Warszawa

Filmy online dla dzieci (10+) - Netflix, HBO GO i VOD.pl - Marzec 2020

Sprawdź, jakie filmy przygotowały dla najmłodszych największe platformy streamingowe działające w Polsce!

 

Szalejąca epidemia koronawirusa zmusza nas do pozostania w domach, ale to nie oznacza, że musimy tracić ducha! Przeciwnie, w takich czasach odrobina rozrywki jest czymś, co przyda się każdemu z nas, bez względu na wiek. Oderwijmy się więc na chwilę od natłoku złych informacji i sięgnijmy po historie, dzięki którym zapomnimy o wszystkim, co dzieje się za oknem. Zobaczcie nasze zestawienie najlepszych filmów dostępnych obecnie na platformach streamingowych w Polsce i razem z dziećmi wyruszcie w podróż do całkiem innego świata!

1/15
1/15
Netflix - Mowgli. Legenda Dżungli

Nowa, dojrzalsza odsłona uwielbianej przez dzieci na całym świecie historii o chłopcu, który wychował się w dżungli. Dorastający u boku swoich najlepszych przyjaciół - niedźwiedzia Baloo i pantery Bagheery - Mowgli wiedzie pełne przygód i niebezpieczeństw życie, podczas którego poznaje dzikie prawa rządzące światem zwierząt oraz wartość prawdziwej lojalności i przyjaźni.

2/15
2/15
Netflix - Mały Książę

Przypadkowe spotkanie Małej Dziewczynki z dziwacznym pilotem okazuje się początkiem niesamowitej przygody, która zabierze oboje w magiczny świat Małego Księcia. Przepiękna historia o przyjaźni, miłości, lojalności i odpowiedzialności za drugiego człowieka, która porwie każdego.

3/15
3/15
Netflix - Charlie i fabryka czekolady

Fabryka czekolady ekscentrycznego Willy'ego Wonki to miejsce jak ze snu. Niezwykłe, dziwaczne i bardzo czekoladowe. Pewnego dnia szalony Wonka postanawia otworzyć bramy swojej fabryki dla kilkorga szczęśliwców, którym uda się wygrać złoty bilet wstępu. Jednym ze zwycięzców jest ubogi Charlie, dla którego wycieczka do fabryki okaże się surrealną przygodą oraz wyjątkowo ważną lekcją.

4/15
4/15
Netflix - Most do Terabithii

Bycie uczniem wcale nie jest łatwe. Wiedzą coś o tym Jess i Leslie, dla których chodzenie do szkoły wiąże się z docinkami i nieprzyjemnymi żartami innych. Aby poradzić sobie jakoś z trudną rzeczywistością, nastolatkowie postanawiają wymyślić własną krainę, w której nie będzie stery trudnych zadań i grupy dokuczliwych kolegów. Królestwo Terabithii pełne jest smoków, trolli i innych magicznych istot, którymi Jess i Leslie władają jako królewska para. Szybko jednak okaże się, że życie w Terabithii nie do końca jest takie bajkowe, jak mogło się początkowo wydawać...

5/15
5/15
Netflix - Scooby Doo

Minęły dwa lata odkąd członkowie spółki Mystery Incorporated rozeszli się w swoje  strony. Wydaje się, że ich detektywistyczna kariera dobiegła końca, gdy niespodziewanie właściciel Wyspy Strachów wzywa dawnych przyjaciół na pomoc w rozwiązaniu tajemniczej zagadki jego kurortu. Scooby-Doo i spółka będą musieli zapomnieć o dawnych urazach i zjednoczyć siły, by dowiedzieć się, jaki duch niszczy spokój mieszkańców Wyspy Strachów.

6/15
6/15
HBO GO - Kopciuszek

Surowa macocha, dwie złośliwe siostry i przepiękna, osierocona dziewczyna, nazywana prześmiewczo Kopciuszkiem. Tę historię zna doskonale każdy z nas! Warto jednak sięgnąć po nową, dojrzalszą wersję klasycznej bajki Disney'a i poznać Kopciuszka od innej strony!

7/15
7/15
HBO GO - Piękna i Bestia

Piękna Bella postanawia uratować swojego ojca ze szponów bezwzględnej bestii i pozwala uczynić się jej niewolnicą. Przygotowana na najgorsze, Bella ze zdziwieniem odkrywa, że życie u boku bestii niczym nie przypomina więzienia. Co więcej, między dziewczyną a potworem zaczyna wytwarzać się niezwykła więź. Tymczasem jej ojciec wyrusza córce na ratunek, mając u boku zakochanego w niej myśliwego Gastona.

8/15
8/15
HBO GO - Alicja w Krainie Czarów

Dziewiętnastoletnia Alicja powraca do nory Białego Królika, w której jako mała dziewczynka przeżyła niezwykłą przygodę u boku magicznych stworzeń. Tym razem jednak zamiast zabawy czeka ją o wiele poważniejsza misja - i o wiele większe niebezpieczeństwo. Propozycja filmowa dla nieco starszych dzieci, które z pewnością docenią fantastyczny świat, w jaki przenieśli nas twórcy nowej Alicji.

9/15
9/15
HBO GO - Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa

Jedna z najpopularniejszych i najbardziej uznanych pozycji z kina młodzieżowego. Oparta na powieściach C. S. Lewisa historia o rodzeństwie Pevensie, które odnajduje drogę do tajemniczej krainy Narnii, podbiła serca widzów na całym świecie. Dajcie dzieciom szansę zapoznać się z niezwykłą opowieścią o walce, lojalności, poświęceniu i wielkiej przygodzie, która na zawsze zmienia życie czwórki bohaterów i wszystkich mieszkańców Narnii.

10/15
10/15
HBO GO - Amerykańska dziewczynka

Kiedy 11-letnia Chrissa przeprowadza się do nowego miasta, nie przypuszcza jeszcze, jak ciężko będzie jej odnaleźć się w całkiem innej rzeczywistości. Chrissa nie tylko musi zmagać się z poczuciem osamotnienia, ale także prześladowaniem ze strony trzech koleżanek z nowej klasy. Dziewczynka nie zamierza się jednak poddawać. Z poczuciem humoru i optymizmem stara się przezwyciężyć wszystkie przeszkody i zyskać prawdziwych przyjaciół.

11/15
11/15
VOD.pl - Alicja po drugiej stronie lustra

Kolejna część znanej i lubianej opowieści o Alicji i jej niezwykłej wędrówki w głąb nory Białego Królika. Tym razem Alicja powraca do Krainy Czarów, by uratować Szalonego Kapelusznika. Zanim uda się jej tego jednak dokonać, będzie musiała wyruszyć w niesamowitą podróż w czasie, podczas której przekona się, jak bardzo przeszłość oddziałuje na to, co ma miejsce teraz.

12/15
12/15
VOD.pl - Oz Wielki i Potężny

Oz to magiczna kraina, której mieszkańcy oczekują na przybycie wielkiego czarnoksiężnika. Kiedy Oscar Diggs, podrzędny magik cyrkowy z Kansas, niespodziewanie trafia do niezwykłej Krainy Oz, wszyscy są przekonani, że to właśnie on jest tym upragnionym czarodziejem, którego się spodziewali. Na drodze do sławy i władzy stają jednak Oscarowi trzy piękne czarownice, którym będzie musiał udowodnić, że rzeczywiście jest godny miana Potężnego Oza.

13/15
13/15
VOD.pl - Wspaniała Gilly

12-letnia Gilly sprawiała problem wszystkim rodzinom zastępczym, jakie do tej pory sprawowały nad nią pieczę. Nie inaczej rzecz ma się w domu Trotterów, do którego dziewczynka trafia po ucieczce od kolejnych opiekunów. Pałającą nienawiścią do nowej rodziny, postanawia zrobić co w jej mocy, żeby od niej uciec. Tymczasem jednak pobyt wśród Trotterów okaże się dla niej przełomowym wydarzeniem w życiu. Dojrzała i piękna opowieść o dorastaniu, miłości i akceptacji samego siebie.

14/15
14/15
VOD.pl - Czarownica 2

Kolejna część kultowej Czarownicy. Tym razem będziemy mieli okazję zobaczyć, jak Diabolina i Aurora łączą siły, by ocalić magiczne wrzosowiska. Zrealizowana z rozmachem produkcja, która oczaruje zarówno fanów pierwszej części filmu, jak i tych, którzy dopiero wchodzą w magiczny świat Czarownicy.

15/15
15/15
VOD.pl - Pamiętnik Księżniczki

W dniu swoich szesnastych urodzin Mia niespodziewanie dowiaduje się, że jest następczynią tronu maleńkiego królestwa Genovii. Ku swojemu zdumieniu niezdarna nastolatka będzie musiała zostawić całe swoje dotychczasowe życie i przeistoczyć się w prawdziwą księżniczkę. Choć początki Mii na królewskim dworze nie będą należały do najłatwiejszych, to szybko jednak okaże się, że naturalność, urok i poczucie humory dziewczyny skradną serca wszystkich poddanych!

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć