Warszawa

Jak wybrać skarpetki do trampek?

Jak wybrać skarpetki do trampek?

Modne skarpetki to podstawa. Zdobywają one serca blogerów na całym świecie i nie ma się czemu dziwić, ponieważ naprawdę są one bardzo efektowne i nosić je można w wielu stylizacjach. Do wyboru pozostają skarpetki krótkie, długie, kolorowe, w ciekawe wzory, jak i te ozdobione na przykład falbanką. Najnowsze trendy jasno pokazują, że łączenie widocznych skarpetek z butami sportowymi to najlepszy pomysł. Do wyboru pozostaje naprawdę wiele modeli i każdy z nich, jest tak samo zachwycający. Na takie połączenia oczywiście mogą zdecydować się, zarówno panowie, jak i panie, a moda nie zna żadnych ograniczeń!

 

Dlaczego warto nosić skarpetki do trampek?

 

Kiedyś widoczne skarpetki w połączeniu z trampkami nie były postrzegane zbyt dobrze. Od tej pory jednak sporo się zmieniło, a moda jasno dyktuje swoje warunki. Musi być kolorowo, oryginalnie i przyciągająco wzrok! Pokazywanie skarpetek szybko wpadło w oko przede wszystkim blogerom modowym. Z całą pewnością jest to trafiony sposób na to, aby wyróżnić się z tłumu, a swojej stylizacji nadać charakteru. Czy takie połączenie jest dobrze widziane także na co dzień? Jak najbardziej tak. Skarpetki z trampkami można nosić w manierze sportowej, ale także w bardziej oficjalnych stylizacjach. Chyba każdy kojarzy te słynne połączenia widocznych skarpetek i marynarki. Potrzeba ku temu trochę odwagi, ale efekt będzie fenomenalny.

 

Jak wybrać skarpetki do trampek?

 

Przede wszystkim warto zastanowić się nad tym, jakie skarpetki do trampek wybrać do połączenia z trampkami. Czy powinny być krótkie, czy może długie? Okazuje się, że tutaj dużo zależy od własnych upodobań, ponieważ, zarówno krótki, jak i długi model jest doskonale postrzegany. Z całą pewnością jednak w przypadku długich skarpetek, można zaszaleć o wiele bardziej. Zarówno kolor, jak i wzór jest lepiej widoczny i przez to czyni stylizację szalenie ciekawą. Warto jednak przyjrzeć się uważnie propozycjom takich skarpetek, a sposoby na ich noszenie, z całą pewnością nasuną się same.

 

Bardzo dobrą opcją jest to, że można dobrać również skarpetki, które odpowiadać będą swoim hobby lub wykonywanemu zawodowi. Na przykład skarpetki Dr. Sock, które na pewno przypadną do gustu doktorom, a skarpetki Playful dog miłośnikom tych uroczych zwierząt. Warto jednak wiedzieć, że pięknie prezentować się będą także modele krótkie. Polecane są one do noszenia z klasycznymi, krótkimi trampkami. W przypadku trampek za kostkę polecamy modele dłuższe, które jeszcze wystają ponad cholewkę. 

 

Podstawową zasadą wyboru skarpetek do trampek jest zabawa kolorami oraz wzorami. Ogólnie rzecz ujmując, im więcej odcieni oraz ciekawych wzorów znajdzie się na skarpetkach, tym lepiej. Dzięki nim można wyrazić samego siebie, a także podkreślić miejski i oryginalny charakter swojej stylizacji.

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć