Warszawa

Filmy online dla dzieci 7-10 lat - Netflix, HBO GO i VOD.pl - Marzec 2020

Sprawdź, jakie filmy przygotowały dla najmłodszych największe platformy streamingowe działające w Polsce!


W tych trudnych czasach, kiedy epidemia koronawirusa zmusza nas do pozostania w domach, wszyscy potrzebujemy odrobiny rozrywki i wytchnienia. Dotyczy to zarówno nas, dorosłych, jak i dzieci, które nie rozumieją tego, co się wokół nich dzieje i czują, że ich dotychczasowy rytm życia został zaburzony.

 

Pomóżmy im oderwać na chwilę myśli od zagrożenia i niepewnego jutra. Razem z nimi zasiądźmy wygodnie w fotelach i przenieśmy się do świata filmu, który wprowadzi do naszych domów trochę radości podczas trudnych dni izolacji. Sprawdźcie, co na ten wyjątkowy czas przygotowały dla Was i Waszych dzieci (7-10 lat) popularne platformy streamingowe w Polsce.

1/15
1/15
Netflix - Mustang z Dzikiej Doliny

Spirit to nieustraszony mustang, który za nic ma niebezpieczeństwa, jakie czyhają na preriach Dzikiego Zachodu. Niespodziewanie jednak zostaje złapany przez kowbojów i sprzedany jeźdźcom kawalerii. Ogier nie zamierza się poddać! Do samego końca walczy o swoją wolność, jednocześnie zdobywając wspaniałych przyjaciół, którzy na zawsze zmieniają jego życie.

2/15
2/15
Netflix - Shrek

Uwielbiana przez dzieci i dorosłych na całym świecie pozycja, której przedstawiać nie trzeba nikomu! Ciepła, wzruszająca i pełna doskonałego humoru historia zgorzkniałego ogra, który wyrusza w niebezpieczną podróż, po drodze zyskując prawdziwą przyjaźń i wielką miłość, to idealna propozycja na spokojne popołudnie w domowym zaciszu, dzięki któremu od razu poczujecie się lepiej!

3/15
3/15
Netflix - Piotruś Królik

Piotruś Królik nie znosi nudy i zawsze ma głowę pełną pomysłów! Tym razem czeka na niego wyjątkowe wyzwanie – starcie z panem McGregorem o władzę nad jego ogrodem. Do tego dołącza jeszcze rywalizacja o serce uroczej sąsiadki Piotrusia, Bei, która uwielbia zwierzęta i darzy psotnego królika wyjątkową sympatią. Jak zakończy się mała wojna Piotrusia Królika? Sprawdźcie!

4/15
4/15
Netflix - Piotruś Pan

"Piotruś Pan" to kolejna z klasycznych bajek Disney’a, która przeniesie Was w zaczarowany świat dzieciństwa. Niesamowita opowieść o chłopcu, który nigdy nie chciał dorosnąć, zabierze Was do krainy marzeń, gdzie wydarzyć może się dosłownie wszystko. Złapcie dzieci za ręce i razem z Piotrusiem Panem ruszajcie w podróż do magicznej Nibylandii!

5/15
5/15
Netflix - Księżniczka i Smok

Basia najbardziej na świecie uwielbia czytać. Pewnego dnia, tuż przed swoimi siódmymi urodzinami, otwiera karty nowej książki, z której niespodziewanie wylatuje chmara różnobarwnych motyli. Kiedy oczarowana Basia próbuje złapać jednego z owadów, ten zabiera ją do niesamowitej krainy magii. W taki sposób rozpoczyna się niezwykła przygoda i wspaniała przyjaźń pomiędzy księżniczką i smokiem.

6/15
6/15
HBO Go - Zaplątani

Nowa adaptacja znanej przez wszystkich "Roszpunki" Disney’a, która podbiła serca milionów widzów na całym świecie. Tym razem długowłosa bohaterka to naiwna, wesoła i nieco niezdarna dziewczyna, która w dniu osiemnastych urodzin postanawia spełnić swoje największe marzenie i obejrzeć puszczane w jedyną noc w roku lampiony. Podróż Roszpunki do królewskiego pałacu będzie obfitowała w szereg niespodzianek, które na zawsze odmienią jej życie…

7/15
7/15
HBO Go - Zwierzogród

Zwierzogród to miejsce wyjątkowe! Zamieszkiwane wyłącznie przez zwierzęta miasto, w którym każdy może zostać kimkolwiek tylko zechce. Nie oznacza to jednak, że droga do osiągnięcia celu jest łatwa… Przekona się o tym Judy, ambitna młoda policjantka, która oprócz złoczyńców, musi również zwalczać niechęć kolegów. Aby udowodnić swoją wartość, Judy angażuje się w akcję rozwiązania kryminalnej zagadki, która zakończy się w najmniej oczekiwany sposób...

8/15
8/15
HBO Go - Mała Syrenka. Dzieciństwo Ariel

Królestwo potężnego Trytona było kiedyś szczęśliwą krainą wypełnioną muzyką i śmiechem. Arielka, jedna z królewskich córek, należała do najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych syrenek oceanu, której piękny śpiew opromieniał całe podwodne królestwo. Pewnego dnia jednak Atlantykę ogarniają smutek i cisza. Arielka wraz z przyjaciółmi postanawia przywrócić muzykę i radość w morskim świecie.

9/15
9/15
HBO Go - Aladyn

Sławna historia zakazanej miłości Aladna i Dżasminy przeniesiona na wielki ekran! Jeszcze raz dajcie się zabrać w świat ulicznego rozrabiaki z Bliskiego Wschodu, który na wskutek niespodziewanego spotkania zakochuje się w córce sułtana, a następnie zostaje niewolnikiem potężnego czarnoksiężnika!

10/15
10/15
HBO Go - Piorun

Piorun jest przyzwyczajony do życia w luksusie. Jest w końcu prawdziwą gwiazdą Hollywood! W filmach odgrywa rolę superbohatera, który posiada niezwykłe moce. Kiedy w wyniku nieoczekiwanego splotu wydarzeń trafia do Nowego Jorku i musi zmierzyć się z codziennym życiem, wydaje mu się, że bez supermocy nie jest w stanie sobie poradzić. Szybko jednak przekona się, że do bycia bohaterem wcale nie są potrzebne nadnaturalne umiejętności!

11/15
11/15
VOD.pl - Iniemamocni

Pan Parr i jego żona Helen kiedyś byli sławną parą superbohaterów. Teraz żyją spokojnie na przedmieściach z dwójką dzieci, które nie mają pojęcia o podniecającej przeszłości rodziców. Sytuacja ulegnie jednak zmianie, kiedy przed Helen i Parrem stanie kolejne niebezpieczne wyzwanie! Tym razem w ich tajnej misji udział weźmie cała rodzina Iniemamocnych!

12/15
12/15
VOD.pl - Ratatuj

Szczur Remy ma wielkie marzenia. Ma dość bycia zwykłym zjadaczem sera – zamiast tego pragnie zostać światowej sławy szefem kuchni. Spotkanie z nierozgarniętym i mało utalentowanym kucharzem przybliża go do zrealizowania swojego ambitnego planu. Razem z sympatycznym pracownikiem restauracji łączą siły, zmieniając oblicze francuskiej kuchni.

13/15
13/15
VOD.pl - Merida Waleczna

Merida za nic w świecie nie chce zostać księżniczką! Marzą jej się długie wyprawy na polowania, godziny spędzone w siodle i bieganie z włosami rozwianymi przez wiatr po leśnych wzgórzach. Niestety młodej następczyni tronu takie zachowanie nie przystoi. Co więcej, zgodnie z królewskim prawem, po osiągnięciu odpowiedniego wieku, powinna również wyjść za mąż. A na to Merida już na pewno nie zamierza się zgodzić! W tym celu wyrusza do czarownicy po magiczny eliksir, który ma być odpowiedzią na wszystkie jej problemy. Szybko okazuje się jednak, że tajemniczy płyn otworzył jedynie furtkę do nowych...

14/15
14/15
VOD.pl - Wyprawa Magellana

Sewilla, rok 1519. Pięć potężnych pod dowództwem Ferdynanda Magellana wyrusza na wielką podróż dookoła świata. Ponad dwustu śmiałków na pokładzie czeka niezwykła przygoda, która obfitować będzie w niebezpieczną walkę z potężnym oceanem, groźne starcia z wygłodniałymi zwierzętami oraz zapierające dech w piersiach krajobrazy. Sprawdźcie, co wydarzyło się podczas wyprawy, która zmieniła świat!

15/15
15/15
VOD.pl - Salma w Krainie Dusz

Santa Clara to meksykańskie miasteczko cudów, gdzie raz w roku ziemię odwiedzają duchy zmarłych, a mieszkańcy mają okazję porozmawiać z bliskimi, których utracili. Wszyscy z wytęsknieniem czekają na ten wyjątkowy dzień. Wszyscy, z wyjątkiem Salmy, która straciła swych rodziców, gdy była maleńką dziewczynką. Coroczne święto przypomina jej tylko o tym, jak bardzo jest samotna. Pewnego razu jednak Salma odnajduje magiczny amulet, z pomocą którego przenosi się do krainy zmarłych, poznaje swoich rodziców i odnajduje samą siebie!

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć