Warszawa

Kolorowy zawrót głowy

Kolorowy zawrót głowy

Prawie wszyscy z utęsknieniem czekają na letnie, słoneczne dni. Lubimy się opalać i przebywać na zewnątrz. Jednakże długotrwałe przebywanie na słońcu wymaga od nas odpowiednich zachowań. Warto w takich sytuacjach zaopatrzyć się krem z odpowiednim filtrem, kapelusz albo czapkę z daszkiem oraz okulary przeciwsłoneczne. Dobrze dobrane soczewki pozwolą nam nadal cieszyć się upalnym popołudniem, a równocześnie będą chronić nasze oczy przed częściowo szkodliwym promieniowaniem.

 

Każda twarz ma swoje okulary

 

Obecnie bardzo modne są różnokolorowe okulary przeciwsłoneczne, które będą podstawowym trendem lata 2020 roku. Należy pamiętać, że nie każdy kształt oprawki będzie współgrał z każdym rodzajem twarzy. Możemy wyróżnić kilka podstawowych kształtów twarzy: okrągłą, podłużną, kwadratową, owalną oraz trójkątną. Ważne jest, aby okulary podkreślały nasze zalety i ukrywały mankamenty. Takie twarze jak owalna i podłużna są najłatwiejsze do opanowania. Sprawdzi się na nich większość dostępnych oprawek. Twarz kwadratowa dobrze będzie wyglądać w lennonkach albo awiatorkach. Twarze okrągłe wymagają nieco mocniejszych akcentów, z ostro zarysowanymi konturami oprawek, dzięki czemu nabierają większej wyrazistości na ulicy lub w szkole. Koci kształt soczewek warto polecić tym z nas, których obrys twarzy jest trójkątem, z podbródkiem jako jednym z jego wierzchołków.

 

Udane zakupy, duży wybór

 

Duży wybór okularów przeciwsłonecznych o różnorodnych soczewkach znajdziemy w sklepie internetowym Eyerim. Znajdziemy tam okulary wszelkich marek, począwszy od tych bardzo znanych, a skończywszy na tych nieco mniej znanych. Bardzo zróżnicowane ceny pozwolą nam na wybór takich rozwiązań, które będą odpowiednie dla naszych oczu oraz kieszeni. Możemy więc nabyć okulary w przedziale cenowym od dwustu do ponad dwóch tysięcy złotych, co daje nam jasny sygnał, że znajdziemy tu produkty wysokiej jakości, bezpieczne w użytkowaniu, wykonane z dbałością o szczegóły oraz zaopatrzone w odpowiednie filtry. Pamiętajmy także o tym, by dobrze dobrać kolor oprawek oraz soczewek do naszej karnacji oraz barwy oczu. Warto tutaj skorzystać z pomocy z "magic mirror", czyli możliwości zrobienia sobie zdjęcia oraz dopasowania do twarzy online wybranych okularów. Nie zaszkodzi także poradzić się kogoś z bliskich znajomych, czy też rodziny, kto spojrzy na nasz wybór chłodnym okiem. Ostatecznie chodzi o to, by dobrze dobrane okulary przeciwsłoneczne podkreślały naszą niepowtarzalną osobowość - na każdym kroku.

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć