Warszawa

Spektakl Tomek i Przyjaciele na żywo - Tomek ratuje cyrk!

Spektakl Tomek i Przyjaciele na żywo - Tomek ratuje cyrk!

Zbliża się premiera wyjątkowego musicalu dla dzieci, powstałego na podstawie popularnej bajki „Tomek i Przyjaciele”. Mali widzowie zobaczą spektakl z udziałem aktorów i...  ruchomych lokomotyw!  

Przedstawienie pełne wesołych piosenek i tańca to polska wersja światowego hitu, który swoją premierę miał w Holandii.   "Tomek ratuje cyrk", czyli teatralna odsłona „Tomek i Przyjaciele”, zaprezentowana zostanie najpierw w Warszawie, a potem w 9 innych miastach.  Bilety na spektakle rozchodzą się jak ciepłe bułeczki!

 

Ciuch-ciuch! “Tomek i Przyjaciele”, bohaterowie wspaniałej bajki wreszcie przyjeżdżają do Polski! Zapraszamy na wspaniałe muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat!
Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż!

Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy!

 

Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę! Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny „Tomek ratuje cyrk”.

 

Widowisko jest polską wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy. 29 lutego przedstawienie będzie miało swoja polską prapremierę, odwiedzi łącznie 10 miast w całym kraju. Do zobaczenia na kolejowym szlaku!

 

„Tomek i Przyjaciele”, czyli opowieść o tym, jak „Tomek ratuje cyrk”:
29.02 Pruszków, Sala Widowiskowa CKiS Pruszków

01.03 Warszawa, OSiR Bemowo
07-08.03 Poznań, Aula Artis
14-15.03 Łódź, Teatr im. Jaracza
21.03 Gdańsk, Sala Teatralna NOT
22.03 Toruń, Centrum Kultury Jordanki
28.03 Bydgoszcz, Teatr Polski
29.03 Częstochowa, Akademickie Centrum Kultury
04.04 Lublin, Aula Uniwersytetu Przyrodniczego
05.04 Kraków, Nowohuckie Centrum Kultury
18-19.04 Katowice, Pałac Młodzieży

 

Bilety dostępne są wyłącznie na eBilet.pl

1/6
1/6
2/6
2/6
3/6
3/6
4/6
4/6
5/6
5/6
6/6
6/6

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć