Warszawa

Jaki jest najlepszy sposób, aby upamiętnić pierwszy rok maluszka?

Jaki jest najlepszy sposób, aby upamiętnić pierwszy rok maluszka?

Gdy nareszcie pojawi się na świecie, chcesz spędzić z nim każdą wolną chwilę. Obserwować każdy mały sukces i zmianę. To pewne – pierwsze chwile dziecka mocno angażują rodziców. Co zrobić, aby wszystkie te momenty pozostały żywe i niezapomniane?

 

Zatrzymaj każdą niepowtarzalną chwilę w trwałej fotoksiążce Printu

 

Pojawienie się dziecka to niezwykle ważny moment dla całej rodziny. Zarówno rodzice, jak i dziadkowie malucha chcą śledzić każdą zmianę w jego życiu – pierwsze uśmiechy, urocze minki i sukcesy rozwojowe.

 

Aby wspomnienia pozostały na zawsze, warto znaleźć na nie właściwe miejsce – bez wątpienia będzie nim piękna, okazjonalna fotoksiążka, którą zamówisz pod adresem https://printu.pl/fotoksiazka/. Utrwal wszystkie najpiękniejsze wspomnienia z wczesnego okresu życia Twojej pociechy.

 

 

Powody, dla których rodzice wybierają fotoksiążkę

 

Fotoksiążka to elegancka, unowocześniona forma tradycyjnego albumu fotograficznego, która będzie cieszyła oko przez długie lata, pozostając wyjątkową rodzinną pamiątką. Jesteśmy pewni, że również jego główny bohater – Twoje dziecko – w wieku dorosłym będzie powracać do niej ze wzruszeniem.

Nie zwlekaj z decyzją, dzieci rosną błyskawicznie, a wszystkie „pierwsze razy” Twojego brzdąca już się nie powtórzą!

 

Fotoksiążka malucha – album fotograficzny w nowej odsłonie

 

Dlaczego fotoksiążka to wybór lepszy od konwencjonalnego albumu? Przede wszystkim, deklasuje go pod względem jakości – dzięki najlepszym materiałom, nawet po upływie lat będzie wyglądała doskonale.

Poza tym, fotoksiążka to produkt w pełni personalizowany – pamiątkę pierwszych chwil swojej pociechy stworzysz wedle własnego gustu.

Wreszcie, stworzenie fotoksiążki dziecka jest wygodne i proste – wystarczy, że poświęcisz na to kilkanaście minut, nie ruszając się z fotela.

 

 

Szablony dziecięce przygotowane na najpiękniejsze wspomnienia

 

Dzięki szerokiej ofercie szablonów z dziecięcymi motywami na Printu.pl zaprojektujesz fotoksiążkę idealnie dopasowaną do swojego dziecka. Każdy z szablonów wzbogaciliśmy o piękne zdobienia i gotowe podpisy.

Jeśli chcesz, projekt możesz niemal dowolnie edytować – zajmie Ci to zaledwie moment.

 

Intuicyjny edytor fotoksiążki – projekt gotowy w kilka chwil!

 

Jak zrobić pierwszą fotoksiążkę maluszka? Nic prostszego – wybierz szablon i format, kliknij opcję ZRÓB FOTOKSIĄŻKĘ i przejdź do intuicyjnego kreatora. Wgraj zdjęcia dziecka i ułóż je w dowolnych konfiguracjach. Dodaj podpisy (np. datę urodzenia oraz imię bobasa) i… to wszystko!

 

Pozostaje zamówić fotoksiążkę, która dotrze wprost pod Twoje drzwi w ciągu kilku dni.

 

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć