje w niej zegarków o uniwersalnej stylistyce, a także takich nadających się dla młodych kobiet. Białe, różowe i transparentne produkty doskonale współgrają ze współczesnymi trendami w nastoletniej modzie – pasują na trening, do szkoły i na wyjście z przyjaciółmi.

 

Zegarek Baby-G – co go wyróżnia?

 

Na rynku jest wiele modeli czasomierzy, które są przez producentów reklamowane jako dziecięce. Rzeczywiście, często bajkowe postaci czy kolorowe motywy sugerują, dla kogo są przeznaczone. Czy jednak funkcjonalność tych produktów jest równie atrakcyjna, co obudowa, a co więcej – czy wytrzyma dziecięce przygody i zabawy?

 

Jeżeli dysponujesz budżetem wynoszącym 1000 złotych, to swobodnie możesz wybierać spośród najlepszych rynkowych czasomierzy. Nie sięgaj zatem po najtańsze, które oprócz ładnego wyglądu nie mają zbyt wiele do zaoferowania. Najmłodszych będzie irytowała szybko wyładowująca się bateria czy niewygodny pasek.

 

Chcesz mieć pewność, że pociecha będzie zadowolona z elektronicznego gadżetu? Postaw na zegarek Baby-G. To kolekcja, która oferuje dużo inspirujących rozwiązań oraz praktycznych funkcji takich jak:

 

  • czas dobowy 12/24h,
  • czas światowy,
  • Mute – całkowite wyciszenie zegarka,
  • drzemka,
  • rozbudowany kalendarz,
  • podświetlana tarcza,
  • alarm i timer (odliczanie czasu wstecz).

 

Podobnie jak w przypadku „dorosłych” wersji czasomierzy, również te są wyposażone w system antywstrząsowy. Jest on charakterystyczny dla wszystkich produktów marki Casio, szczególnie tych deklarowanych jako wytrzymałe na drgania czy uszkodzenia w wyniku np. upadku z wysokości.

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć