Warszawa

"Basia 3": Bohaterka każdego przedszkolaka szykuje się do Świąt!!

"Basia 3": Bohaterka każdego przedszkolaka szykuje się do Świąt!!

Wielkimi krokami zbliża się okres świąteczny, który ma szansę być naprawdę wyjątkowy również dla fanów serii animowanej "Basia". Trzecia odsłona przygód ulubienicy przedszkolaków zawiera bowiem odcinek "Basia i Boże Narodzenie", w którym zobaczymy, jak rezolutna pięciolatka i jej rodzina przygotowują się do najpiękniejszego okresu w roku.

Boże Narodzenie to wielkie wydarzenie w życiu Basi. Wszystkim domownikom zależy na tym, aby Gwiazdka się udała. Nad przygotowaniami zazwyczaj czuwa mama – ale w tym roku jest kontuzjowana, zatem dekorowanie domu, posiłki i pakowanie prezentów spadło na pozostałych członków rodziny. Nad całym planem czuwa tata, a Basia i Janek przygotowują przedstawienie-niespodziankę na wigilijny wieczór… Czy przygotowania do Świąt mogą się udać bez mamy? Czy uda się nas czas upiec pierniki, ubrać choinkę i posprzątać cały bałagan? „Basia i Boże Narodzenie” to historia wspaniałych, choć nieidealnych Świąt, podczas których zarówno dzieci, jak i dorośli uczą się czegoś bardzo wartościowego.

 


Basia to postać znana z książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak, wydawanych przez Egmont Polska. Na ekran trafiła dzięki polskim producentom z Grupy Smacznego. Basia jest bohaterką każdego przedszkolaka ¬– to zwykła dziewczynka i jej codzienne historie. Ta 5-latka nie tylko uczy się świata wokół siebie, ale też go kształtuje. Rodzicom pozwala spojrzeć na życie z dziecięcej perspektywy i ma pozytywny wpływ na przyjaciół w przedszkolu. Wszystko to sprawia, że Basia, choć nieidealna, ma moc zmieniania świata na lepszy! Od premiery filmu 8 listopada, "Basia 3" bije rekordy popularności w kinach, a to dopiero początek wyświetlania animacji.

Na zestaw "Basia 3" składają się cztery nowe odcinki: „Basia i bałagan”, „Basia i Titi”, „Basia i Mama w pracy”, „Basia i Boże Narodzenie”. Animację Można oglądać na Porankach w Multikinie (soboty i niedziele) oraz w kinach studyjnych i lokalnych w całej Polsce.

Lista miast i kin dostępna na: www.kinodzieci.pl.

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć