Strefa rodzica » Artykuły » Sposób na tanią i szybką przeprowadzkę z dziećmi

Sposób na tanią i szybką przeprowadzkę z dziećmipowiększ

Sposób na tanią i szybką przeprowadzkę z dziećmi

Stosy paczek, dzieci biegające wokół cennych sprzętów, ważne dokumenty na dnie jednego z kartonów… Jeśli tak wyobrażasz sobie rodzinną przeprowadzkę, koniecznie przeczytaj ten tekst. W rzeczywistości przeprowadzka może wyglądać inaczej.

 

Podstawą przeprowadzki, zarówno krajowej jak i międzynarodowej, jest znalezienie sprawdzonej firmy transportowej. Jednak szukanie doświadczonego przewoźnika i zdobycie wyceny to proces bardzo czasochłonny. Dlatego lepiej skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans, która łączy przewoźników z osobami potrzebującymi transportu.

 

W Clicktrans wystawisz ogłoszenie za darmo w 5 minut. Wystarczy, że opiszesz m.in. terminy i miejsce przeprowadzki oraz budżet, jaki planujesz przeznaczyć na transport. To przewoźnicy muszą dostosować się do twoich warunków i na podstawie twojego ogłoszenia zaprezentować wyceny zlecenia. Od ciebie zależy, z kim rozpoczniesz współpracę. Przewoźnicy dostępni na Clicktrans są zweryfikowani, możesz w każdej chwili sprawdzić ich doświadczenie, poprzednie zlecenia i opinie innych użytkowników. Często właściwą firmę znajdziesz już kilka godzin po wystawieniu ogłoszenia.

 

Serwis aukcji transportowych Clicktrans daje szansę na znalezienie tańszej opcji transportu. Na twoje ogłoszenia odpowiadają z reguły przewoźnicy, którzy i tak jadą już w podane przez ciebie miejsce. Oznacza to, że ceny transportu są niekiedy niższe nawet o 60% od kwot rynkowych.

 

Warto przy przeprowadzce zamówić u przewoźnika również załadunek i rozładunek pakunków. Po znalezieniu firmy transportowej trzeba zmierzyć się z większym wyzwaniem, jakim jest przygotowanie rzeczy do załadunku. Jeśli przeprowadzka obejmuje przewiezienie nietypowych bądź wielkogabarytowych przedmiotów, takich jak: sprzęt RTV, instrumenty czy stół ze szklanym blatem, warto wcześniej sprawdzić, jak pakować tego typu ładunki. Pomocny w tym temacie jest blog o transporcie, na którym znajdziesz sporo wskazówek odnośnie przewozu niemal wszystkiego.

 

W bazie serwisu aukcji transportowych Clicktrans znajdziesz ponad 40 tys. firm z całej Europy, głównie z Polski, ale także z Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii. Podczas 9 lat istnienia serwisu użytkownicy z całej Europy wystawili ponad 700 tys. przesyłek.

 

Dzięki giełdzie transportowej możesz taniej zorganizować przeprowadzkę, a także transport krajowy oraz międzynarodowy innych towarów – niezależnie od ich rozmiaru czy ciężaru. Bez problemu przewieziesz takie rzeczy jak: samochód, motocykl, paletę z ładunkiem, mebel czy rower. Sprawdź, jak działa Clicktrans w praktyce.


Lubisz CzasDzieci.pl?
KOMENTARZE:

Napisz komentarz, pomóż innym, opiniuj treści
Treść:
Maksimum 1500 znaków.
Imię:
Kod z obrazka:
Zobacz także: Indywidualnie czy grupowo, czyli co mam zrobić,... więcej » x
Zobacz » Artykuły
Indywidualnie czy grupowo, czyli co mam zrobić, żeby moje dziecko mówiło po angielsku?

Indywidualnie czy grupowo, czyli co mam zrobić, żeby moje dziecko mówiło po angielsku?

Większość współczesnych rodziców zdaje sobie sprawę, że język obcy jest narzędziem, bez którego ciężko wyobrazić sobie przyszłość ich dzieci. Rozważają tylko kiedy rozpocząć naukę, no i przede wszystkim: gdzie?... więcej »
Europejskie Dni Dziedzictwa w Muzeum Mleka w Grajewie

Europejskie Dni Dziedzictwa w Muzeum Mleka w Grajewie

Po wakacyjnej przerwie, 7 września Krówka Matylda spotkała się z najmłodszymi mieszkańcami Grajewa i okolic w ramach ogólnoeuropejskiego projektu Europejskie Dni Dziedzictwa. więcej »
Zwiastun do filmu ,,Gordon i Paddy" - premiera 11 października

Zwiastun do filmu ,,Gordon i Paddy" - premiera 11 października

Piękna, animowana historia przyjaźni myszki i komisarza ropucha, którzy łączą siły, by chronić mieszkańców lasu. więcej »
EnglishMatters KIDS - magazyn do nauki języka angielskiego

EnglishMatters KIDS - magazyn do nauki języka angielskiego

EnglishMatters KIDS to magazyn dla dzieci w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym, który w przystępny i nietuzinkowy sposób rozwija kompetencje językowe najmłodszych. więcej »
Mighty Mike - czy pies może prosić o odrobinę spokoju?!

Mighty Mike - czy pies może prosić o odrobinę spokoju?!

Pora na dawkę śmiechu z nowymi boomerangowymi bohaterami. Poznajcie Migthy Mike?a! Największym marzeniem tego malucha jest siedzieć w wygodnym fotelu i rozkoszować się ciszą przy lekturze porannej gazety. więcej »
Jak poprawić koncentrację i uważność naszego dziecka?

Jak poprawić koncentrację i uważność naszego dziecka?

Dzisiejsze dzieci, niestety od najmłodszych lat, są przebodźcowane. Tablet, telefon, krzykliwe kreskówki są ich codziennością. My dorośli coraz chętniej sięgamy po filozofię slow w jedzeniu, życiu, podróżach - pomóżmy zatem także dzieciom wprowadzić ją do ich życia! więcej »
Okres dojrzewania u dziewcząt? jak rozmawiać z dorastającą córką?

Okres dojrzewania u dziewcząt? jak rozmawiać z dorastającą córką?

Pokwitanie u dziewcząt rozpoczyna się między 8. a 13. rokiem życia. To czas, kiedy dojrzewają jajeczka i dochodzi do ich uwolnienia. Rozpoczyna się produkcja estrogenu, który sprawia, że ciało Twojej córki się zmienia. Po to, żeby w przyszłości mogła zostać matką. Jakie zmiany będzie przechodziła Twoja córka? Jak rozmawiać o dojrzewaniu, o czym mówić swojej nastolatce i w jaki sposób? więcej »
6. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci

6. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci

6. MFF Kino Dzieci to nie tylko filmy. Sprawdźcie najważniejsze wydarzenia nadchodzącego festiwalu! więcej »
Jak zamówić kuriera?

Jak zamówić kuriera?

Obecnie zakupy przez internet to codzienność - każdy na pewno otrzymał kiedyś przesyłkę kurierską. Zamówienie kuriera jest równie proste. Całość zajmie co najwyżej parę minut. Przejdź zatem z nami proces zamawiania krok po kroku. więcej »
Przegląd fotelików RWF

Przegląd fotelików RWF

Mity dotyczące wożenia maluchów tyłem do kierunku jazdy ciągle funkcjonują. Foteliki typu RWF, czyli tyłem do kierunku jazdy wciąż jednak zwyciężają w testach bezpieczeństwa. Jakie foteliki tego typu proponują nam światowi producenci? więcej »
Interesują mnie terminy:
Wiek dziecka:
Interesują mnie wydarzenia z kategorii »

Dzieci Recenzują

Temat na Czasie!

Teddy Eddie - Angielski dla dzieci

Ambitne i niebanalne zajęcia języka angielskiego dla dzieci? Poznaj metodę TEDDY EDDIE! Nauka odbywa się w formie zabawy w niewielkich grupach. Dzieci kochają dynamiczne lekcje, a rodzice doceniają bogaty program i rzetelne raporty o postępach.   

Czasopismo Na Czasie!

W domu z dzieckiem

Świat Baśnioboru1 Gry Nasza Księgarnia1 Książka dla malucha1 Ekorodzice1 Książki dla dzieci1

Sonda – Czas Dzieci

Czego poszukujesz ? :)
Powiedz nam które treści są dla ciebie ważne, będziemy zwracać na nie szczególną uwagę
Pomysłu na wspólne weekendowe wyjście w mieście
Pomysłu na weekend poza miastem
Pomysłu na wspólne wyjście. Nieważne czy w mieście czy poza miastem
Porad dotyczących wychowania dziecka
Porad dotyczących zdrowia dziecka
Bajek do czytania on line
Gier / zabaw / kolorowanek, by zająć dziecko
Informacji o nowych książkach dla dzieci


Kraków | Warszawa | Wrocław | Śląsk | Łódź | Poznań | Lublin | Trójmiasto | Bydgoszcz | Rzeszów | Szczecin

© Copyright by Czas Dzieci - Portal informacyjno-rozrywkowy 2006-2019