Warszawa

Superkonkurs oraz wyjątkowe wydarzenie dla fanów technologii z okazji premiery nowych odcinków "Ben 10"!

Superkonkurs oraz wyjątkowe wydarzenie dla fanów technologii z okazji premiery nowych odcinków "Ben 10"!

Od 7 października na antenie Cartoon Network widzowie mogą oglądać nowe odcinki kreskówki „Ben 10”! Ben po raz kolejny wyruszy w świat wraz ze swoim dziadkiem Maxem i kuzynką Gwen. Niezmiennie, na ręce towarzyszyć mu będzie kosmiczny zegarek – Omnitrix, dzięki któremu chłopiec w każdej chwili może zmienić się w jednego z 10 obcych i walczyć ze złem. Widzowie będą mogli śledzić nowe przygody nastoletniego bohatera w premierowych odcinkach trzeciego sezonu.


Zaledwie kilka dni po premierze – 12  października, stacja zaprasza wszystkie kreatywne dzieciaki, które lubią naukę przez zabawę na wyjątkowe wydarzenie. Na odwiedzających Centrum Handlowe Blue City w Warszawie czekać będą Mini Kino z odcinkami kreskówki „Ben 10”, rzutnia celnościowa, zabawa z aplikacją Hero Experience, fabryka koszulek, strefy gier na PlayStation oraz wiele innych.


Uczestnicy wydarzenia będą także świadkami decydującego starcia 10 najlepszych, a zarazem najmłodszych programistów w konkursie Ben 10 Omnicode Hackathon. By zapewnić sobie w nim udział dziecięcy miłośnicy technologii zmierzyli się z innymi graczami w grze online, dostępnej na stronie internetowej Cartoon Network.

 

Zadanie polegało na przejściu poszczególnych poziomów, przy użyciu zdolności kodowania. 10 najlepszych zawodników, powalczy o nagrody niespodzianki oraz roboty do samodzielnego zaprogramowania. Serdecznie zapraszamy do kibicowania wszystkim młodym łamaczom kodów podczas finału Ben 10 Omnicode Hackathon 12 października w Centrum Handlowym Blue City!


Dla wszystkich fanów „Ben 10” stacja przygotowała także superkonkurs! Na uczestników zabawy czeka 100 nagród do wygrania, w tym: 50 Tabletów Ben 10, 25 Omnitrixów Omni Transform oraz 25 zestawów „Zostań Bohaterem”! Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy kupić dowolny Omnitrix oraz dokończyć zdanie na ulotce otrzymanej przy kasie (a w przypadku sklepu internetowego – na ulotce otrzymanej wraz z zakupionym towarem): „W świecie Ben 10 najbardziej podoba mi się.....”. Autorzy najlepszych odpowiedzi mają szansę wygrać absolutnie unikalny tablet Ben 10 lub zabawki z serii! Do każdego zakupionego Omnitrixa w prezencie dołączone są też 2 minifigurki! Promocja obowiązuje od 30 września do 3 listopada lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły konkursu oraz lista sklepów na stronie

 

www.cartoonnetwork.pl/promocja/strefaben10


Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu serialu „Ben 10” od 7 października. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:20 w Cartoon Network.

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć