Warszawa

Tappi i Kocyk Mocyk już w księgarniach!

Tappi i Kocyk Mocyk już w księgarniach!

Wraz z kolorową jesienią w Szepczącym Lesie pojawia się tajemniczy kocyk, który czyni każdego, komu uda się go złapać, lepszym, silniejszym i szybszym. Wszyscy mieszkańcy lasu - niedźwiedź Brzuchacz, renifer Chichotek, kruk Paplak, wicher oraz Mała Myszka – stają więc w szranki, by zdobyć specjalną moc zapewnianą przez kolorowy pled.

 

Czy dodatkowa siła jest jednak ważniejsza, niż pomoc tym, którzy rzeczywiście tego potrzebują? Czy do bycia bohaterem wystarczy doskonała wytrzymałość i krzepa? A może prawdziwa potęga tkwi w empatii i gotowości do poświęceń dla innych?


Odpowiedzi na te pytania odnajdziecie w najnowszej części przygód odważnego wikinga Tappiego, którego postać urzeknie Was swoją lojalnością i bezinteresownością, a opowieść o poszukiwaniach prawowitego właściciela magicznego kocyka – zainteresuje i wzruszy.

 


"Tappi i Kocyk Mocyk" jest zarówno ciepłą, jak i ciekawą historią o prawdziwych wartościach i sile przyjaźni. Skierowana dla dzieci powyżej czterech lat książka ujmie małych czytelników intrygującą zagadką, nietuzinkowymi bohaterami oraz kolorowymi ilustracjami, które mają w niej nie mniejsze znaczenie, niż sama treść. Snuta opowieść nabiera bowiem dzięki nim barw i ożywa, a każda kolejna strona przykuwa uwagę pełnymi dynamizmu obrazkami i malowniczymi portretami jesiennego krajobrazu Szepczącego Lasu.

 

 

"Tappi i Kocyk Mocyk” autorstwa Marcina Mortki to najnowsza część z serii książek o wikingu Tappim od wydawnictwa Zielona Sowa. Rozbawi i zaciekawi zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców. Mamy nadzieję, że stanie się inspiracją do wartościowej rozmowy na temat tego, co naprawdę ważne.

 

Dowiedz się więcej!

 

Fot. Zuzanna Wyżykowska

 

 

1/2
1/2
2/2
2/2

Komentarze

Więcej

Warto zobaczyć