Warszawa

Konkurs - Moje ulubione miejsca do biegania

Konkurs - Moje ulubione miejsca do biegania

Biegać można wszędzie, o czym najlepiej wiedzą dzieci. Przepełnione energią nie potrzebują ani dużo miejsca, specjalnego stroju czy czasu na tę aktywność.

 

Oczywiście, to nie zawsze podoba się rodzicom, ale na pewno w większości sytuacji wprawia ich w dobry nastrój. Zwłaszcza, gdy dzieci mają towarzystwo. A tego może zazdrościć maluchom wielu dorosłych, dla których regularne treningi bywają wyzwaniem, często są skrupulatnie zaplanowane, a nie raz okupione wymówkami; brakiem czasu, brakiem towarzystwa, brakiem wystarczająco profesjonalnego stroju czy brakiem odpowiedniego miejsca na aktywność.

 

Zapraszamy najmłodszych fanów biegania do kolejnego konkursu; „Moje lubione miejsca do biegania”, w którym zadaniem uczestników jest przedstawienie w dowolnej formie (opis, rysunek, zdjęcie) z krótkim uzasadnieniem, najlepszych miejsc na jogging. Jesteśmy ciekawi, czy wolicie biegać po trawie, górach czy asfalcie, czy macie swoje trasy, czy może dobieracie jest ze względu na pogodę lub niepogodę, nastrój.

 

NAGRODY I REGULAMIN

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć