Warszawa

Sposób na tanią i szybką przeprowadzkę z dziećmi

Sposób na tanią i szybką przeprowadzkę z dziećmi

Stosy paczek, dzieci biegające wokół cennych sprzętów, ważne dokumenty na dnie jednego z kartonów… Jeśli tak wyobrażasz sobie rodzinną przeprowadzkę, koniecznie przeczytaj ten tekst. W rzeczywistości przeprowadzka może wyglądać inaczej.

 

Podstawą przeprowadzki, zarówno krajowej jak i międzynarodowej, jest znalezienie sprawdzonej firmy transportowej. Jednak szukanie doświadczonego przewoźnika i zdobycie wyceny to proces bardzo czasochłonny. Dlatego lepiej skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans, która łączy przewoźników z osobami potrzebującymi transportu.

 

W Clicktrans wystawisz ogłoszenie za darmo w 5 minut. Wystarczy, że opiszesz m.in. terminy i miejsce przeprowadzki oraz budżet, jaki planujesz przeznaczyć na transport. To przewoźnicy muszą dostosować się do twoich warunków i na podstawie twojego ogłoszenia zaprezentować wyceny zlecenia. Od ciebie zależy, z kim rozpoczniesz współpracę. Przewoźnicy dostępni na Clicktrans są zweryfikowani, możesz w każdej chwili sprawdzić ich doświadczenie, poprzednie zlecenia i opinie innych użytkowników. Często właściwą firmę znajdziesz już kilka godzin po wystawieniu ogłoszenia.

 

Serwis aukcji transportowych Clicktrans daje szansę na znalezienie tańszej opcji transportu. Na twoje ogłoszenia odpowiadają z reguły przewoźnicy, którzy i tak jadą już w podane przez ciebie miejsce. Oznacza to, że ceny transportu są niekiedy niższe nawet o 60% od kwot rynkowych.

 

Warto przy przeprowadzce zamówić u przewoźnika również załadunek i rozładunek pakunków. Po znalezieniu firmy transportowej trzeba zmierzyć się z większym wyzwaniem, jakim jest przygotowanie rzeczy do załadunku. Jeśli przeprowadzka obejmuje przewiezienie nietypowych bądź wielkogabarytowych przedmiotów, takich jak: sprzęt RTV, instrumenty czy stół ze szklanym blatem, warto wcześniej sprawdzić, jak pakować tego typu ładunki. Pomocny w tym temacie jest blog o transporcie, na którym znajdziesz sporo wskazówek odnośnie przewozu niemal wszystkiego.

 

W bazie serwisu aukcji transportowych Clicktrans znajdziesz ponad 40 tys. firm z całej Europy, głównie z Polski, ale także z Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii. Podczas 9 lat istnienia serwisu użytkownicy z całej Europy wystawili ponad 700 tys. przesyłek.

 

Dzięki giełdzie transportowej możesz taniej zorganizować przeprowadzkę, a także transport krajowy oraz międzynarodowy innych towarów – niezależnie od ich rozmiaru czy ciężaru. Bez problemu przewieziesz takie rzeczy jak: samochód, motocykl, paletę z ładunkiem, mebel czy rower. Sprawdź, jak działa Clicktrans w praktyce.

 

Komentarze

Polecamy

Więcej z działu: Artykuły

Warto zobaczyć